Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник волосся мокре до чого сняться?

Сонник волосся мокре до чого сняться?

Волосся мокре тлумачення сонника

Засинаючи людина не тільки може подорожувати з незвичайним місцях, але й може побачити, як уві сні химерно змінюється зовнішність людей, з якими він спілкується наяву. Найцікавіше, що сновидець може спостерігати навіть самого себе, але як би відсторонено, збоку. І тут також можливі вигадливі зміни в манерах, одязі, зачісці…

До чого, наприклад, можуть снитися волосся мокре? Відповісти однозначно на це питання неможливо. Є маса нюансів, найдрібніших деталей, які допоможуть пояснити значення сновидіння. За їх тлумаченням треба звернутися до сонникам.

Розкішні локони

Сон, у якому ви насолоджуєтеся своїми шовковистим, струмуючими, доглянутими, але вологими локонами, обіцяє вам відмінне самопочуття і добрі новини.

Згідно сонником, якщо в сновидінні ви ось-ось вимили волосся, а зараз чекаєте, коли вони підсохнуть, означає, що наяву вам потрібно ставитися до себе менш критично. В деяких питаннях ви явно перестараєтеся, намагаючись зробити все бездоганно. На жаль, по-перше, оточуючі не завжди гідно готові оцінити це. По-друге, пожалійте себе. Вам потрібен відпочинок!

Якщо приснилися короткі пасма, з «ефектом мокрого волосся», то вам уготована добра порція новин. А от настільки вони дійсно будуть добрими, залежить від чистоти і свіжості приснився намоклої зачіски.

Розплутувати уві сні довгі мокрі пасма означає, що насправді пора привести в порядок думки і почуття. Таким чином, можна почати виплутуватися з клубка особистих проблем. Іноді буває не зайвою і допомога вірних друзів.Тлумачення сну, в якому ви милувалися витонченими кільцями вишукано укладених і ароматних волосся, чомусь опинилися мокрими, обіцяє участь в невеликий, але дуже веселою і зовсім небезалкогольной вечірці.

Брудні косми

Коли сняться сальні, недоглянуті, та ще й мокрі патли, то це сновидіння з поганими наслідками. По Міллеру такі волосся бачать уві сні люди, яким не уникнути неприємностей і проблем зі здоров’ям. Однак, не падайте духом, а прийміть заходи, щодо попередження наслідків такого сновидіння!

Приснилося, що у вас довгі коси, але вони сплуталися і намокли? Тоді прокинувшись, будьте готові отримати неабияку порцію доручень та завдань на службі. На жаль, велика частина цих «термінових» справ, не принесе ні бажаного результату, ні задоволення. Тому скористайтеся радою сонника, не хапайтеся відразу за все.

Сон про те, що у вас брудні, мокрі, та ще й сплутане косми, перед якими безсилі щітки і гребінці, попереджає, що навколо вас плетуть інтриги, і поширюють чутки недоброзичливці. Зробіть правильні висновки: тримайтеся подалі від пліткарів і слідкуйте за своїми вчинками, а головне, за словами! Сниться, що ваша зачіска постраждала від дощу і забризкане брудом,- саме час уважніше придивитися до близьких друзів. Хтось із них ні подл по відношенню до вас.

Мити, стригти і причісувати

До чого сниться, як миєте волосся? Якщо споліскують водою чисті і густі, значить наяву отримаєте непоганий прибуток. А якщо змивають бруд з шевелюри, то не поспішайте радіти, очікуються великі витрати і навіть збитки.

Бачити уві сні, як розчісуєте довгі мокрі пасма, — належить далека дорога. А от якщо ви укладаєте гребінцем після миття короткі пасма, то вам уготовано невелику подорож.

Сновидіння, в якому стрижете мокрі, намилені волосся, можна інтерпретувати, як натяк на швидке позбавлення від якогось морального зобов’язання. Може бути, ви знайдете в собі сили і сміливість у чомусь покаятися перед родичами або друзями. Також ймовірно, що з вас спаде тягар відповідальності за обіцянку зберігати чиюсь таємницю.

Сниться, що ви витираєте кучері свіжим рушником? В такому випадку і насправді прийшов час почистити пір’ячко, тому, що чекає романтичне побачення. Майже такий же сон, але з брудним, м’ятою рушником, провісник Міллер, тлумачить, як ймовірність неприємного події.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: