Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник впасти з висоти до чого сниться?

Сонник впасти з висоти до чого сниться?

Впасти з висоти тлумачення сонника

Іноді страх впасти з висоти настільки сильний, що не залишає навіть уві сні. І в цьому випадку більш або менш зрозуміло, чому стало бачення. Але якщо страху немає, а греза продовжує бути, необхідно розібратися в причинах. Тут стане в нагоді сонник.

Тлумачення Міллера

В залежності від способу життя Міллер дає різне трактування падіння з висоти. Якщо захоплюєтеся альпінізмом, скелелазінням, то сонник закликає до граничної обережності. Везіння раптово може підвести.

Але якщо екстрим чужий, падіння з висоти у сні — ознака нестійкого положення наяву. Ваша невпевненість в доцільності дій передається і оточуючим, і відстояти думку буде складно.

Якщо уві сні впали, але при цьому не заподіяли шкоди своєму здоров’ю, наяву уникнете серйозних помилок. Після такого сну втрачене, хоча і з працею, але знайдеться.

Звідки скоєно падіння?

До чого сниться політ вниз з висоти, залежить від різних факторів. І емоції, пережиті вами, відіграють не останню роль у тлумаченні.

Долав страх при падінні з балкона – в реальності втратите надію довести свою правоту.

Стрибати в сні на тарзанці з мосту – несподівані події сильно здивують.

Стрибок з парашутом, якщо він супроводжувався жахом, сонник пророкує – здійсніть відчайдушний і сміливий вчинок, щоб поліпшити матеріальне становище.

До чого сниться падати, але в останній момент втриматися, зрадівши порятунку? В реальності вам неймовірно пощастить.

Нескінченне сумнів або вільна імпровізація

Якщо зібралися з силами і усвідомлено стрибнули з кручі у воду, значить, вмієте приймати вірні рішення спонтанно, пояснює Східний сонник. Але випадкове падіння — знак, що час задуматися над своєю поведінкою. Останнім часом воно виходить за рамки пристойності.

Ванга, до чого сниться жінці, долаючи страх, підніматися на дах хмарочоса, розшифровує так: наяву їй зроблять непристойну пропозицію. Але вона не відкине його відразу, а буде коливатися. Якщо, стоячи на самому верху, дівчина уві сні подолає свій страх і стрибне, значить, в реальності її захопила ідея. Щоб втілити задум у життя, буде зроблено все можливе.

Паніка і жах – дотримуйтесь акуратність

До чого сниться кошмар, в якому ви стоїте на краю прірви, і мало не втрачаєте рівновагу під ураганним вітром? Наяву зустрінетеся з неприємностями, але зумієте уникнути проблем у результаті везіння. Якщо уві сні відчуваєте жах, будьте гранично обережні, уникайте ризиків.

Хлопець перед весіллям грезе дивом не впав з крутого схилу. Сонник вказує на його підсвідому неготовність до одруження. Якщо даний сюжет з’явився відбувся у всіх сенсах чоловікові, і при цьому він відчуває страх, то сонник рекомендує зачаїтися і найближчим часом не приймати відповідальних рішень.

Медея стверджує, якщо в баченні людина померла, падаючи з крутої скелі – в реальності він намітив собі високу мету, прекрасно розуміючи, що її досягнення практично неможливо. І дана ситуація його засмутить.

Циганський сонник трактує так: розбитися у сні — до духовного і морального падіння. Чим більше висота, тим нижче ви опуститеся в життя.

Сонник Цвєткова розшифровує: якщо в сні впасти з хмарочоса і розбитися — до підвищеної ймовірності втратити контроль над собою в результаті перевтоми або хвороби. Поки не пізно, зробіть перерву і подивіться на ситуацію з іншого боку.

Ще одну цікаву трактування дає сонник пастора Лоффа: якщо в сні падати в нікуди і є можливість насолодитися відчуттям польоту, то таким чином підсвідомість реагує на внутрішні зміни — перехід на новий рівень в духовному розвитку.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: