Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник втратити дитину до чого сниться?

Сонник втратити дитину до чого сниться?

Втратити дитину тлумачення сонника

Втратити дитину уві сні так само жахливо, як і позбутися його наяву. Проте не завжди цей сюжет пов’язується з негативними тлумаченнями. Сонники вважають, що у багатьох випадках цей сюжет може передвіщати і хороше. Хочете точно знати, до чого сниться пережити втрату дитини? Зверніться за допомогою до сонникам.

Основна трактування

У разі, якщо ви зовсім не можете пригадати всі нюанси побаченого сюжету, то скористайтеся короткою трактуванням, яку пропонують сонники. Отже, якщо у сні вам довелося втратити дитину

Думка Міллера

Сонник Міллера вважає, що якщо уві сні ви не догледіли за чужою дитиною, і він загубився, то наяву втратите довіру оточуючих. До чого сниться жінці, ніби це сталося з її малюком? Міллер упевнений, що ви надто хвилюєтеся в реальності. Вам слід заспокоїтися, нічого з вашою дитиною не трапиться.

До переживань

Довелося уві сні втратити дитину під час вагітності або пологів і переживати з цього приводу? Якщо побачений сюжет приснився вагітної жінки, то, як вважає сонник, він є лише відображенням її підсвідомих страхів у частині свого «цікавого» стану. Для решти сон є відбиттям внутрішнього дисбалансу.

Примарилася втрата дитини в результаті викидня? Сонник впевнений, що в реальному житті ви звалили на себе занадто багато зобов’язань.

Привиділася зникнення дитини, якого в реальності немає? За прогнозами Місячного сонника ви повинні навчитися боротися з обставинами.

До турботам

Побачили, ніби дитина загубилася в лісі? Якщо це був зовсім малюк, то вас чекають дрібні неприємності. Якщо доросла дитина, то і проблеми будуть суттєвими.

Довелося уві сні заблукати і шукати свого сина? Наяву вам належить шукати вихід із складної ситуації. Довелося плакати з-за втрати і довго шукати по лісі? В реальному житті вам знадобиться підтримка рідних і близьких. А от якщо ви втратили дитину, але не думаєте його шукати, вважаючи, що всі проблеми вирішаться самі собою — це оманлива думка.

Примарилось, ніби ви втратили дитину і тут же його знайшли? На думку Східного тлумача в повсякденності вас чекають численні турботи, але вони безумовно того варті. А от якщо в сновидінні на пошуки довелося відправитися папу, то всі проблеми в дійсності він спровокує сам.

До рутини

Примарилось втратити дитину на вулиці? Наяву вам дадуть завдання, яке вимагає спеціальних знань. Якщо дитина загубився на вулицях вашого міста, то на думку сонника ви зможете виконати завдання і отримати за нього гідну винагороду. Якщо ж малюк втрачено на вулицях незнайомого населеного пункту, то в житті вам не впоратися без сторонньої допомоги.

Побачили сон, в якому дитина загубилася в торговому центрі? З передрікання Сучасного сонника вам слід погодитися на посаду, яку запропонують. Вона виявиться перспективною і цікавою.

Якщо жінці, яка залишилася без малюка, сниться, ніби вона втратила коляску з дитиною в натовпі, то, швидше за все, вона намагається впоратися зі своїм горем шляхом виснажливої праці.

До радості

Наснилося, ніби втрачений дитина знайшлася, і ви відчуваєте радість? Значить і наяву вам доведеться випробувати багато позитивних емоцій. Якщо вам привиділося знайти дитину і плакати від радості, то на думку пастора Лоффа зможете вдало виплутатися зі складної ситуації.

А от якщо ви знайшли пропажу, але плакали через пережитого, то наяву належить непростий час. Однак незабаром все налагодиться.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: