Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник втратити собаку до чого сниться?

Сонник втратити собаку до чого сниться?

Втратити собаку тлумачення сонника

Довелося уві сні втратити собаку? Ця подія так само сумно, як і наяву. Безумовно, воно викликає сильне хвилювання і переживання на душі. І як пояснюють сонники, ваші почуття небезпідставні.

Пояснюючи, до чого сниться втрата собаки, вони, як правило, передбачають втрату чогось дійсно цінного в духовному плані.

Якого забарвлення

По тлумаченню сонників пес символізує дружбу і духовну близькість. Тому якщо привиділося втратити собаку уві сні, значить, в повсякденності у вас велика ймовірність того, що конфлікти і сварки спровокують розлад у стосунках з близькими друзями.

Отже, якщо уві сні

Думка Міллера

До чого сниться, що загубилася ласкава собака? Сонник Міллера пояснює, що в дійсності ви втратите довіру близьких і рідних. Якщо ж вихованець був втрачений поганого вдачі, то наяву ви розлучитеся з людиною, який чинив на вас недобре вплив.

Розтлумачивши, до чого сниться пропажа дрібної собачки, сонник віщує розрив відносин зі знайомим, яким ви, загалом-то, і не дорожили.

Побачили улюбленого вихованця в крові? У реальному житті у вас виникнуть суперечки з родичами.

Не втрачати надії

До чого сниться, ніби ви втратили собаку і шукали її? Східний сонник вважає, що наяву отримали надію на краще. А сонник Білого Мага обіцяє виконання найпотаємніших бажань за умови, що пропажа уві сні знайдеться.

Довелося втратити собачку і шукати її? Не всі ваші проекти будуть реалізованими. Постарайтеся в житті братися за ті проекти, які дійсно здійсненні.

Привиділося втратити вихованця, шукати і не знайти? З передрікання Місячного сонника ви не зможете вирішити виниклі труднощі.

До радісних подій

Привиділося, ніби ви втратили собаку, але тут же знайшли її? Наяву збудеться все, про що ви так давно мріяли. А от якщо вам довелося втратити собачку і відшукати її через якийсь час, то, як вважає сонник Лоффа, до здійснення задуманого доведеться почекати.

Якщо вам примарилось, що пес утік, але ви його відшукали зовсім випадково, значить, повинні змінити свій підхід до життя і збудувати нову тактику і стратегію поведінки.

До невдоволенню

Хочете точно знати, до чого може снитися втрата собаки і її загибель? Цей сон передвіщає вам біль, втрату і розчарування в житті. Якщо ж втрата вихованця уві сні відбулася з вашої вини, то не варто концентруватися на власних образи в дійсності. У всьому, що сталося, винні ви самі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: