Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вівця до чого сниться?

Сонник вівця до чого сниться?

Вівця тлумачення сонника

Протягом століть деякі люди відстежували наслідки самих яскравих, емоційних сновидінь. Досвід, знання систематизували в особливих збірниках — сонники, які сьогодні допомагають розшифрувати значення пригрезившихся символів. Одним з найцікавіших вважається вівця.

У більшості сонників це передвістя великого прибутку, достатку, благополуччя. Але не буває правил без винятку. Тим більше, що тлумачення бачення залежить від деталей. Наприклад, від забарвлення шерсті тварини, її поведінки, від того, де воно було і що його оточувало.

З сонника Міллера

Відмінне здоров’я і життя без матеріальних проблем, ось що пророкує Густав Міллер того, хто уві сні пасе отару на лузі або працює в кошарі. Вівця за прикметами багатьох народів, тварина, яке завгодно вищим силам, а значить, і в нічних мареннях вона віщує прекрасний настрій, процвітання, розширення можливостей. Це означає, що перед сплячим відкриваються привабливі перспективи, він вступає в період сприятливий для творчості, початку нових проектів.

З’явиться шанс отримати щось цінне в дар, подарунок, ось до чого привиділося, що гладите вагітну овечку або самку з потомством.

Дійте, але обачно!

Все складається, як не можна краще для тієї людини, який спав і бачив велику кошару, повну здорового худоби. До того ж, як запевняє сонник, будь-які позови в судах або прохання, петиції, спрямовані в державні установи будуть задоволені або вирішуватися в його користь.

Непогано якщо в сновидінні ви стригли овечу вовну пряли або її. Такий сюжет передує укладання вигідних угод насправді. Але особливо вагомі дивіденди отримає той, хто уві сні помітив овець, поруч з якими були ягнята.

А от тому, хто в нічний фантазії безуспішно намагався виконати обов’язки пастуха – зібрати в одне стадо овець, варто проявити уважність і передбачливість. Не виключено, що доведеться зіткнутися з недисциплінованістю, необов’язковістю колег, підлеглих, попереджає сонник. До того ж і діти проявлять надзвичайну самостійність, непослух. А ще таке бачення передує нікому охолодження з боку оточуючих, у яких з’явиться привід для недовіри сновидінню.

За кольором вовни

До чого сняться вівці різного забарвлення: чорна і біла? Це досить цікаве передвістя. Сновидінню належить зробити вибір, відстоювати власні переконання, принципи. Наприклад, між партнерами виникнуть розбіжності, і кожен з них буде намагатися схилити сплячого на свою сторону.

Якщо в нічний грезе бачите одну чорну вівцю серед безлічі білих, то це чудова прикмета, що гарантує підвищення по службовій драбині. Може статися так, що саме сновидця відзначить і заохотить начальство. Або його ідея буде помічена і визнана найбільш перспективною, оригінальною.

А ось відразу кілька чорних тварин у сні повинно змусити вас задуматися і насторожиться. Можливо, що поруч причаїлася особистість заздрісна, лицемірна, готова при зручному випадку оббрехати, очорнити.

Зате білий баранчик уособлює сонники доброго вірного товариша. Його поява дає надію на те, що у важку годину буде на кого спертися, отримати пораду, підтримку.

Бачення, пророкуючи удачу

Приснилася вівця на сносях, покрита густою шерстю? Тоді, як свідчить сонник, настають радісні клопоти, пов’язані з набуттям права спадкування. Хтось залишить сновидінню пристойний стан, на яке не буде інших претендентів.

Не сидіть вдома, а частіше відвідуйте людних, громадські місця, якщо уві сні довелося бути в ролі ветеринара, що приймає овечий приплід. Такий сюжет пророкує зустрічі, спілкування з видатними, оригінальними особистостями, деякі з яких стануть друзями, порядними партнерами чи спонсорами. А ще такий сон можна інтерпретувати, як зміну місця роботи. Причому обстановка в новому колективі складеться на рідкість доброзичлива, спокійна.

Ймовірні проблеми

Вбивати або дивитися, як хтось ріже вівцю або козу, згідно сонником, поганий знак. Такі бачення пророкують сварки, розлучення, збитки.

Бити барана у сні теж погано. Може статися так, що сплячий здійснить не обдуманий, дурний вчинок, а потім буде соромитися своєї поведінки, каятися.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: