Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник віддавати борг до чого сниться?

Сонник віддавати борг до чого сниться?

Віддавати борг тлумачення сонника

Уві сні радієте, тому що зуміли розплатитися з кредиторами? Відмінно, тому що і наяву справи підуть в гору. До чого ще може приснитися такий сюжет?

Про здоров’я і скромності

До чого хворому людині сниться, що він віддає борги? Відмінну ознаку — сплячий скоро видужає. А от всім іншим потрібно подумати над своїм місцем у цьому світі. Можливо, ще немає підстав вважати, що ви «пуп землі», обличчя вкрай важлива, значна, абсолютно незалежна від інших. Будьте трохи скромніше, рекомендує сонник.

Різні прогнози

Приємний сюрприз, подарунок— ось до чого сниться, що хтось інший розплачується з кредиторами.

Іноді інтерпретують цей сюжет трохи інакше, вважаючи, що передача грошей із рук у руки в даному випадку передрікає складності в любовних відносинах.

Якщо в нічний грезе хтось вимагає повернути грошову суму, нібито взяту в борг, то врахуйте: в реальності вам може надійти дуже спокуслива пропозиція, що гарантує непоганий прибуток. Але не поспішайте погоджуватися. Як підказує сонник, вас намагаються втягнути у відверту авантюру.

Реальні фінанси

Коли уві сні ви змогли повністю розплатитися за грошовими позиками, то в реальності організовуєте свої справи найкращим чином.

Ви спите, але чітко розумієте: коштів, для того щоб поквитатися з кредитором, у вас немає і не буде. Такий сюжет обіцяє досить стабільне матеріальне становище наяву. Принаймні найближчим часом.

Що скаже Міллер?

Густав Міллер вважає, що, віддаючи борги уві сні, насправді сплячий стане учасником надзвичайно цікавого, захоплюючого пригоди. Втім, у цього провісника є на цей рахунок і порада: дійте обережно і неквапливо.

Розрахунки дріб’язком

Ви чудесним чином і відразу ж позбудетеся від прикрих проблем, турбот і інших дрібних неприємностей: ось до чого снилося, що віддаєте борги дрібницею. Адже сонники монети— це символ страждань і сліз.

Добре, коли в нічний фантасмагорії ви, перед тим як розрахуватися з кредитором, ретельно перерахували дрібні гроші. Це характеризує вас як персону вкрай прагматичну, розважливу і здатну здійснити задуманий план.

Бачили в сновидінні монети, які були різного гатунку? Тоді не за горами бажані зміни у вашій долі.

Банкноти — ознака витрат

А от коли в нічний дрімоті віддаєте борг банкнотами, врахуйте, що реалізувати задумане в реальності буде дуже непросто.

До того ж сонник радить припинити всі фінансові операції. Навіть перевірені операції можуть принести збитки. Адже зі сну купюри часто є прикметою порожніх витрат наяву.

Ви помиляєтеся

Віддавати борг навіть у сновидінні фальшивками недобре. Такий сюжет попереджає про те, що сплячий явно невірно оцінює ситуацію, що склалася. І це оману обійдеться досить дорого. Сонник, наприклад, прогнозує низку неприємностей, помилок.

Як розшифрувати сон, у якому ви розраховуєтесь за борговими зобов’язаннями іноземними грошима? Валюта по соннику — передвістя розчарувань, втрати можливостей, соціального становища, влади, авторитету.

Дрібні деталі

Таємницю нічного бачення можна дізнатися згадавши, що сам сплячий робив, поки перебував у владі Морфея?

Так якщо, віддаючи борги, він перераховував купюри — не минути пробудженню йому неприємностей. Довелося розмінювати гроші? Тоді будьте готові до зниження доходів. Несли уві сні необхідну суму в кишені? Доля підготувала зміни.

Невдачі будуть переслідувати того, хто уві сні втратив гроші. А якщо їх вкрали, то в реальності сновидець ризикує, піддається небезпеці.

Ось ще одне цікаве пророцтво. Припустимо, сниться, що знайшли на дорозі потрібну суму і повернули давній борг. Тоді знайте, що негаразди, які останнім часом переслідували, зникнуть, і широко вам посміхнеться Фортуна.

Треба вірити в краще

До чого сниться, що віддаєте борг покійному? Такий сюжет можна зарахувати до негативних, підказує тому, хто спить, що потрібно бути вкрай обережним, акуратним.

За сонником віддавати щось померлому— поганий знак. Це може бути передвістям важкої хвороби з летальним наслідком або трагічної загибелі. Ще таке бачення — це натяк тому, хто спить: настав момент повернення старих боргів. Але не в прямому, а переносному значенні.

У підсумку, щоб ви не сумували, наведемо ще одне пророкування. У ньому сказано: якщо віддали мерця уві сні велику суму, то зітхніть з полегшенням — можливо таким чином ви «відкупилися» від прийдешніх бід і нещасть.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: