Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник відкриті двері до чого сниться?

Сонник відкриті двері до чого сниться?

Відкриті двері тлумачення сонника

Цікавість. Ось що штовхає людину до нових знань і відкриттів. І наяву, і в нічний дрімоті нелегко втриматися, щоб не подивитися, що ховається за відчиненими дверима. А до чого сниться відкрита чи закриті двері? Про це можна дізнатися, прочитавши найбільш цікаві та корисні тлумачення сонників.

Виявляється, це символ вічно мінливого буття, і трактування нічного бачення залежить від того, що відбувається в даний момент в реальному житті сплячого. Цікаво, що інтерпретація бачення може носити як суто прагматичний сенс, так і філософський. А ще це ймовірне попередження про обман, підступність та інші неприємності, які підстерігають в найближчому майбутньому сновидця.

На замку або відкритим?

Відкриті двері часто сниться людям, які не звикли носити камінь за пазухою, простодушним, чесним, відвертим. А ось закрита — у нічному видінні характеризує сплячого як особистість досить підступну, готову до інтриг. Втім, цей сюжет може асоціюватися з прихованими перешкодами, які належить подолати в реальності сплячій людині.

До чого ж ще може приснитися як закрита, так і розкрита двері? Сонники рекомендують, по можливості, згадати контекст бачення, в першу чергу, дії, які відбувалися в нічному видінні.

Думка Міллера

Сновидець насправді намагається позбутися від нападок недоброзичливців і відновити своє чесне ім’я, ось до чого сниться, згідно Міллеру, що ви відкрили двері і зайшли в приміщення.

А ось якщо стоїте перед замкненими дверима уві сні, то це-передвістя того, що наяву ви готові порушити якісь правила, причому досить легковажно, не замислюючись про наслідки. Будьте обережні!

Спроби відкрити двері в нічний грезе означають те, що сплячий болісно шукає вихід із скрутної ситуації, не може минути якусь перешкоду.

Таємниця замку

Рішучість, впевненість у власних діях— ось до чого сниться, що проводите якісь маніпуляції з ключем. А от у випадку, якщо довелося повозитися з замком уві сні і не відкрити його зовсім, сонник констатує факт низької самооцінки сплячого. До того ж можливо, що ця людина неврівноважена, нервовий, не зжив комплекси, що з’явилися в ранньому дитинстві.

Якщо звернутися до соннику Фрейда, то замок— це символ жінки, а ключ асоціюється з фалосом. Іншими словами, відкривати в сновидінні двері ключем, означає те, що сновидець знаходиться в активному пошуку статевого партнера. До чого сниться цей сюжет жінці? До того що у неї з’явиться в реальності новий коханець. А чоловікові цей сюжет сниться тоді, коли він насправді не задоволений цими відносинами з партнеркою.

У Фрейда є дуже цікаве тлумачення для чоловіків, узревших уві сні відчинені двері в житлове приміщення. Як стверджує відомий психіатр— це передвістя того, що сновидець не зможе задовольняти свою коханку, але при цьому він ще вважає себе таким незрівнянним мачо, одерживающим легкі перемоги на амурном фронті.

Вхід вільний

Примарилася відчинені двері? Це може бути знаком привітності, відвертості сплячого. Але є і інші тлумачення, що підказують, що це прикмета майбутніх проблем, пов’язаних з тим, що людина ризикує стати жертвою шахрайства, афери.

Насамперед сонники застерігають від участі в сумнівних підприємствах, махінації у фінансовій сфері. Після такого бачення ні в якому разі не спокушайтеся на небачено вигідні умови депозитів, угод. Можливі втрати грошей, так і співучасть у злочинних діяннях.

Втім, є ще одне передбачення щодо того, до чого приснилися розкриті двері. Якщо в реальності якесь діло сновидець був змушений досі відкладати, то побачивши подібний сюжет, може діяти сміливо й рішуче, тому що це наказ Вищих сил — поспішайте, Фортуна на вашому боці, все складеться напрочуд вдало!

У Єврейському та Українською сонники розкриті двері — це свідчення привітності і гостинності, властивих тому, хто спить. Дуже скоро до нього завітають довгоочікувані гості.

Не варто, однак, лякатися, тому що в інших збірниках тлумачень снів така що наснилась картина обіцяє чоловікові успіх у представниць протилежної статі. Сплячі дами теж будуть раді, дізнавшись про те, що це бачення пророкує їм відповідні почуття і навіть пропозицію руки і серця від особи, що цікавить їх кавалера.

Яким був вхід?

У снотолкователях широко розкриті стулки дверей — це часто прикмета порожніх, але щедрих обіцянок, обіцянок. Вузький прохід може передвіщати швидкоплинне любовне захоплення, а широкий — передбачає щасливі події або отримання вигоди, доходу.

Довелося в нічних мареннях протискуватися через вузьку дверку? На жаль, по пробудженню ймовірні неприємності, проблеми. А ось широко розкриті дверні полотна — це передвістя удачі, величезного успіху, тріумфу.

Непідйомні кам’яні дверцята за Мусульманським соннику обіцяють сновидінню довгі літа. А ось стулки з розкішним декором можуть обіцяти як багатство, так і попереджати про марність намірів, нездійсненність грандіозних задумів.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: