Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник відрубати руку до чого сниться?

Сонник відрубати руку до чого сниться?

Відрубати руку тлумачення сонника

Працювати, відчувати, торкатися, пестити, бити — все це можна зробити за допомогою рук. І якщо в нічному видінні сталося позбутися руки, то це символ частини втрачених можливостей сплячого. До чого сниться відрубати руку?

Сонники є безліч тлумачень, які докладно пояснюють, чому, наприклад, примарилося, що чоловік втратив пальців. Ця частина кисті, виявляється, відповідає за здатність виконувати щоденні обов’язки, рутинну роботу. Тому навіть одна постраждала фаланга уві сні — це попередження про те, що сплячий легковажно ставиться до справ, і наслідки можуть бути сумними.

Ліва чи права?

Перед тим як трактувати сновидіння, запам’ятайте, що згідно соннику чаклунки Медеї права кисть — це символ чоловічого начала, а ліва — жіночого. Таким чином втрата однієї з кистей уві сні — це передвістя того, що в реальності у людини виникнуть проблеми в спілкуванні з представниками протилежної статі.

До чого сниться відрубати руку і при цьому не зуміти зупинити кровотечу? Це неприємне видовище в сновидінні і в реальності може обернутися важкою хворобою з летальним результатом когось із близьких.

За версією сонника Деніз Лінн, якщо в нічний фантазії з необережності довелося відрубати свою праву кисть, то ви нездатні насправді правильно та об’єктивно оцінити ситуацію або власні вчинки.

Не краще, коли постраждала уві сні ліва кисть. Це ознака того, що сновидець не бажає слухати нічиїх мудрих порад, застережень і навіть нехтує сигналами, які йому посилає його інтуїція.

Версія Міллера

Треба піти комусь на поступки і навіть пожертвувати чимось дорогим — ось до чого приснилося, що ви самі відрубали собі руку, на думку Густава Міллера.

Цікаво, що сновидіння про те, що ви безжально позбавляєте кінцівки вашого знайомого чи друга — це важлива підказка: насправді цей тип досить двуличен і здатний на зраду, шахрайство, обман. А якщо ви в нічний грезе так вступаєте зі своєю другою половинкою, то нескладно здогадатися, що ваш партнер не зовсім щирий з вами і навіть здатний на зраду.

Справи амурні

Пригадайте вислів: «пропозиція руки і серця», так от, якщо примарилось, як рубайте руку, то знайте, скоро холостяцьке (незаміжня) життя закінчиться. Іншими словами, нинішні стосунки з коханою ( коханим) завершаться шлюбним союзом, запевняє сонник.

Втім, Фрейд більш скептично розцінює наслідки такого сновидіння, наполягаючи на тому, що це ознака того, що інтимні стосунки з партнером не задовольняють більш сновидця, і не далекий той час, коли він знайде більш досвідченого коханця (коханку).

Постраждала фаланга

Для вірного трактування того, до чого сниться рубати руку, треба ще згадати, який саме фаланги ви втратили уві сні.

Так сон про отрубленном великому пальці передрікає сварку з батьками так і з усіма родичами в реальності. А якщо постраждав вказівний палець у сні — то виникнуть проблеми і непорозуміння в спілкуванні з оточуючими персонажами.

Втратили середній? Тоді варто звернутися до лікаря і перевірити хребет. Це ж бачення може обіцяти втрату близького родича.

Відрубане безіменний пальчик в нічний грезе підкаже, що вірогідні скандали з домочадцями або розлад з другою половиною.

А ось мізинчик — це ознака того, що все складніше знаходити спільну мову з дітьми.

Втратили відразу кілька пальців у сні? Це поганий символ, пророчащий смерть чоловіка.

Страшилка з сокирою

Приснився сокиру? Пам’ятайте про те, що це не просто знаряддя праці, але і небезпечна зброя. І цей символ може ототожнюватися з душевним станом сновидця.

Тому якщо примарилось, що ви рубаєте комусь руку, врахуйте, насправді дружба з цією людиною може неждано перерватися.

А що думати, коли уві сні якийсь зловмисник нападе на вас з сокирою, маючи намір відрубати руку? Сонник вважає, що саме ця персона і наяву доставить вам масу неприємностей, позбавить спокою, змусить понервувати.

Бізнесменам та крупним керівникам буде корисно дізнатися, що нічна фантазія, в якій довелося відрубати кисть комусь із підлеглих, це ознака того, що саме ця потерпіла обличчя в реальності веде себе нечесно і підло, застерігає сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: