Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ведмедиця до чого сниться?

Сонник ведмедиця до чого сниться?

Ведмедиця тлумачення сонника

Помітили уві сні ведмедицю — сильну, ставну, готову до останнього подиху захищати своїх дитинчат, приготуйтеся до несподіванок, що піднесе вам доля. А вони неодмінно трапляться і надовго запам’ятаються. Так до чого ж може приснитися ведмедиця?

Згідно сонникам, ведмедиця це знак того, що енергетика сплячого помітно посилиться. А значить, його точно потягне на пошуки пригод. Правда неясно, чи буде він згодом згадувати про них з посмішкою або сльозами.

Пояснення Міллера

У соннику Міллера бачення великої самиці ведмедя, бродить поблизу, інтерпретується, як ймовірність того, що незабаром поруч зі сплячим з’явиться владна, цілеспрямована персона, готова контролювати всі його справи, керувати діями.

Що говорять зірки?

Іноді перед сном, в ясну погоду дуже цікаво розглядати яскраві сузір’я на оксамиті нічного неба. Ці враження можуть відбитися і на сюжети сновидінь. Але якщо ви не практикувалися в астрономії перед тим, як йти спати, а вам пригрезились зоряні ведмедиці, то сонники дадуть цікаві поради і тлумачення. Наприклад, корисно буде проявити стриманість і трохи більше уважності, ось до чого приснилося сузір’я Великої або Малої Ведмедиці, іноді ще зване, «ковшем».

Нострадамус вважав, що це бачення попереджає сновидця про ілюзорності, його примарність надій і обіцяє лише розчарування, смутку. Але не сумуйте, тому, що в сонник Білого Мага цей сюжет, навпаки, обіцяє тому, хто спить втілення її давньої мрії.

Приручена ведмедиця

Наяву це важко навіть уявити, але уві сні ви можете подружитися з самкою ведмедя і навіть поселити її у своїй квартирі, в якості домашнього улюбленця. Такий фантастичний сюжет цікаво коментує пастор Лофф, який вважає, що це свідчить про недовірливості сновидця. Він з величезною часткою підозрілості відноситься до всього і все, і його пильність може навіть, у свою чергу, відлякувати, насторожувати людей.

До чого снилося, що ведмедиця стереже, охороняє ваше житло? Ванга розповідала, що таке бачення — це обіцянка того, що у сновидця з’явиться добрий, сильний покровитель, наставник.

Погоня

Примарилось, що тікаєте від переслідує вас білої ведмедиці? Добре, якщо вдалося врятуватися і відірватися від розлюченого хижачки, за сонником, вас чудовим чином минуть біди й печалі в реальності.

А ось якщо агресивна тварина наздогнала вас і початок терзати, тоді будьте готові до низки проблем і негараздів. У сні, тікаючи, від полярної ведмедиці, встигли помітити її дитинча? Тоді, на жаль, чекають сварки і неприємності на службі.

Однак якщо матуся Умки не побігла за вами в сновидінні, а лише голосно загарчала слідом, то назріваючого конфлікту з колегами і начальством вдасться уникнути, завдяки такту і делікатності і обдуманих дій.

Тільки для жінок

До чого сниться жінці зла ведмедиця? Східний сонник передбачає, що для заміжньої дами це небезпечний сигнал, що попереджає про те, що у чоловіка з’явився амурний інтерес на стороні, і суперниця гарна, розумна. Не порадує цей же сонний сюжет і панночку, якій він пророкує непорозуміння та труднощі у спілкуванні з юнаками.

А ось у міс Хассе, є своя думка щодо того: до чого сниться жінці виводок ведмежат на чолі з бурою матір’ю. Провидиця запевняє цей сон — прикмета того, що спляча скоро стане мамою.

Місце дії

Велике значення для правильної розшифровки бачення має і те, де довелося зустріти ведмедицю. Так, наприклад, якщо ви спостерігали за нею в зоопарку чи цирку, то знайте, в реальності хтось дуже сильно злодействует, впливає на вас.

А от зустріч зі звіром у лісі, за версією сонника, попереджає про те, що близька людина зрадить, не обмане.

Ви стали свідком того, як в суворих умовах вічної мерзлоти народжує біла ведмедиця? Тоді немає причини для занепокоєння за породіллю насправді — малюк з’явиться на світ в строк і без ускладнень.

Якщо самка ведмедя господарює у вашому будинку, то вас хтось візьме під своє крило, буде опікувати, оберігати, підтримувати. А вже якщо ви осідлали в нічних мареннях це потужне тварина і їдете на ньому по гірських хребтах, то скоро будете спочивати на лаврах слави, успіху, перемог, резюмує сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: