Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ведмідь з ведмежам до чого сниться?

Сонник ведмідь з ведмежам до чого сниться?

Ведмідь з ведмежам тлумачення сонника

У нічних мареннях, зустрівши тата ведмедя і його дитинча, згадайте про правилі: протилежності притягуються. Іншими словами, слабкість жінки, може обернутися її найсильнішою зброєю. А от сильний і потужний людина іноді відчуває себе ніяково, немов незграбний казковий Топтигін.

Давайте розберемося: до чого може приснитися небезпечний хижак ведмідь, в компанії з маленьким вайлом ведмежам. Сонник, відповідаючи на це питання, приготував чимало сюрпризів.

На думку Міллера

Густав Міллер вважав, що ведмідь з потомством у сні символізує бажання сплячого в реальності займати лідерську позицію, тримати все під контролем.

На горизонті з’явиться більш щаслива, яскрава суперниця, ось чому, на думку цього тлумача, дівчині привиділося те, що клишоногий гарчить на неї, оберігаючи свого дитинчати. Втім, у соннику є і ще одне важливе для дівчат тлумачення. Велика ймовірність того, що сновидця скоро завагітніє, якщо бачить нічний грезе великого звіра, а поруч з ним смішного, веселого Ведмедика.

Поведінка звіра

Таємницю сновидіння допоможе розкрити поведінку тварин. Так, якщо вам пригрезился злий, агресивний ведмідь татусь, то і в реальності важко буде знайти спільну мову з людьми. Бачили в сновидінні ласкавого, турботливого батька Ведмедика? Тоді і вашої сім’ї в реальності будуть панувати мир і лад.

Негаразди, перешкоди в справах, ось до чого приснився неспокійний ведмідь. А сумний і хворий глава ведмежого сімейства пророкує сновидінню втрати, втрати. Якщо під час сну і маленький і великий звірі балувалися, мило пустували, то сплячого по пробудженню теж чекає радість, веселощі.

Умка з батьком

Полярний ведмедик з батьком — цікава прикмета. У Сучасному соннику сказано, до чого можуть наснитися великий і маленькі білі ведмеді, скачуть по крижина. До того, що тонкий розрахунок, розсудливість повинні стати вірними «супутниками» сплячого, інакше йому не вдасться домогтися успіху.

А коли уві сні ви помітили, що полярний хижак нападає на знайомого, то знайте, саме цій людині дуже скоро знадобиться допомога. Самому йому не впоратися з поставленим завданням.

Конкуренти не дрімають! Ось до чого, на думку Цвєткова, снилося, як білий ведмідь тато нападає на вас. Якщо потрапите до нього в лапи в сновидінні, справи йдуть зовсім погано, суперники випереджають вас по всіх фронтах.

Інша справа, коли ведмежата і їх батько, спішно ретируються за крижані скелі, злякавшись сплячого. У такому випадку у сплячого є всі шанси стати переможцем в гострій конкурентній боротьбі наяву.

Господар тайги

Уві сні довелося зіткнутися в лісі з бурим ведмедем і його спадкоємцями? Тоді згадайте, як ви повелися в такій нестандартній ситуації. Коли не злякалися небезпечного хижака, то в складний момент покладайтеся на власну інтуїцію, вона точно не підведе вас, підказує сонник. А коли побігли геть з усіх ніг, то в реальності ретельно плануйте свої справи і витрати. Це допоможе вам непогано заробити, отримати солідну премію. Комусь, напевно, припаде до душі передбачення Місячного сонника, передбачає, що господар тайги і його потомство віщують тому, хто спить спокійне, розмірене життя в найближчому майбутньому.

Інші представники ведмежого сімейства

Панда відома своїм незвичайним чорно-білим забарвленням. До чого сняться жінці самець панди і його «дитинко»? Це двоякий символ, який може обіцяє сплячої, як радість, так і смуток, клопоти. Згідно з Місячним сонником, звернула дама увагу на темні плями шкури тварини, значить, їй доведеться пережити непростий період. А ось якщо помітила білу шерсть, може розслабитися, безтурботно провести час.

У соннику під авторством Цвєткова згадується австралійський абориген — коала, який, строго кажучи, не є ведмедем. Але якщо жінка бачить це істота з його потомством уві сні, то їй просто необхідно потроїти «для себе коханої» маленький відпустку.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: