Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник відомий чоловік до чого сниться?

Сонник відомий чоловік до чого сниться?

Відомий чоловік тлумачення сонника

Яким змістом наповнений сон про знаменитої особистості? Звернувшись до сонникам можна дізнатися загальне тлумачення бачення. Виявляється, цей образ, свідчить про те, що сновидець підсвідомо мріє відповідати або бути схожим зовні на побачену персону. Але все не так просто, іноді цей сон служить підказкою: в якій сфері життя необхідні кардинальні зміни, що не влаштовує або дратує сплячого. Так до чого сниться відома людина?

Кар’єрні перспективи Іменитий провісник Міллер упевнений в тому, що медійна особистість сниться напередодні виклику на килим до керівництва. Навіщо і які наслідки чекають сновидця після спілкування з начальством, сказати складно. Ймовірні і пропозиції зайняти престижну посаду, з привабливим окладом, і догани, дисциплінарні стягнення та інші неприємності по службі.

У цього автора є і ще одне пояснення, до бачення в якому фігурувала нині покійна знаменитість. У цьому випадку тому, хто спить корисно зайнятися самокритикою, тому, що зараз він пасує перед труднощами, що не дозволяють рухатися вперед, розвиватися, удосконалюватися, успішно реалізовуватися. Не бійтеся, не здавайтеся, тільки так можна домогтися чогось вартого.

Про приховані таланти

Приснилося рандеву з популярним людиною, яке закінчилося поцілунком? Тоді знайте, що ви досить цілеспрямовані, впевнені і володієте чудовим якостями — зібраністю і самодисципліною. Поставивши перед собою мету, ви наполегливо прагнете до неї, не боячись, не пасуючи перед труднощами і перешкодами, не розмінюючись на дрібниці.

До чого сниться поцілунок зі знаменитістю, пояснює Лофф. Він пропонує враховувати сферу в якій досягла успіху ця зірка. Припустимо, ви лобызались з поп-музикантом. Тоді вам хочеться бути оточеним веселими, компанійськими людьми або ви подібно героям глянцевих видань готові до сміливих романтичних пригод.

З точки зору психолога Карла Юнга, поцілунок з кумиром, це ознака того, що сновидець готовий заявити про свою незвичайність, неординарності. Що ж можна спробувати проявити себе у творчості, довівши, що ви креативні, або продемонструвати незвичайні таланти і хватку в бізнесі.

Багатство або позбавлення?

В сонник Мандрівника пояснюється, до чого сняться похорони відомої персони. Це ознака того, що сплячий переживає нелегкий період, відчуваючи внутрішній дискомфорт. Все це може бути викликано подіями, що сталися нещодавно в його житті. Спробуйте абстрагуватися від думок про минуле, вони породжують зневіру і песимізм.

До такого ж висновку приходить і Нострадамус, аналізуючи сни про смерть видатних особистостей. Зате Єврейський сонник обіцяє тому, хто ховав у сні знаменитість, пошана, визнання, і що важливо, збільшення доходів.

Сновидець повинен керуватися прислів’ям: сім раж відміряй і один раз відріж, якщо в нічних мареннях брав участь у жалобних заходах, приурочених до прощання з відомим представником шоу-бізнесу. Таке бачення попереджає про те, що необхідно бути гранично обережним і передбачливим, з тим, щоб не опинитися в безглуздій, дурній ситуації, часом загрожує банкрутством або втратою репутації.

Про особисте життя

До чого сниться інтимна близькість з популярною персоною? Фрейд стверджує, що таке сновидіння лише підтвердження того, що сплячий мріє про новий, більш розкутому сексуальному партнері і більш сміливих експериментах з ним наодинці.

Такий же сюжет в Сучасному Універсальному збірнику тлумачень — застереження про те, що за спиною у сновидця множаться брудні чутки і плітки, які порядку ускладнить його відносини з начальством і домочадцями.

Приснилася зірка, що займається сексом з сторонньою людиною, тоді, на жаль, ви в реальності можете упустити прекрасні можливості, що відкриваються перед вами. Якщо сплячий закоханий, то йому така що наснилась картина пророкує зраду партнера або розставання з ним.

У сні ви — відома персона, захоплена репортерами в момент інтимного побачення, тоді будьте акуратніше з пробудження, ви ризикуєте зробити непорядний вчинок, про який стане відомо багатьом.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: