Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник виверження вулкана до чого сниться?

Сонник виверження вулкана до чого сниться?

Виверження вулкана тлумачення сонника

Виверження вулкана

Тлумачення снів, у яких спостерігають стихійні явища, можуть помітно різнитися, в залежності від деталей і обставин сновидіння. До чого, наприклад, сниться виверження вулкана? Багато вважають, що це знак, що обіцяє бурю, виплеск емоцій, причому, швидше за все негативних, перешкоджають втіленню планів або заважають особистому житті. Але сонник трактує виверження вулкана, і як шалену, божевільну любовну пристрасть, яка ось-ось захопить сновидця.

Де ви перебуваєте під час виверження

Щоб вірно зрозуміти сон, відкриємо сонник у розділі «Виверження вулкана». Одне з найпопулярніших тлумачень такого сюжету, попереджає — необхідно уважно контролювати свої слова і не піддаватися емоціям. Найближчим часом сновидця не раз провокувати на бурхливі реакції, як на службі, так і в сім’ї. Йому треба стримуватися, в іншому випадку його поведінка буде подібно до выплеску грозного Везувію, вбиває навколо себе все живе на кілометри.

Коли ж приснилося, що вулкан вивергається, а ви знаходитесь поруч, але спокійні, то в реальності можете потрапити в складну ситуацію. Однак, якщо все ретельно зважите і обміркуєте, то обов’язково знайдете із неї вихід. За сонником таке виверження, це і рада проявити більше уваги, співчуття до оточуючих.

Бачити уві сні, як плавно тече лава з жерла вулкана, до змін та подій, на які поки що не звертає уваги спляча людина. Тим не менше, ці зміни можуть помітно вплинути на його долю. Задумайтеся, якщо бачили такий сон.

Доля і кохання

Зміни, ось до чого найчастіше сниться виверження вулкана! До такого сну потрібно поставитися з великою увагою, тому, що буквально на наступний день, перед людиною його спостерігав, можуть відкритися нові можливості, або обставини складуться так, що помітно змінювати його долю.

Сонник трактує виверження вулкана, при якому камені і лава летять у бік нібито присутнього при події сновидця, як вірогідність глобальних змін у його житті. При цьому нові умови можуть бути складними і неприємними для людини, якій все це сниться. Щоб уникнути подібного йому треба обережніше і уважніше ставиться до поведінки і думок людей з якими він контактує останнім часом.

Як зазвичай, у Фрейда є своє, цікаве тлумачення того, до чого сниться виверження вулкана. Він переконаний, що це символ скажених любовних пристрастей, які ось-ось доведеться випробувати сновидінню. Але якщо вулкан уві сні був принишклим, не подає тривожних ознак виверження, то романтичні стосунки можуть стати більш прохолодними, або навіть зовсім припинитися.

Вплив дня тижня на зміст сновидіння

Не давайте волі своїм емоціям, ось до чого сниться виверження вулкана в ніч, напередодні вівторка. А якщо такий сюжет привидівся з вівторка на середу, то остерігайтеся сварки з дорогим і улюбленим людиною. Вам належить хворобливе з’ясування стосунків, але спробуйте зробити все, щоб уникнути цього.

Ймовірний скандал, що станеться з вини сновидця. Він може ініціювати його. Про що згодом гірко шкодувати. Тому девіз, якого добре б слідувати після такого сновидіння: я спокійний, все добре! Перетерпите, зменшіть свій запал.

Приснилося, що під час виверження вулкана ваш будинок зруйнований? Такий сюжет цінну пораду для бачив його людини. Йому як ніколи потрібно проявити делікатність у стосунках з другою половинкою. А ще краще звернути увагу на власну поведінку. Немає спокус, змінити дружину або пофліртувати? На жаль, такі «невинні» забави можуть відразу розбити подружній союз.

Сон, у якому сплячий ховається від потоків лави та летить каміння, символізує його прагнення наяву уникнути сварок, скандалів та інших з’ясувань відносин. А побачити себе йдуть по розпеченій лаві, зовсім непоганий знак, того, що киплять в реальності пристрасті незабаром вщухнуть і все владнається.

Спокій, тільки спокій…

До чого сниться виверження вулкана, що супроводжується величезними хмарами попелу? Це сон попереджає про те, що необхідно бути обережніше з діловими партнерами. Деякі з них не зовсім чисті на руку або приховують від сновидця справжнє положення справ.

Тонути в киплячій лаві, означає, що поспіх у вирішення важливих питань зараз неможлива. Найвірніше діяти згідно старій приказці: «сім раз відміряй…».

Вивергається вулкан часом це символ труднощів, що стоять у службових справах. Побачивши такий сон, зберіться з духом і будьте готові до випробувань, які зажадають урівноваженості і спокійного розрахунку.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: