Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ведмедиця з ведмежатами до чого сниться?

Сонник ведмедиця з ведмежатами до чого сниться?

Ведмедиця з ведмежатами тлумачення сонника

У дикій природі ведмедиця одна з найбільш дбайливих матусь, готова до останнього подиху захищати своїх дитинчат. А до чого вона і її виводок можуть приснитися? Сонники цей образ інтерпретується неоднозначно. Для когось він може послужити пересторогою — поруч з’явиться потужний супротивник. А кому-то він обіцяє покровительство й заступництво впливової людини наяву.

Як розібратися: чого очікувати після сну про ведмедицю з ведмежатами саме вам? Відкривайте сонник, і, згадавши подробиці нічного бачення, шукайте найбільш підходящий варіант передбачення.

Тлумачення Міллера

У соннику Міллера знайшлося досить сумне тлумачення щодо того: до чого сниться жінці ведмедиця з ведмежатами. Виявляється ця компанія попереджає сновидицу про те, що у неї імовірно з’явилася дуже красива і спритна суперниця. Ця підступна розлучниця діє досить безпринципно і рішуче.

Втім, значення цього бачення можна інтерпретувати інакше. Якщо ведмежу матусю уві сні побачила жінка, давно мріє про народження первістка, то скоро її заповітна мрія збудеться — вона народить прекрасного сина або красиву дочку.

З якого роду племені

Порода ведмежої родини відіграє не останню роль у вірному тлумаченні сновидіння:

Ідилічні картини

Успіх і удача у всіх починаннях супроводжують того, хто спостерігав в сні за тим, як на лісовій галявині ведмедиця грає зі своїми малюками. Правда, Сучасний сонник попереджає: це пророцтво буде вірним лише за те, що матуся не розсердилася на пустотливих ведмежат у процесі спілкування.

У Слов’янському соннику з повагою ставляться до ведмедиці і її дітям, вважаючи їх вільним символом дикої природи, ототожнюючи їх з лісовим духом. Саме тому вважалося, що сновидінню крупно пощастить, але лише за однієї умови: він не повинен пасивно сидіти і чекати коли щастя постукає у двері. Потрібно проявити активність і допитливість.

А що якщо у вашому сні мирно спочивала і мама ведмедиця, і її волохаті малюки? Це прекрасне бачення, за прогнозами якого, вам нема чого побоюватися найближчим часом наяву.

Розлючений самка

Причина для тривоги з’явиться у того, на кого в сновидінні накинулася полярна ведмедиця. Якщо їй вдалося вкусити сновидця, то він може незабаром захворіти, а якщо подряпала йому не уникнути скандалу або бійки в реальності.

Примарилось, що зла мама-ведмедиця збила з ніг? Тоді подумайте, чи немає у вашому оточенні персони, яка робить на вас величезний вплив, диктує свої умови, командує вами?

Поява сильного, небезпечного ворога, ось до чого сниться біла ведмедиця з потомством чоловікові, застерігає в своєму соннику пастор Лофф. А ось якщо сновидець чоловічої статі зуміє вирватися в нічних мареннях з лап бурої хижачки, то насправді йому належить змагання зі слабким, не гідним суперником. Так, що перемога в цій боротьбі навряд чи принесе йому моральне задоволення і буде приводом для гордості.

«Догонялки»

У Циганському соннику описана майже фантастична картина: у сні ведмедиця та її діти тікають від вас геть. Це чудова прикмета, підказує, що ви зумієте впоратися зі складним завданням без сторонньої допомоги.

Однак врахуйте, якщо в нічний фантасмагорії ведмежата на чолі з матусею біжать, налякали когось іншого, то наяву вам буде вкрай необхідна підтримка. Навіть не намагайтеся самостійно здійснити якийсь проект. Краще заздалегідь подумати, кого вибрати в якості соратників, помічників, партнерів.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: