Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ведмежа до чого сниться?

Сонник ведмежа до чого сниться?

Ведмежа тлумачення сонника

Деякі сонники інтерпретують жіноче сновидіння про ведмедицю з малям, як відображення тривог, хвилювань сплячої. Їй здається, що навколишні налаштовані проти неї і її дитини, що всюди підстерігають небезпеки. Насправді все не так трагічно і сновидице просто необхідно відпочити, привести нерви в порядок.

Ще одне поширене тлумачення — бажання побути наодинці з собою, погуляти в безлюдному місці, насолоджуючись красою природи. А до чого сниться ведмежа? Як виявилося, відповідаючи на це питання, сонники пропонують, досить цікаві трактування.

За кольором шерсті

Дитинчата полярної ведмедиці, згідно сонником, відмінний, позитивний знак. Наприклад, людям самотнім, він обіцяє доленосну зустріч, і швидке укладення щасливого шлюбу. Відносини в родині стануть краще, ніж раніше, і на світ з’явиться довгожданий дитина, ось до чого сниться білий ведмедик, людям, що вже створив осередок суспільства.

Здивувалися уві сні, доброзичливому, спокійному поведінки бурого ведмедя, підійшов до вас? Тоді в потрібний момент хтось прийде вам на допомогу, дасть цінну пораду, підтримає і морально і матеріально. А ще цей сюжет характеризує сновидця, як відкритого, відвертого, прямого людини, готового працювати в команді. Ці риси допоможуть йому завести цікаві знайомства, встановити вигідні контакти.

Приручена тварина

Прибуток, причому досить пристойну, отримає той, хто уві сні тримав ведмедика на руках. Таке бачення по соннику віщує вдалий період, під час якого сплячий зможе вирішити всі свої фінансові проблеми, набути нові цінні знання, а також отримати цінну інформацію. До чого приснилося, що годуєте маленького ведмедя з рук? До того, що ви особистість, постійно розширює свій кругозір, обожнює експерименти, навіть азартна, схильна до ризику.

Ведмежа сімейка

Приснився ведмідь з потомством? Сонник рекомендує подумати: а чи завжди об’єктивно і справедливо оцінюєте оточуючих, особливо тих, хто, так чи інакше, залежний від вас? Можливо, ви занадто прискіпливі по відношенню до дітей або підлеглим? На дозвіллі поміркуйте над цим, і слухайте голос совісті, який давно вже посилає сигнали про те, що ви надзвичайно суворі.

Сонник радить не забувати навіть у нічних мареннях про те, що ведмежата рідко залишаються без нагляду батьків, готових у будь-який момент кинутися в атаку, захищаючи своїх малюків. Таким чином, подібне сновидіння — попереджає про те, що отримавши привабливу пропозицію в реальності, варто зважити всі «за» і «проти», перш ніж дати свою згоду. Не зайвим буде у такому випадку ще й подумати про «запасний аеродром», шляхи до відступу.

Інші цікаві передбачення

Міллер, пояснюючи, до чого може приснитися ведмежа, нагадує про те, що незграбний дитинча рано чи пізно перетвориться на грізного хижака. Іншими словами, це алегорія, підказує, що у сновидця може з’явитися потужний конкурент, суперник.

Якщо в сновидінні ви прийняли рішення вбити ведмедя, то в реальності ви неадекватно оцінюєте обстановку. Швидше за все, ви поспішайте вдаватися до радикальних заходів, перебільшуючи свої проблеми або переоцінюючи ризики. Не поспішайте, інакше потім будете шкодувати про необачних рішень.

Плюшевий ведмедик? До чого приснився? Це відображення ваших дитячих мрій, планів. І, як стверджує сонник, після такого бачення, корисно «повернутися в минуле». Тому, що саме там криється відповідь на питання, що не дає спокою сьогодні.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: