Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник відрубана рука до чого сниться?

Сонник відрубана рука до чого сниться?

Відрубана рука тлумачення сонника

Не дарма кажуть: як без рук. Цей вислів часто відображає повну безпорадність, неспроможність людини. Втратити одну з кистей наяву і уві сні —страшна трагедія. Але до чого ж може примаритися така страшна травма?

Помітити відокремлену від тіла кінцівку

Погані взаємини з друзями так і з іншими людьми, самотність і песимістичний настрій— ось що пророкує сновидіння, в якому ви побачили руку, що лежить неподалік від тулуба.

Але як не парадоксально, відокремлена від відсіченої чужої руки кисть — це, згідно соннику Міллера, передвістя непоганого доходу, вагомого прибутку.

Якщо в нічний грезе ви стали свідком жахливої сцени: хтось відрізає комусь долоню, то знайте, наяву вірогідні сварки з рідними. Щоб запобігти конфліктам і не провокувати людей на подальшу ворожнечу, будьте обережнішими у висловлюваннях, проявіть толерантність і делікатність.

Невтішні прогнози

У нічному кошмарі ви дивитеся на відрізану праву куксу? Таке бачення пророкує швидку зустріч зі старим товаришем, яка, між тим, завершиться перепалкою і повним розривом відносин.

А ось якщо уві сні жахнулися при вигляді відокремленої лівої кукси, то наяву будете спілкуватися з вельми «слизькою» брехливою особистістю, яка лише зашкодить вам у важкій, відповідальній справі.

Примарилася відокремлена кисть без пальчиків? Тоді в реальності у вашому робочому колективі почастішають чвари і суперечки. А якщо травмована рука була з пальцями, то негаразди та непорозуміння підстерігають вас вдома. Можливі незгоди з родичами.

Хвороби близьких людей, за версією сонників, можуть провіщати бачення, в яких фігурує відірвана рука з численними переломами.

Отримати каліцтво

Сумно, але якщо в нічний фантазії ви втратили руку, отримавши каліцтво, то це може бути ознакою швидкого розставання з коханою людиною в реальності.

Втративши в страшному сні обох верхніх кінцівок, ви отримуєте застереження Вищих сил — може статися так, що ви опинитеся в дуже неприємній ситуації у вельми непривабливому вигляді. Щоб уникнути подібного конфузу, проявіть передбачливість і обережність.

Розлучення, причому досить скандальний і болісний, передрікає бачення про те, що ви недорахувалися пальців на правій кисті. А ось якщо декількох пальчиків ви втратили в сновидінні на лівій долоні, то розрив відносин з партнером або чоловіком можна запобігти, проявивши деяку частку такту і поваги, що допоможе знайти компромісне рішення, що влаштовує вас і «другу половину».

До чого сниться відрубана рука молодої дівиці? Якщо кінцівка була правою, то сновидице варто уважніше придивитися до нареченого. Ймовірно він не та людина, з якою вона може бути щаслива в шлюбі, наставляє сонник.

Моторошне сновидіння про те, що ви втратили руку, а решта кукса сильно розпухла, передрікає складний, важкий період у житті. Потрібно бути морально готовим і до несправедливим звинуваченням, і до втрат, і до розчарувань. Але якщо ви гідно пережити цю чорну смугу в своїй долі, то сонник передвіщає вам величезне щастя і благополуччя на довгі роки.

Знівечити себе

Сновидіння про те, що ви самі відрубали собі кисть, це ознака того, що ви налаштовані дуже песимістично і надзвичайно багато сил і часу приділяєте аналізу власних помилок і промахів. Що було, то було. Заспокойтесь і йдіть далі, намагаючись більше не наступати на ті ж граблі. Пам’ятайте, що життя прекрасне і дивовижне, нагадує сонник.

Ви знаходитесь в складній ситуації, болісно шукаєте вихід з неї, але поки безрезультатно, ось про що свідчить сон, у якому ви отрубаете комусь руку. Можливо, що зайва скромність чи звичка не посвячувати в свої проблеми сторонніх, заважає звернутися за підтримкою до товаришам, колегам, родичам. А даремно, тому що вони змогли б допомогти, дати цінну пораду.

Рясна кровотеча, що виникла після того, як рука в сновидінні була відокремлена від тіла, вважається поганою ознакою. Не виключені аварії на дорогах, нещасні випадки в побуті або серйозні хвороби. Втім, сонник стверджує, що летальний результат у всіх цих поневіряння виключений.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: