Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вітатися до чого сниться?

Сонник вітатися до чого сниться?

Вітатися тлумачення сонника

Важко уявити наше життя без людської вихованості, дотримання побутових пристойності. Не важливо, вітаєтеся, або просіть пробачення – все це спрощує взаємовідносини між людьми. До чого сниться вітатися? Пояснення визначено в залежності від тлумача. Так, Велес вважає, побажати у сні здоров’я іншій людині – до довгих років життя та благополуччя.

Швидке дружнє знайомство

Довелося привітатися з кимось в нічних мареннях? Очікуйте майбутнього знайомства з новою людиною. Згідно з версією Осіннього сонника, сновидця чекає низка нових зустрічей з незнайомцями. Можливо, один з них буде для вас відданим другом, здатним розділити з вами прикрості і радості.

Юній особі уві сні вітатися з молодим чоловіком, який їй симпатичний – сприятливий символ. Їй зустрінеться чоловік, спогади про який залишаться в серці на довгі роки. При вдалому збігу обставин імовірна романтична зв’язок, особливо, коли приснилося, ніби щаслива зустріч і приємна.

Обійматися з померлим

Побачити в сні, що ви з теплотою вітаєтеся з небіжчиком – вам знадобиться мудрий рада, який ви отримаєте незабаром. Сонник XXI століття вважає, що в реальності клопоти і турботи вас сильно змучили, тому ви готові здатися. Однак не потрібно робити цього. Розкажіть про своїх неприємних заворушеннях близькій людині, і він неодмінно дасть правильну пораду.

Вітаєтеся з небіжчиком, і відчуваєте під час цього неприємний дискомфорт – до захворювання. Якщо мариться подібний сон, дотримуйтеся обережності. Недуга вже досить близько. Якщо не поберегти своє здоров’я, є ймовірність серйозно захворіти.

Коли приснилося, ніби з небіжчиком віталися не ви, а інша обличчя, то у вас в майбутньому не станеться чого-небудь поганого. Вести бесіду в сні з померлою людиною – несприятлива ознака. Наяву всі ваші задуми і плани зруйнуються. Коли мариться, ніби з покійним розмовляла ваша донька, вона невдало вийде заміж.

Відмовитися уві сні вітатися з покійним – до благополучного подолання існуючих негараздів

Версія сонника Міллера

Довелося в нічних мареннях вітати співробітника поліції – ви, нарешті, виграти судову справу, або дозвольте тривалий конфлікт. До того ж, сонник Міллера, сонник вказує, що конфліктна ситуація врегулюється вашу користь.

Приснилося, як у сновидінні з вами вітається ваша дружина – стережіться конкурентів. Вона розмовляла з впливовим і красивим чоловіком – на вашому шляху незабаром виникне стоїть суперник. Якщо вам дорога ваша дружина, не віддавайте її нікому, і збережіть своє щастя.

Як пояснює сонник, вітатися уві сні з вашим ворогом – ви визнаєте вчинені помилки. За версією сонника, в своєму житті ви виконали безліч необдуманих вчинків. Доля дасть вам можливість подивитися на подію інакше, так що ваше життя зміниться в кращу сторону.

Передбачення з різних джерел

Побачити, що ви віталися з президентом – до здобутків на робочому терені. Сонник XXI століття пророкує зростання по службі і удачу в житті. Зустрітися після затяжної розлуки з дідом – ви будете сумувати за рідним домом, з батьком – відчуєте себе самотньо, з рідними людьми – до родинної трапези.

Якщо мариться, ніби вітаєте незнайомця, в реальному житті вас чекає лицемірство і обман. Розмовляти з циганом – ваші вороги затівають проти вас інтриги.

Приснилося збіговисько людей, серед яких ви з радістю вітаєтеся з ними? Ви отримаєте авторитет серед сторонніх, і вас будуть поважати. Побачити в сні з приятелькою – до радості і легковажність, з хлопцем – до здійснення запланованих цілей.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: