Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник відрізана голова до чого сниться?

Сонник відрізана голова до чого сниться?

Відрізана голова тлумачення сонника

Не пора проявити розсудливість і розважливість — ось що радить сонник того, хто в нічний грезе побачив відрізану голову. Подібний нічний кошмар часто попередження про те, що треба бути обережніше і уважніше. Стосується це всіх сфер життя людини. Йому корисно поглянути «тверезо» і на друзів, і на кумирів.

Але це далеко не всі тлумачення з приводу того, до чого сниться відрізана голова.

Об’єктивний погляд

У Східному соннику знайдеться пояснення до сюжету про те, що ви бачите відрізану голову добре знайомого і шанованої людини. До чого приснився в такому вигляді? Як з’ясовується, нічого страшного в цьому немає, навпаки, це підтверджує той факт, що що наснилась особистість насправді володіє неабиякими здібностями або людськими якостями.

Але разом з цим треба пам’ятати і про відомої сентенції: «Не сотвори собі кумира!». Іншими словами, навіть самий чудовий чоловік не може бути ідеальним у всьому. Тому снотолкователь рекомендує об’єктивно оцінювати будь-яку, навіть видатну особу.

Крім того, цей сюжет може передувати наяву розставання з наставником, вчителем, або ситуацію, яка позбавить сплячого заступництва важливого особи.

Сплячий без голови

До чого людині сниться, що саме йому відрізали голову? Такий кошмар, за версією сонника Міллера, в реальності може обернутися майже «буквально». Тобто якась подія або звістка наяву змусять сплячого майже втратити розум, діяти необачно, у метушні, паніки чи в стані афекту. Так само можливі проблеми на роботі або хвороба батьків.

Втім, Сучасний сонник цей же сюжет інтерпретує абсолютно інакше. Виявляється, сновидець нарешті зуміє позбутися впливу якоїсь авторитарної особистості. І надалі буде діяти тільки виходячи з власних інтересів, піде своїм шляхом, не піддаватися на виверти корисливих маніпуляторів.

Однак ще один снотолкователь стверджує, що власна відрізана голова в нічний фантасмагорії відображає страх людини перед відповідальністю за свої вчинки, невпевненість і бажання бути «під крилом» у якоїсь персони, яка буде постійно наставляти, опікати.

Але якщо відкрити сонник Лоффа, то ми знайдемо інше пророцтво, згідно з яким власна відрізана голова — це символ невдоволення сплячого самим собою. Це симптом щиросердечного дискомфорту і моральних страждань. Щоб вийти з цього стану, необхідно спокійно проаналізувати ситуацію і з’ясувати першопричину поневірянь.

У ролі головоріза

На думку психіатра Зігмунда Фрейда сон, в якому сплячий відрізає комусь голову, доводить те, що в реальності сновидець веде себе досить агресивно по відношенню до якогось персонажу. Причому йдеться не про фізичних нападах, а про прагнення морально придушити опонента, довести йому свою правоту, нав’язати власну точку зору.

Обезголовлені тварини

До чого сняться птахи, звірі та інші представники фауни з відрізаними головами? Тлумачення помітно різняться в залежності від відношення сплячого до того чи іншого представника тваринного світу.

На прикладі коней

Для прикладу можна взяти коня. Якщо вона сприймається сплячим, в першу чергу, як гужовий транспорт, то в реальності ця людина помиляється або збився з вірного шляху.

Відомо, що багато людей вважають коней відданими друзями. І якщо так, то сон підказує: щось порушить дружньому зв’язку сплячого.

До чого сняться обезголовлені коня того, хто вважає це тварина символом свободи? До того що і насправді сплячий отримає повну самостійність, і,що цікаво, будь-яке його рішення буде вірним і справедливим.

Інші примітні тлумачення

Але якщо примарилася відрізана свиняча голова, то варто згадати епітети, якими зазвичай «нагороджують» цей тварина: брудне, нечистоплотна, підле. Так от, якщо бачили такий сон, приготуйтеся до того, що по пробудженню доведеться мати справу з персонажем, повною мірою наділені такими якостями.

Втім, може статися і так, що ці найгірші риси характеру властиві й самому сновидінню.

Хитрий і віроломний суперник, над яким сплячий здобуде в реальності перемогу — ось до чого сниться відрізана голова змії.

А ось якщо примарилось, що без голови виявилася собака, то наяву вдасться вивести на чисту воду досить підлу, лукаву персону.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: