Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник відкривати двері до чого сниться?

Сонник відкривати двері до чого сниться?

Відкривати двері тлумачення сонника

Уві сні, взявши ключ, намагалися відчинити замок? Це досить цікаве бачення, яке може підказати щось дуже важливе тому, хто спить. Хоча іноді сонники трактують такий сюжет просте застереження, скориставшись яким, можна убезпечити себе від низки неприємностей.

До чого сниться відкривати двері ключем? Найточніша відповідь на запитання можна отримати, згадавши максимальне число деталей сновидіння.

З сонника Міллера

Густав Міллер радує, пояснюючи, що сплячий точно буде жити щасливо в оточенні близьких людей, споріднених за духом, відкриваючи ключем двері. Але є один нюанс: це тлумачення буде вірно лише в разі, якщо що наснилась отворяемая двері перебувала в рідному домі.

Місце дії

А до чого можуть наснитися двері в інших приміщеннях? Якщо ви відкривали ключиком дверний замок в незнайомій кімнаті, то в реальності, як обіцяє сонник, зможете знайти вихід із досить скрутній ситуації або вірна відповідь на якесь питання.

Однак є ще одне пророкування щодо цього ж сюжету: відімкнувши чужу двері у сні, ви ризикуєте стати жертвою пліток і наклепів в дійсності. А ще це бачення підказує, що на початку якогось проекту вам на допомогу прийдуть родичі або друзі, однодумці.

Вид замка і ключа

Стан і навіть матеріал, з якого виготовлений запірний механізм, теж допоможуть дізнатися, до чого снилося відмикати двері. Так замок та ключ з золота, за сонником, пророкують бурхливі, цікаві, захоплюючі події. А срібні — підказують, що сплячий випробує якийсь приплив сил, емоційний підйом і оволодіє новими знаннями та навичками.

Старий, зношений, потертий механізм — це знак стабільності. А ось старовинний вказує на те, що сновидець згадає про минуле. Новий замок — це ознака свіжих ідей, які точно прийдуть в голову сплячого. Сучасний ключ символізує нетривіальний, творчий підхід до вирішення якихось реальних проблем, завдань.

Уві сні ключ явно не підходить до замка? Це сигнал того, що в реальності потрібно змінити підхід, тактику. Зламаний замок сонники — це ознака того, що всі дійсні зусилля марні, марні.

Бачення прекрасної половини

До чого жінці сниться, як вона відкриває двері власним ключем? Такий сюжет передбачає появу у сплячої красуні незвичайного коханця.

Якщо дамі або дівиці примарилось, як вона замикає двері, то скоро сновидица вийде заміж, обіцяє сонник. Втратити в сні ключ для представниці слабкої статі погано, тому що це ознака прийдешнього безчестя, ганьба.

У сні ви зачиняли двері явно поспішаючи? Снотолкователь застерігає: не будьте надто відверті навіть з близькими подругами.

Явище сусідки

Зрада чи небезпека загрожує тому, хто спав і бачив, що в його дверному замку длубається сусідка. Погано, якщо в сновидінні дама, яка проживає по сусідству, крутиться біля входу в квартиру. Це ознака того, що наяву у справах виникне затримка, застерігає сонник.

Що думати, якщо в нічний грезе сусідка допомагає відімкнути замок? Нічого поганого, просто потрібна чиясь допомога в здійсненні задуманого проекту.

Призначення приміщення

Важливо і те, куди ви отворяете двері уві сні. Так, наприклад, якщо ви прямуєте в бібліотеку, то це натяк: потрібно постійно вчитися, здобувати нові знання, для того щоб не стати аутсайдером в бізнесі, професії, так і досягти успіху в особистому житті.

А от дістати ключ і відкрити їм бібліотечний зал в сновидінні може тільки той, хто і в реальності має великий досвід, поважаємо людьми, високо оцінений колегами.

Таємниці підземелля

Неприємні секрети, страхи, долаючі сновидця, їх причини — ось до чого сниться, ніби відмикають дверцята в підвал, підпідлогу.

Якщо уві сні за допомогою ключа потрапляєте в підземеллі, значить і насправді прикладіть зусилля, щоб розібратися в накопичилися проблеми, усунути їх. Причому зробите це рішуче і без побоювання.

За сонником відкрити двері в підвал, де зберігається провізія, наприклад, на склад магазину, в нічний фантасмагорії вдається людині, якого в реальності точно належить безбідне існування в достатку і достатку.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: