Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник відкривати вікно до чого сниться?

Сонник відкривати вікно до чого сниться?

Відкривати вікно тлумачення сонника

Успіх, яскраві події в долі, прилив сил і енергії — ось що пророкують сонники того, хто в нічний грезе відривав вікно. Але, на жаль, є й інші, менш оптимістичні тлумачення, що попереджають про нерозважливих витратах, перешкоди і навіть безвихідних ситуаціях. Деталі — ось що допоможе точніше сказати: до чого приснилося, що розорювали віконні стулки.

Що постало перед очима?

Передбачення сонника щодо того, до чого сниться відкривати вікно, можуть помітно варіюватися навіть від того, що побачив сплячий перед собою. Так, якщо перед його поглядом розвивалися якісь події, то не виключено, що якісь перешкоди або несприятливі обставини порушать реальні плани.

Помітили невідомі предмети? Тоді інші проблеми змусять сконцентрувати всю увагу саме на собі, і доведеться відкласти раніше розпочаті справи. Темрява за відкритим вікном уві сні — це знак замкнутості сновидця, його повного занурення в сумні роздуми, думи.

До чого сниться відкривати вікно і побачити яскраве світло? Це бачення передбачає запам’ятовуються, доленосні події наяву. Якщо сплячий, відкривши віконні стулки, відчуває на собі чийсь пильний погляд, то якась особистість сплутає всі карти, порушить плани. В опівнічної грезе замилувалися нововиявленими виглядом? Що ж, тоді трохи потерпіть, адже сонник обіцяє: ви подолаєте всі перешкоди і отримаєте якусь вагому перемогу, досягнете бажаного.

Попередження Міллера

До чого приснилося, що отворяете вікно, щоб залишити приміщення і втекти? Густав Міллер вважає, що сновидець виявиться незабаром у складній ситуації, з якої дуже складно буде знайти вихід. Будьте обережніше!

Втрачений шанс

Бачення про розкритому вікні найчастіше підказує: була втрачена чудова можливість влаштувати своє особисте життя або просто чудово провести час в інтимній обстановці з симпатичним тому, хто спить людиною.

Але іноді цей же сюжет застерігає: ви легко відкриєте свій гаманець і витратите гроші, що називається даремно, на вітер.

Живіть сьогодні і зараз!

Зміни, початок нового етапу в долі — ось до чого сниться відкривати вікно і милуватися постав виглядом.

А от якщо в нічний грезе довелося відчиняти кватирку, то ви точно впевнені: все погане мине, а найкраще чекає попереду. Це вірно, але сонник натякає: доведеться постаратися, для того щоб помітно поліпшити життя. Просто сидіти і чекати біля моря погоди не варто.

Цікаво трактується сновидіння про те, що, відчинивши вікно, ви бачите не звичний пейзаж, а щось незвичайне. Виявляється, це попередження: пора діяти, робити якісь зусилля, активно спілкуватися з людьми. Інакше ви пропустите масу можливостей і потім будете гірко шкодувати про це. Так що нічого не відкладайте на завтра, живіть сьогоднішнім днем.

Час для відпочинку і розваг

Дуже скоро до вас прибудуть гості — ось чому у сні ви рішуче відчинили вікно з кімнати на вулицю.

А якщо стулки вривався легкий свіжий вітерець, то сонник обіцяє прилив сил і енергії. Дощ за вікном у нічний фантазії — це передвістя несподіваної паузи у справах, яку треба використовувати для активного відпочинку. Потім все наверстаете!

Несподівані візитери

І в реальності, і уві сні у відкрите вікно можу проникнути несподівані гості. Приміром, якщо залетів голуб, то це ознака успіху в бізнесі, щастя. А ось ворона — це знак печалі і смутку. Курка, по соннику, пророкує турботи і клопоти про дітей. У вікно проникла кішка, причому чужа? У того, хто бачить сон може з’явитися суперниця. А от своя Мурка, влезающая в пригрезившееся віконце, передрікає обмани, підступи шахраїв.

Що думати, якщо наснилося віконце влазить осіб протилежної статі? Як свідчить сонник: вам не уникнути наполегливих залицянь і романтичної пригоди наяву.

Чудові перспективи

У сновидінні відкрили вікно і дивіться на відкривається перспективу? Тоді в реальності ви скоро отримаєте нові чудові враження необхідні знання, корисні навички, поліпшите ерудицію, розширите кругозір і обзаведетеся корисними знайомствами.

А ще цей сон відображає швидку реальність. Трапилося, що, відчинивши вікно, ви не зупинилися і пройшли мимо? На жаль, це пророкує помилку. Не надавши значення якоїсь події або факту, ви пропустіть рідкісну можливість. А ось якщо зупинилися в нічний фантасмагорії, то й наяву сповна скористатись шансом, що представився.

Загалом, розкриті віконні стулки в нічний грезе вказують на те, що ви на порозі змін, яскравих подій, щасливого нового етапу життя.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: