Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник величезні хвилі до чого сняться?

Сонник величезні хвилі до чого сняться?

Величезні хвилі тлумачення сонника

Спите і бачите величезні хвилі? Тоді приготуйтеся до того, що в реальності з працею вдасться встигати за калейдоскопом подій, пристосовуватися, звикати до нових реалій і обставин. У більшості сонників гігантські вспенившиеся каскади води пророкують складності, випробування. Але є й інші, більш оптимістичні прогнози.

Дерзайте, все вийде!

Пригрезились величезні хвилі на морі? Отже, необхідно вчиться тримати під контролем емоції, не показувати своїх справжніх почуттів колегам, партнерам, і тим більше, ворогам, повчає сонник. Витримка і майстерність «тримати обличчя» допоможуть реалізувати ідеї, досягти поставлених цілей.

Якщо в нічний грезе вас дивує і захоплює буйство водної стихії, вспучившейся гребенями, то знайте: ваша енергія і впевненість у власних силах допоможуть домогтися багато в житті.

Попереду — випробування

До чого сняться бурхливі, величезні хвилі, що розбиваються об скелі? Якщо сновидець бачить, що знаходиться на вершині скелі, то сонник обіцяє перешкоди, труднощі в реальності.

Якщо у нічних мареннях спостерігаєте за великими хвилями здалеку, то готуйтеся до випробувань. Постарайтеся пройти їх стійко, з думкою про те, що доля, таким чином, дарує безцінний досвід, робить вас мудрішими, сильнішими.

Виявилися під час сну в штормовому морі? Кріпіться чекають непрості часи на службі, так і вдома ймовірні проблеми. Найкраще заздалегідь продумати: як будете діяти в непростій ситуації?

Опинившись у воді

Приснилося, що опинилися в самій гущі скажених хвиль? Значить, потрібно подібно відважної жабі зі знаменитої казки не здаватися, а битися до останнього, навіть якщо здається, що ситуація безвихідна. І чим більше будуть хвилі, тим більше перешкод виникне наяву.

Поганим знаком можна вважати бачення, в якому каламутні води накривають з головою. Такий сюжет віщує серйозний промах, який ви зробите, а в результаті можуть бути проблеми на роботі, збитки в бізнесі.

Непереборні перепони, ось до чого приснилося, що вир хвиль тягне до дна. На жаль, така картина пророкує крах багатьох починань.

Не все так сумно

Коли уві сні величезна хвиля накрила з головою, але ви продовжуєте безстрашно плисти, то це відмінний знак, що обіцяє нову закоханість, і швидше за все, взаємну. У будь-якому випадку цей роман принесе масу приємних вражень.

Якщо величезна хвиля накрила, але вода чиста і прозора, то цей сон пророкує вам везіння і успіх, тому сміливо беріться за здійснення будь-якого амбітного проекту.

Пригрезившееся цунамі обіцяє активну громадську життя і сильні емоції, потрясіння. Втім, це бачення означає для чоловіка стрибок у кар’єрі, а ось жінці варто насторожитися, так як за сонником це застереження — чоловік може захопитися іншою дамою.

На гребені успіху

З захопленням милуєтесь в сновидінні чудовою картиною: величезні хвилі спінюють блакитні океанічні води? Тоді кріпіться, ось-ось отримаєте перемогу над недругами.

Якщо водяний вал несе за собою у відкрите море, то такий сонний сюжет знаменує глобальні зміни в долі. І швидше за все вони порадують сновидця. А якщо він ще й пливе, не боячись опинитися далеко від берега, то за версією сонника, це означає повний розгром задумів ворогів.

Мчите в сні на гребені хвилі до берега? Цей сюжет передує тріумф, процвітання в реальності.

Якщо в опівнічної дрімоті налякала маса води, яка мчить прямо на вас, то кріпіться, належить по пробудженню впорається з деякими неприємностями. Головне, не панікувати та зберігати спокій, наставляє сонник.

Важливі подробиці

Не вдалося запам’ятати весь сон? Не біда, інтерпретувати бачення можна за запам’ятався деталей. Так, якщо під час приснившегося шторму ви стояли на березі, знайте, належить якесь захід, яке втім, не торкнеться ваших інтересів. Купатися у величезних хвилях уві сні, — до низки негараздів у реальності.

Бачите, що насувається дев’ятий вал? Будьте уважніше, обережніше. Не виключено, що всі плани зваляться відразу, закінчаться провалом. Якщо у мріях змогли втекти від переслідуючого цунамі, то по пробудженню належить докласти масу сил з тим, щоб уникнути неприємностей. Погано, якщо уві сні хвиля накрила з головою, в такому випадку бід і прикрих непорозумінь в реальності, на жаль, не уникнути.

Втім, у ряді сонників це бачення тлумачиться трохи інакше: доля підготувала зміни, багато з яких підуть вам на користь, втішать, відкриють привабливі перспективи.

Слово Міллеру

Наостанок, звернемося до Густаву Міллеру, який прославився завдяки складеним їм сонником. Так от, з точки зору цього іменитого американця, величезні хвилі чистої води прекрасний знак, підказуючий, що сплячий зробить ривок вперед: в кар’єрі, навчанні, науці.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: