Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник восьминіг до чого сниться?

Сонник восьминіг до чого сниться?

Восьминіг тлумачення сонника

Напевно, ви здивуєтеся, дізнавшись, як трактуються нічні видіння про осьминогах. Виявляється, ці велетенські молюски уві сні символізують вампирическую сутність сплячого. Не лякайтеся, мова не про звичку пити крівцю або мучити оточуючих.

Швидше за все, це добра порада — поки не пізно поглянути на себе з боку і об’єктивно визнати деякі слабкості, недоліки. Якщо повчитися знайти такі, то подумайте: як можна побороти їх і тоді Фортуна широко вам посміхнеться.

До чого сниться восьминіг? Докладні коментарі знайдемо в найпопулярніших сонники світу.

Продумавши кожен крок

Морське чудовисько з щупальцями в нічний фантазії — це відображення сум’яття і безладдя, які панують у житті людини. Тому сонники дають йому пораду: не поспішає з прийняттям рішень, і тим більше не робити необдуманих вчинків, особливо це стосується відносин з близькими, рідними та коханими.

Та й взагалі прийшла пора стати трохи дорослішими, відповідальніше, ось до чого сниться підводний спрут. Не наслідуючи цієї рекомендації, сновидець ризикує опинитися в дуже неприємній ситуації.

За версією сонника Ванги, восьминога бачать в нічний дрімоті люди, яким наяву скоро належить зробити дуже складний вибір з безлічі запропонованих варіантів.

Особливості характеру

Сновидица справжня «сто відсоткова жінка», ось до чого, на думку Фрейда, дамі може приснитися восьминіг. Але пам’ятайте, що серед притаманних представницям прекрасної статі є й розвинений материнський інстинкт, бажання оберігати, плекати потомство. Так от, з цим переборщувати не варто. Іноді дітям потрібно надати трохи більше волі й самостійності.

Спрут часто сниться людям, слывущим авторитарними, безкомпромісними, надзвичайно суворими керівниками. Відразу позбутися звички панувати і тяжіти над усіма в колективі навряд чи вдасться, тим не менш, це заважає саме сновидінню досягти поставлених амбітних цілей. У нього, як пояснює сонник, не складаються стосунки з талановитими, розумними співробітниками, які, не витримавши тиску з боку начальника тирана, просто змушені звільнитися.

Низка неприємностей

Людям, що народилися восени, треба найбільш уважно поставитися до бачення про осьминоге. Саме ним представник тваринного світу підводного пророкує нещастя. А ось народженим з січня по квітень, сонник пророкує суєту, порожні турботи.

На думку Міллера, пригрезившееся численне осьминожье потомство — прикмета того, що за спиною сплячого хтось активно почне розпускати бридкі плітки.

Великі або маленькі

Якщо привидівся маленький восьминіжка, то чекайте по пробудженню поганих звісток. Густавом Міллером описана гонитва, в якій сплячий намагається сховатися від великих спрутів. Це бачення випаде напередодні важкого інфекційного захворювання. Але якщо вдалося втекти від переслідувачів, то вдасться швидко вилікується.

У нічному кошмарі потрапили в щупальця гігантського молюска? Тоді бережіться, тому, що велика ймовірність того, що «спливуть», стануть відомі деякі ваші гріхи, зловживання службовим становищем. Можливо, навіть роботодавець викличе на килим.

До чого жінці сниться великий спрут? Цей сюжет символізує сильний материнський інстинкт сплячої. Але якщо восьминіг в нічний грезе тягнувся до сновидице довгими щупальцями, їй треба визнати, що іноді її прагнення опікувати, контролювати дітей надмірно. Нащадки мріють про незалежності, самостійності.

Плакали ваші грошики, так, нажаль, трактується сновидіння, в якому присутня молюск дивною забарвлення, скажімо синюватий або чорний. Сонник попереджає: позичивши комусь гроші, не сподівайтеся на те, що вам скоро їх повернуть.

Ваше добре ім’я буде заплямовано, ось до чого, за версією Фрейда, снилося, що восьминіг випустив відлякують чорнило.

Підводний погоня

Коли в нічний грезе восьминоги ловлять вас, то варто подбати про здоров’я, попереджає Міллер. А ось Фрейд припускає, що подібний сюжет — попередження: ви можете потрапити в патологічну залежність від сексуального партнера.

Довгоочікувана зустріч з рідними, ось до чого снилося, як полюєте на восьминога. А ще людини, яка перебуває в шлюбі, цей сон радує: у вашій родині встановиться мир, злагода, взаєморозуміння.

Помітили, поки спали, мертвого спрута? Бережіться, вас спробують втягнути у небезпечну авантюру. Участь у цьому сумнівному підприємстві зіпсує ваше реноме, застерігає сонник.

А от їсти молюска уві сні непогано, це передвістя повного порядку в справах і контролю над ситуацією.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: