Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник віддавати гроші до чого сниться?

Сонник віддавати гроші до чого сниться?

Віддавати гроші тлумачення сонника

Сон про те, що віддаєте гроші, трактується неоднозначно. В одному випадку він пророкує вдалі вкладення, непогані доходи, в іншому — попереджає про труднощі, поневіряння. Щоб точніше дізнатися, до чого приснилося віддавати гроші, ознайомтеся з версіями декількох снотолкователей і проаналізуйте події, що відбуваються з вами в реальності. А потім порівняйте все це та зробіть висновки.

Думка Міллера

Американський психолог і автор знаменитого сонника Густав Міллер, витлумачуючи сон про передачу грошей, звертає увагу на те, з ким розплачувалися уві сні і за що? Так сновидець, оплачує кредит, в реальності може зіткнутися з проблемами в бізнесі, роботі. А от коли в сновидінні довелося розраховуватися за сподобався товар, тоді й наяву можна зробити покупку на вигідних умовах.

У нічний грезе подали жебракові дрібні купюри? Багатство, зміцнення матеріального становища— от до чого приснився такий сюжет.

Боргові зобов’язання

А от тому, хто в сновидінні повертав борги, наяву доведеться туго, застерігає сонник пастора Лоффа. Чекають роки поневірянь, і якщо не потреби, то життя у вкрай обмежених фінансових обставин. Справжня ж злидні загрожує тому, хто в нічний фантасмагорії розплачувався з кредитором дрібницею.

Якщо чоловікові примарилося, що він віддає борг, то чаклунка Медея попереджає: будьте акуратніше з грошима, не витрачайте їх направо і наліво. До чого такий сюжет може приснитися жінці? На жаль, але це передвістя сварки з чоловіком з-за того, що сновидица часом тринькає гроші з сімейної казни.

Сфера послуг і задоволень

Грошима ми розплачуємося не тільки речі, але і за надані послуги, задоволення. Наприклад, дама бачить уві сні, як розраховується за процедуру в салоні краси. Такий сюжет обіцяє сплячої в реальності виконання мрії і радість.

А от коли сновидица в опівнічної грезе платить за сервіс, наданий її чоловікові, то варто задуматися: можливо, насправді, між нею та її благовірним виникло непорозуміння, відчувається взаємне невдоволення і холодок у взаємовідносинах.

Уві сні розплачуєтеся за приятельку? Це означає те, що ви споріднені душі насправді. А сон про те, що ви платите за недруга, що передує несподіваного відкриття: ворог у реальності раптом виявить шляхетність і мудрість. Що значить бачення, в якому ви щедро спонсоруєте якогось незнайомця? Це чудова прикмета, яка обіцяє щастя і процвітання.

Розплата за помилки

До чого сниться, як оплачуєте штраф за перевищення швидкості? Значить, ви натура надто емоційна, іноді приймаюча спонтанні рішення: не поспішайте, інакше помилки і неприємності неминучі, натякає сонник Лонго.

Уві сні змінюєте банкноти великого номіналу, плануючи дати хабар? Вищі сили таким чином застерігають: не намагайтеся діяти проти правил, законів, тому що підсумок буде сумним. А якщо намір сонного сюжетом грошима приспати пильність якоїсь персони, змусити її замовчати, то в реальності вас будуть пліткувати злостивці на кожному розі.

«Швидкі» передбачення

Привиділося, що розлучаєтеся з грошима без роздумів? Тоді звернемося до інших подробиць цього сюжету, вони допоможуть його розшифрувати.

Розрахунки з покійними

Ви не готові до компромісів? З-за цього вірогідні серйозні неприємності, попереджає сонник Міллера того, хто в нічний фантазії поклав гроші в труну до мертвого.

Вам не варто найближчим часом брати участь у відповідальних переговорах і підписувати документи— ось до чого за Місячним соннику снилося, що ви боржник померлого насправді людини.

Привиділося, що банкноти розлетілися, випавши з рук або портмоне? Будьте обережні і уважні, якщо зважитеся вкласти у що-небудь свої кошти. А краще поки що відкласти ці операції.

Сон, у якому паперові гроші в руках покійного на очах перетворюються в попіл — передвістя біди, що насувається, небезпеки.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: