Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вогонь до чого сниться?

Сонник вогонь до чого сниться?

Вогонь тлумачення сонника

Складно знайти сонники більш багатозначний і яскравий символ, ніж вогонь. Адже він і в реальності приносить людині велику користь, але одночасно представляє небезпеку, і є причиною катастроф, трагедій. Тому так важливо згадати найдрібніші деталі сновидіння, щоб отримати максимально точну розшифровку того: до чого сниться вогонь?

Сучасний збірник пророкувань

У Сучасному соннику вогонь це знак прийдешніх сварок або, як не дивно, погожою, сонячної погоди. А ось якщо пригрезился невелике багаття, то його димок віщує невдоволення і ворожість, яку відчує сновидець дуже скоро. Іноді це підказка — ви захопитеся чимось сильно, і опинитеся в полоні нездійсненних мрій, ілюзій. Втім, якщо полум’я уві сні розгорілося досить сильно, то зумієте тріумфально завершити будь-яку справу.

Поки спали, помітили вогні на небі? Чекайте, ось-ось прийде звістка про те, що у вас зміниться керівництво, начальство. А якщо вогники з небес падають в нічний фантазії вниз, то це пророкує печаль, смуток.

Що пророкує сон, в якому спостерігали блукаючі вогні? Нічого екстраординарного, але будьте готові до виходу в світ, де постарайтеся вести себе бездоганно, так як це не зможе не позначитися на репутації.

До чого приснився палаючий будинок? Сучасний сонник радить бути уважними, обережними, адже це передрікає небезпеку, загрозу життю і здоров’ю. Не вплутуватися ні в які сумнівні підприємства, не ризикуйте, не випробовуйте долю!

А ось вежа, на вершині якої вирує полум’я, сниться до того, що прокинувшись, отримаєте довгоочікувана радісна звістка, що дасть надію і заряд оптимізму.

Дивний сон про те, що на поверхню річки, озера раптом стала вогненної принесе тому, хто спить довголіття та щастя. А якщо людина в нічний грезе пройде крізь полум’я і залишиться неушкодженим, то в реальності отримає шанс раз і назавжди звільнитися від думок, думок, почуттів обтяжливих, мучать його.

Тлумачення Універсального сонника

Злякалися, потрапивши у сні в саме пекло, бурхливого полум’я? Марно, Універсальний сонник обіцяє в цьому випадку протекцію, підтримку вельми впливової персони. Зате, якщо в сновидінні ви отримали опіки, то ймовірні проблеми з житлом або побутові негаразди. Можливо, варто прислухатися до порад сонника, який рекомендує не відкладати страхування життя і майна (особливо нерухомого) після такого бачення.

Приснилося, що ледь помітний вогник швидко і різко перетворився у велетенський смолоскип, що здіймається все вище і вище? Готуйтеся до випробувань, негодам, адже таке полум’я в опівнічної дрімоті бачать люди, в реальності вступають у смугу суцільного невезіння.

Але не поспішайте впадати у відчай, по-перше, за темною смугою світла. А по-друге, є ще одне пояснення до подібній картині — сновидінню можуть запропонувати зайняти важливий державний пост, чи він зуміє вдало завершити позови, які розглядаються в державних структурах.

Що підкаже Міллер?

Густав Міллер, налаштований дуже оптимістично, пояснюючи: до чого сниться вогонь. Він вважає, що морякам, аграріям, і всім, хто працює на землі або багато подорожує по обов’язку служби, таке бачення віщує успіх, матеріальне благополуччя.

Навіть якщо уві сні ви жахнулися, побачивши власного палаючого будинку, нічого поганого в реальності не станеться, за умови, що будинок у сні не обрушилася. Навпаки, діти будуть радувати своїми успіхами, послухом, а друзі доведуть свою відданість.

Цікаво, що сон підприємця, в якому він бачить, як зайнявся полум’ям його офіс або магазин, на думку Міллера, обернеться небаченої прибутком, підписанням контрактів на відмінних умовах. От якщо в нічний фантазії бізнесмен, не утерпев, почав гасити вогонь, то йому, потрібно бути готовим до того, що справи наяву підуть поганенько, та ще з’явиться маса причин для хвилювань.

Зовсім по-іншому тлумачить сновидіння про те, що на місці складу або магазину — попелище, з обгорілими стінами. На жаль, але це пророкує нещастя, низку суворих випробувань. Правда, здаватися ні в якому разі не можна, тому, що у момент, близький до відчаю станеться щось таке, що різко змінить ситуацію на краще. Ось тоді і вийде відродити свій бізнес, відновити репутацію.

Уві сні розпалювали багаття? Значить, незабаром буде надана можливість влаштувати дружню вечірку, поспілкуватися з людьми, які вам дорогі, цікаві. Міллер, переконаний в тому, що бушує пожежа у сні передбачає небачену удачу, яка торкнеться всіх сфер життя людини.

Прогнози від Тафлиси і Мандрівника

Сон, про вогонь без диму і чаду, на переконання Тафлиси, випадає людям, яким можна тільки позаздрити. Найближчим часом їм буде супроводжувати фантастичне везіння. А ось чадящий багаттячко або інше джерело вогню, повинен змусити задуматися. Таке бачення людей нечистих на руку, з лихими помислами попереджає про те, що наближається час розплати за скоєне. Ті ж чия совість чиста, можуть у прямому і иносказательном сенсі спати спокійно.

В сонник Мандрівника вогники навіть невеликі це знамення нової дружби або серцевої прихильності наяву. Привиділися знайомі обличчя, озаряемые полум’ям? Постарайтеся в спілкуванні з цими людьми вести себе максимально тактовно, делікатно, в іншому випадку між вами вірогідні сутички, спори, конфлікти.

Версії з інших джерел

Страх, залежність, надмірна прив’язаність ось що означає вогонь в Езотеричному соннику. Всі ці емоції необхідно контролювати, стримувати, щоб не зіпсувати психіку, розхитавши нервову систему. Вчіться мислити філософськи, знаходячи навіть в негативі, зерно добра, вигоди.

Вас точно не назвати сірою мишкою, судячи з того, яку бурхливу реакцію ви викликаєте у оточуючих, натякає сонник, пояснюючи бачення, в якому розпалюєте вогонь. Подобаєтеся ви людям чи ні, про це здогадайтеся самі. Але, ніхто не залишиться, до вас байдужий.

До чого приснилося, що займалися гасінням полум’я? Прогноз такий – в реальності належить впоратися зі спокусою, пристрастю.

Уві сні вогонь обпалив особа? Будьте уважні, хтось із товаришів судить про вас не об’єктивно, або явно обмовляє.

Пророцтво сонника Часів року насторожить і вчинить комерсантів, адже пожежа у магазині, за версією джерела, попереджає про розорення. А палаючий одяг означає про скандали, чвари з родичами.

У Психологічному соннику вогонь знамення пристрасті, пристрасної закоханості. Полум’я в печі символізує домашній затишок, стабільність, мир.

Ведичний збірник сонних пророкувань обіцяє, що привидевшийся в нічний фантасмагорії вогонь — прогноз теплих відносин з рідними і друзями, а також фізичної сили, прекрасного самопочуття.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: