Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вогонь полум’я до чого сниться?

Сонник вогонь полум'я до чого сниться?

Вогонь полум’я тлумачення сонника

У більшості сонників вогонь, полум’я — це добрі знаки, що передвіщають тому, хто спить везіння, любов, повагу оточуючих, достаток і хороше самопочуття. Але іноді, окремі деталі сновидіння можуть помітно вплинути на його трактування. До чого ж знятися вогняні образи при тих або інших обставинах, з різними запомнившимися подробицями? Відповіді будемо шукати в самих перевірених, популярних сонники.

«Треба бути спокійним і впертим…»

Пам’ятайте слова знаменитої пісні «Надія»? Вони підійдуть для коментаря до сновидіння про запаленої свічки. Сонник запевняє, що сновидінню допомагає в житті віра. А значить, і Вищі сили не забувають про нього і підтримують у складних ситуаціях.

До чого сниться мерехтливий вогник далеко? Це знамення для сплячого, який повинен прагне до здійснення своєї мрії. Вона неодмінно збудеться, незважаючи на те, що оточуючі вважають його фантазером. Просто треба не звертати уваги на песимістів і заздрісників.

Якщо уві сні вогники спадають з неба, то в реальності восторжествує справедливість. А штучне джерело полум’я в нічний грезе сумне передбачення, попередження про те, що щастя так швидкоплинно.

Гарячі пристрасті, почуття

Сплячий людина живе пристрастями і відчуває яскраві емоції, ось до чого сниться вогонь, полум’я з іскрами і густим димом. Не завжди ці почуття позитивно позначаються на душевному стані людини, а значить, йому потрібно заспокоїтися, уникати сварок, скандалів. В іншому випадку його нервова система може дати збій, втім, як і весь організм.

У нічний грезе відчули неприємний запах від джерела полум’я? Тоді знайте: в реальності ви стали мішенню для пліток і домислів. Ймовірно, інформація, що порочить ваше ім’я, поширилася досить широко, і доведеться відновлювати своє реноме.

А ось приємний аромат у сні говорить про те, що прокинувшись, отримаєте приємні, радісні вісті.

Що робили?

Точніше розшифрувати бачення допоможуть спогади про те, що робив сплячий. Приміром, якщо він розпалював вогонь, то наяву йому чекають непередбачені поїздки, відрядження. А якщо гасив, то по пробудженню його чекає низка порожніх турбот і багато роботи, яка не принесе ні задоволення, ні бажаних матеріальних результатів.

До чого снилися стрибки через палючий багаття? Сонник обіцяє, що всі конфлікти і сварки залишаться для сновидця в минулому. А якщо він втік у нічний дрімоті крізь полум’я, то в реальності відчути якесь звільнення, полегшення, забуде про те, що його тривожило.

Якщо в сновидінні довелося бігти за вогнем, сонник наставляє: відвідайте лікаря, імовірні проблеми зі здоров’ям. Поки спали, ви поспішали геть від вогняної стихії? Це бачення властиво людям, вічно сумнівається, невпевненим, а тому боїться зіштовхнутися з суворими реаліями дійсності.

Нічний кошмар, про те, що ви охоплені полум’ям, але не отримали опіків, не обіцяє нічого страшного, навпаки, пророкує протекцію важливої персони і навіть допомогу вищих сил, провидіння.

Думка Міллера

Густав Міллер вважає, що пригрезившийся пожежа, при якому не було значних руйнувань або жертв, пророкує позитивні зміни в долі людини.

Вогняні трагедії

До поганим предзнаменованиям можна зарахувати бачення про пожежі, які знищують житла і навіть забирають людські життя. Такі сюжети, за версією сонників, передують важким періодам у житті сновидца, під час яких він буде відчувати матеріальну скруту, чи відповість за свої неправедні вчинки.

Ви самі підкидали дрівець в вогнище нещасть, і тепер не нарікайте на долю, от до чого сниться, як розпалюєте багаття.

Приснилося, що виступаєте в ролі пожежника, хоробро бореться зі стихією? Тоді дуже скоро в реальності станеться якась подія, яка змусить вас по-іншому поглянути на багато речей, переверне ваше світогляд, віщує сонник.

Домашнє вогнище

Побачити під час сну, як горить вогник в печі, каміні добре. Це чудова прикмета, підказує, що в родині складуться і збережуться на довгі роки теплі, добрі взаємини. Під дахом будинку запанують мир, спокій, добробут.

Якщо приснився печі полум’я горіло з високими яскравими язиками, то, ви один з тих дивовижних, щасливих людей, які вміють поєднувати духовне і матеріальне.

В опівнічної дрімоті розпалювали піч? Тоді по пробудженню чекають збори в далеку дорогу. З одного боку ви зрадієте майбутнього подорожі, з іншого — трохи засмутити з-за розставання з рідними, близькими.

Ще кілька цікавих прогнозів

Добрі вісті ось що обіцяє сновидіння, в якому грілися біля печі. Відмінно, що натхненних, радісних повідомлень буде відразу багато!

Якщо ж у сновидінні довелося сушити одяг біля вогнища, то незабаром провідайте хворого. Захворавшая персона вам дорога, тому, що була для вас досвідченим наставником, вчителем чи допомагала будувати кар’єру, або навіть одного разу врятувала життя.

Насторожиться необхідно після сну, про те що полум’я згасло. Такий сюжет передрікає негаразди та випробування.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: