Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник халат до чого сниться?

Сонник халат до чого сниться?

Халат тлумачення сонника

Часто у снах ми звертаємо увагу на яскраві деталі, предмети. І сонники пропонують досить цікаві, а головне— корисні тлумачення, що стосуються цих речей.

Наприклад, до чого сниться халат? Однозначної відповіді бути не може, адже він може бути як домашнім, так і форменим. До того ж важливо пригадати його стан, супутні його появи у сні дії, відчуття.

Загальні передбачення

Страх майбутнього іспиту, ревізії або іншого випробування— ось до чого може приснитися лікар, одягнений в медичний халат. Але сонник не виключає і того, що це бачення може передувати погіршення загального фізичного стану сплячого, і навіть бути першим симптомом розвивається захворювання.

Якщо в нічний грезе ви бачите людину в домашньому шлафроке, то, на жаль, сонник пророкує, що всі спроби залучити когось до вирішення важливої для вас у реальності проблеми приречені на провал, — доведеться діяти самостійно.

Примірка цього предмета гардероба передбачає сімейні радощі, щасливе, довге життя в оточенні люблячих домочадців. Купувати халат у сні— до святкового, піднесеному настрою. А ось прати його— до засмученням, неприємностей.

Побачений доктор в халаті може бути знаком того, що пора впорядкувати своє життя, відмовитися від шкідливих звичок та інших зловживань, інакше потім доведеться гірко шкодувати про нинішньому легковажності, безтурботності.

Фасон, матеріал

Знайомства і навіть любовні захоплення, ось до чого сниться новенький халатик. А ось старий і подертий — це свідчення того, що вас надзвичайно дратують люди, які не піддаються впливу, не бажають діяти за вашими правилами. Але сонник радить: припиніть спроби маніпулювати оточуючими, це негативно впливає на взаємовідносини з ними.

Густав Міллер вважає, що пригрезившийся розкішний халат з шовку —це прикмета везіння та удачі. Може статися навіть так, що сновидець виграє в лотерею, отримає спадщину. А можливо, що його запросять на незабутнє любовне побачення.

Дивний сюжет, в якому придбаний і використаний в якості спецодягу лікаря махровий шлафрок, підказує сновидінню чоловічої статі, що нове знайомство буде затьмарене деякими складнощами. Та й дівчині таке бачення пророкує проблеми з коханим або навіть погіршенням здоров’я.

Людина, якій пригрезился домашній халат, перебуває в блаженному стані спокою, розслабленості, щастя.

Забарвлення

Колір приснившегося халата важливий. Так білий вказує на те, що всі бажання здійсняться, але потрібно проявити терпіння і витримку. Червоний або жовтий — це ознака того, що сплячий досить самовпевнений персонаж, який, втім, вірно оцінює свої сили і при необхідності готовий пожертвувати собою.

Що-то піде в реальності не так у того, кому привидівся чорний халат. Та сонник натякає: відбудеться це тому, що режим буде якихось порад «доброзичливців». А ще предмет гардероба чорної забарвлення віщує розставання, загасання любовної пристрасті.

Синє забарвлення передрікає перемоги, сприятливий результат судових спорів. Рожева підказує, що у сновидця багата фантазія, він любить мріяти. Ось тільки сонник не рекомендує постійно дивитися на світ через рожеві окуляри і будувати повітряні замки. Добре, коли багата уява підкріплюється реальним бажанням творити, діяти.

Блакитний халатик теж зазвичай бачать у своїх мріях мрійники і фантазери, але це персони досить діяльні і навіть прагматичні. З них виходять геніальні винахідники, успішні підприємці.

Зелений колір халата уві сні— це завжди ознака грошової прибутку, вдалих фінансових маніпуляцій.

Бізнес, кар’єра

До чого приснився дивний сюжет, в якому ви прийшли на бенкет в ошатною одязі, а всі інші запрошені вбралися в халати? Згідно сонником, ця нічна фантазія може передувати зльоту кар’єрними сходами, отримання нагороди, великої премії або прихильності важливої персони.

Інакше інтерпретується сновидіння, в якому ви, надівши домашнє вбрання, опинилися серед урочисто одягнених людей. На жаль, це ознака того, що незабаром ви ризикуєте потрапити в безглузде становище. Тому сонник рекомендує утримуватися від необачних рішень і вчинків найближчим часом, ретельно перевіряти отриману інформацію.

Спад активності, якусь невпевненість, сумніви обіцяє сон про дірявому халаті. «Не пиляйте тирса»,—говорить англійське прислів’я, тому й сонник радить не витрачати час на безрезультатні копання в своїх помилках, промахи. Можливо,що ви переживаєте не найкращий період у своєму житті, а тому дочекайтеся кращих часів і тоді вже дійте рішуче.

Уві сні подарували вам халатик, але немає бажання носити його? Це точна прикмета того, що в дійсності якісь особистості навмисно заважають планам, намагаються зіпсувати настрій, позбавити впевненості.

Особисте життя

Ось що підказує сон, у якому довелося одягати, зав’язувати або застібати халат: пора внести якесь різноманіття в сумну суєту буднів. Сонник натякає дамам — сновидицам, що їм в першу чергу потрібно подумати над тим, як урізноманітнити інтимне життя, щоб їх чоловіки не задивлялися на красунь і не думали про інших радощах на стороні.

Якщо в нічний фантасмагорії зустріли знайомого, одягненого в білих халат, то саме йому в реальності ви можете довірити свої секрети, повідати таємницю.

Вам не вистачає ласки і уваги близької людини? Значить може приснитися халат з махрової тканини. Одиноким це бачення є натяком на те, що пора облаштувати своє особисте життя, обзавестися сім’єю.

Медик в халаті — це передвістя того, що тому, хто спить потрібна допомога. Але якщо лікар похмурий, недоброзичливий, то на підтримку, особливо матеріальну, розраховувати не варто. А ось веселий лікар в сновидінні обіцяє, що наяву вам хтось підставить міцне плече.

Шити халат уві сні— добре передвістя, обіцяє, що дім буде повною чашею, сім’я дружною і здоровою.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: