Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник хреститися до чого сниться?

Сонник хреститися до чого сниться?

Хреститися тлумачення сонника

До чого сниться хреститися? Навіть без сонника, багато людей підсвідомо розуміють, що це бачення пов’язано з присутністю в їх житті двох протиборчих начал: добра і зла. Це вірно, але в збірнику сновидінь ви знайдете більш точні пророкування, такого незвичайного сюжету.

Страх і недобрі передчуття

У соннику Міллера, так пояснюється, те, до чого снилося, що перехрестилися. Цей бачення може статися після сильного потрясіння чи переляку. Перехрестившися у сні, ви підсвідомо можете здогадуватись і про прийдешні небезпеки в реальності. Але на щастя, після такого бачення вони точно минуть вас і доля, навпаки, піднесе приємні сюрпризи та зміни на краще.

Однак, часом, такий сон підказує, що людина інтуїтивно відчуває навислу над ними загрозу, відчуває себе незатишно і тривожно. В такому разі, треба уникати контактів з людьми, які неприємні і нав’язливі. Є і більш інтригуюче тлумачення цього сюжету – якщо людина далекий від церкви, або навіть атеїст, то уві сні його спонукають перехреститися злі духи, про яких перед сном краще не згадати.

Коли ж це відбувалося в сновидінні перед іконою, то це свідчення того, що на душі у сплячого дуже тривожно. І найкращий варіант, прокинувшись, осінити себе хресним знаменням.

Муки совісті

До чого сниться, як у церкві хреститься ваш знайомий? В сонник Ванги, зазначено, що вам треба відмовитися від вчинення будь-якої непорядну вчинку проти цього персонажа.

Тлумачення бачення, про те, що христіться в могили на кладовищі підказує, що ви колись надійшли негарно щодо людини, якого вже немає в живих. І тепер вас час від часу відвідує почуття каяття в цьому.

Іноді такий сон характеризує вас, як персону вкрай недовірливу і критичну. Ці якості заважають вам зробити крок вгору кар’єрними сходами, загострюючи відносини в робочому колективі.

У Фрейда є своя думка щодо того: до чого сниться хреститися. Він припускає, що це відображення сорому і скутості сновидіння наяву, тому, що він соромиться природних сексуальних бажань, вважаючи їх «гріховними», і всіляко намагається приховати свій інтерес до протилежної статі.

Високі почуття

Часом уві сні нам хочеться перехреститися тому, що ми незадоволені ситуацією, власною поведінкою або досягненнями. Сонник вважає, що це віддзеркаленням прагнення сплячого до досконалості і знань.

Тлумачення цього сну, може бути простим, якщо напередодні людини щось здивувало чи вразило. В даному випадку в сплячому стані він просто ще раз переживає емоції, випробувані кілька годин тому.

Якщо примарилось, що ви хреститесь, перебуваючи в храмі, то, швидше за все, ви відчуваєте себе незатишно і вразливе в реальності, маєте потребу в захисті, підтримці або навіть просто в доброму раді. Важливо те, що сонник обіцяє вам таку підтримку. Вона прийде зовсім несподівано, але завдяки їй сновидець зможе виконати дуже важливу задачу.

За версією сонника Іменинників, хреститися перед іконою, доводиться тим сновидцам, які дійсно в чомусь сильно сумніваються, не можуть прийняти рішення, визначитися з вибором шляху. Таке сновидіння може послужити радою: вибирайте той варіант, який підкаже вам ваше серце.

Тим більше, що такий сюжет часто приходить уві сні як раз тоді, коли в житті сплячого настає відносно благополучна, спокійна смуга.

Яка рука?

У Великому дивному соннику можна знайти тлумачення бачення, в якому христіться лівою рукою, в неправильному напрямку. Це застереження — один із тих, кому безмежно довіряєте, може виявитися зрадник, негідник.

Якщо у нічних мареннях ви осенили себе правою рукою, дотримуючись усіх канонів, то навпаки, придивіться до людей, що знаходяться поруч — серед них може виявитися вельми гідний чоловік, з якого можна брати примі. Але зауважте, що офіційна церква не вітає всілякі коментарі до побаченим снам. Вважається неправедним заглядати в майбутнє. До того ж релігійні люди впевнені, що розшифровка нічних видінь може згубно позначитися на психіці.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: