Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник хрест до чого сниться?

Сонник хрест до чого сниться?

Хрест тлумачення сонника

Один з найдавніших символів це — хрест. У багатьох сучасних багатьох релігіях він сполучна ланка між земним і небесним, злом і добром. У християн хрест, традиційно пов’язаний з мученицькою смертю Ісуса Христа, смиренням, терпінням і любов’ю. До чого сниться хрест? Сон незвичайний і, безсумнівно, посланий людині, якого чекають глобальні зміни в долі. Це може бути завершення великого проекту, початок нового життєвого етапу, дотик і посвята в якусь таємницю. Як бачите, однозначно відповісти на це питання неможливо, тому краще звернутися до сонником.

Знак на могилі

Побачивши уві сні хрести на цвинтарі, багато прокидаються в панічному настрої. До чого сниться такий дивний і страшний сюжет? Насправді сонник не пророкує нічого жахливого, трагічного. Потрібно зрозуміти, що цвинтар-це місце, куди приходять вклонитися пам’яті покійних, і якимось чином там здійснюється зв’язок між душами живих і мертвих. Часто люди, яких вже немає на цьому світі, намагаються застерегти, попередити своїх живих рідних, близьких про які загрожують небезпеки.

Приснилося багато надгробків з хрестами? Це бачення може бути послано людині, яка страждає від несправедливих образ. Але немає сенсу перебирати в пам’яті минулі випади недругів і псувати свою психіку. Забудьте про минуле, і високо піднявши голову, рухайтесь вперед! Кривдники отримають по заслугах, а ви просто насолоджуйтеся життям, відчуваючи себе впевненим, процвітаючим людиною, позбавленим комплексів!

До чого сниться один хрест на могилі? Вам пора б уже взятися за розум, і навчиться жити за прийнятими в суспільстві канонами добра. Минулі грішки можна спокутувати, здійснивши низку добрих справ. А ще сонник нагадує про те, що ви колись незаслужено образили одну персону, і вона до цього часу переживає і страждає через це. Принесіть свої вибачення, або знайдіть спосіб примиритися з цим персонажем, інакше вам потім гірко «відгукнеться» цей недобрий вчинок.

Втім, сонники зустрічаються різні тлумачення того: до чого сниться цвинтарний хрест. Якщо він символізує смерть і відродження, то це натяк тому, хто спить: не можна почати або знайти щось нове, не втративши, або не залишивши в минулому щось колишнє. Це можна порівняти з філософською теорією відкриваються дверей: доки не закриєш одну двері не відкриється інша.

В одному з сонників тільки встановлений надгробок, увінчана хрестом, тлумачиться як попередження сновидінню — якийсь ворог стоїть підступи. А ось стара могила, навпаки, обіцяє підтримку мудрої людини, який допоможе розібратися в складній ситуації і знайти душевну рівновагу.

Ви перебуваєте під захистом впливової персони, не афиширующей, з якихось причин, свою зацікавленість у ваших справах, ось до чого сниться могильний хрест з каменю, підсумовує цвинтарну тему сонник.

Особливості форми, стилю

Сонник звертають увагу і на те, з якого матеріалу зроблений хрестик. Так виконаний із золота, за однією з версій, сниться до того, що сплячій людині скоро належить вибір: допомогти матеріально близьким, пожертвувавши більшою частиною свого стану, або зробити вигляд, що він не помітив потреби рідних людей.

Пригрезившиеся схрещені золоті пластини на ланцюжку з цього дорогоцінного металу, — чудова прикмета. Вона віщує якісь блага, як матеріальні, так і духовні. Так, приміром, це може бути велика і вигідна угода, отримання спадщини або знайомство з яскравою, неординарною особистістю.

Вас чекає тріумф — ви отримаєте пропозицію знати високу посаду або зустрінете людину, яка стане вашою долею, ось до чого сниться хрест із дерева. Але увага, дерев’яний талісман, підвішений на золотий ланцюжок може передрікати несправедливі закиди на адресу сплячого, предупреждаетсонник. Можливо, його успіхи в кар’єрі не дадуть спокійно жити колегам, які почнуть брудні підкилимні ігри.

Вихід завжди знайдеться! — ось до чемуприснился хрест із срібла. Таке бачення вселяє в сплячого надію, навіть у випадках коли, здавалося б, все втрачено, і немає ні єдиного шансу. Але головне, не піддаватися розпачу і зупинятися на половині шляху.

До чого може привидітися хрест у вогні? Це знак небезпеки. Сонники приділяють цьому символу особливе значення, так як часом цей останнє категоричне попередження про біду, стукається у ворота сновидця. Найчастіше це пов’язано з його самопочуттям, — в організмі стартував якийсь патологічний процес, який немов міна сповільненої дії може призвести до повного руйнування, загибелі, смерті. Не впадайте у відчай! Все можна виправити, але потрібно терміново звернутися до лікаря.

Люди віруючі вважають благом, коли бачать уві сні предмети, так чи інакше пов’язані з релігією. Але якщо ви вкрай рідко заглядаєте в храм або поки не готові прийняти ту чи іншу віру, то церковний хрест і для вас є добрим знаменням. У першу чергу це торкнеться взаємин з людьми, відносини з якими колись були зруйновані з вашої вини. Вони пробачать вас, але і вам потрібно врахувати минулі помилки і зробити крок назустріч, нагадує сонник.

Інше значення у сновидіння, в якому помітили натільний хрестик. Вважається, що це особистий оберіг, талісман, який охороняє і наставляющий людину в складні хвилини. Тому нескладно здогадатися, до чого він може приснитися. Значення просте — вищі сили подають сигнал про хмари, густіших над головою. Сонник дає нескладну, але дієву рекомендацію, зберіться, і будьте напоготові. Попереджений людина, як відомо, непогано озброєний.

Можна забути про тривоги і напасті, ось до чого по соннику, сниться православний хрест. Це сновидіння знаменує собою закінчення всіх неприємностей, що випали на долю людини, вирішення всіх його проблем.

Хрест з розп’яттям? До чого сниться така біблійна картина? Сонник радить задуматися про те, що потрібно звернути свій погляд на тих, хто залежить від вашої милості, пожертвувань. Якщо ви допомагаєте комусь людині, то отримаєте достойну винагороду за милосердя і щедрість. Коли вам складно розлучитися з зароблену нелегкою працею копійкою, то знайте, якісь сили, або недобрі люди, спритно маніпулюють вами, ваші свідомістю, у своїх корытных цілях, наставляє сонник.

Чи можна зарахувати до нічним кошмарам чорний хрест? Ні, навпаки, це відмінний знак, що пророкує світлу смугу в долі сновидця.

Допоможе розшифрувати сонник бачення, в якому перевернутий хрест, і нагадує меч? Так, він дасть вам пораду: сміливо і рішуче відстоювати свої права і інтереси, вступивши при необхідності в боротьбу з суперниками, конкурентами за це. При відомому завзятості й рішучості ви, безсумнівно, отримаєте перемогу, доведете свою правоту.

Поломки, знахідки

Сонник приймає в розрахунок і всі дії, що відбувалися з хрестом. До чого, наприклад, приснилася, порваний ланцюг, на якій був підвішений талісман? На жаль, це може передвіщати неприємності зі здоров’ям. Щоб уникнути багатьох проблем, не відкладаючи, займіться спортом, поступово видаліть зі свого раціону шкідливі і непотрібні продукти, відмовтеся від поганих звичок.

Пригрезился зламаний хрестик? Сонник заспокоює, це підтвердження того, що вдалося уникнути багатьох негараздів, які ось-ось повинні були обрушитися на вас. Але, схоже, що ваш Ангел Охоронець вчасно підметушився і зробив так, що небезпеки «пролетіли» повз.

У сні ви знайшли хрест? Не лякайтеся, це як запевняє сонник, сниться того, над ким наяву візьме шефство якась важлива персона. Вона буде захищати і допомагати сновидінню. Хто це може бути? Слідкуйте за подіями в реальності. Бути може це новий керівник або випадковий знайомий.

Молода жінка незабаром і благополучно вийде заміж і буде щаслива, ось до чого їй снилася знахідка — золотий хрестик. Правда, сонник попереджає: її обранець буде трохи старше, але це не стане перешкодою для спілкування і народження прекрасних, здорових дітей. Інші цікаві передбачення

Попереду чекають труднощі і перешкоди, ось до чого снилося, як цілували хрест. Сонник не виключає і можливості великих фінансових витрат. Але всі ці випробування треба постаратися подолати з честю, проявивши витримку, спокій. Нагородою за подібне гідна поведінка стане прибуток, яка з лишком заповнить всі минулі витрати і втрати.

Чому в сновидінні довелося віддати, подарувати свій талісман іншому персонажу? Такий сюжет підтверджує: незважаючи на те, що ви часто перебуваєте в самоті, у вас є вірні, надійні товариші. Вони ніколи не залишать вас у біді, а поки нічого страшного не сталося, просто бажають вам добра і процвітання. Не соромтеся, у важкий момент звернеться до них за порадою або підтримкою. Сонник навіть припускає, що самим надійним другом може виявитися хтось із ваших батьків.

У нічних мареннях довелося нести хрест? Тлумачення сну прямолінійно — в реальності ви звалили на свої плечі надзвичайно багато справ і обов’язків. Цим, як раз і готові без сорому скористатися деякі безсовісні особи з числа ваших товаришів по службі. Але подумайте про своє здоров’я! Такі навантаження згубно позначаться на організмі. А ще сонник повчає: треба вміти говорити «ні» і твердо дотримуючись прийнятим рішенням., відмовляти всім прохачам.

Сплячий людина стоїть на порозі важливого відкриття, він ось-ось готовий зробити якийсь доленосний крок, ось до чого приснився величезний хрест. Але треба трохи потерпіти. Поки він знаходиться в складному становищі, йому не дає спокою якась проблема, яка потребує нагального вирішення. Скоро вихід буде знайдений, і можна буде рішуче рухатися вперед.

Що підкаже сонник того, хто в нічний дрімоті малював, креслив хрест? На жаль, це ознака того, що сновидець самостійно руйнує своє особисте життя. Він не стриманий, не хоче зрозуміти і прийняти доводи партнера, постійно сперечається, лається з ним. Але не варто забути всі гріхи супутника життя і згадати про те, що поганий мир куди краще доброї сварки.

А ось самотнім такий сюжет віщує позитивні зміни. Дуже скоро вони поставлять хрест на своїй «холостятського» життя. Привидівся хрест на небесах? Відмінний знак, що передвіщає нові перспективи, успіх і достаток.

А ось Міллер, інакше інтерпретує те, до чого приснився хрест. Він вважає, що це передвістя негараздів, спровокованої діями людей, близьких тому, хто спить. Він же не радить сновидінню брати участі у масштабних проектах, запланованих на найближчий час. Ці плани свідомо приречені на провал. А ось помітити хрестик на тілі іншого персонажа уві сні, за Міллером, означає те, що ця людина дійсно потребує вашої турботи, допомоги.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: