Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник хабар до чого сниться?

Сонник хабар до чого сниться?

Хабар тлумачення сонника

Хабар у сні є попередженням. Але що повинно статися в реальності, залежить від подробиць бачення.

По Міллеру

Отримали в грезе хабар — психолог пророкує фінансові труднощі. Щоб пережити важкі часи, доведеться позичати.

Якщо бізнесмен брав гроші у сні в якості додаткового доходу, Міллер обіцяє фантастичну удачу.

Розсудливість

До чого сниться хабар? Будьте чесні з діловими партнерами, уникайте підлості, інакше втратите довіру навіть самих близьких людей, — попереджає Сонник від А до Я.

Довелося давати гроші посадовій особі? Бачення вказує, що ви здатні чинити підло і низько, підставляючи навіть рідних людей.

Забрали запропоновану хабар, значить, наяву випишуть адміністративний штраф.

Не впадайте у відчай

Ще до чого сниться давати хабар? В реальності очікується депресія і зневіру. Щоб прийти до тями, відкладіть справи і відпочиньте, — рекомендує Сонник Стерви.

Езоп, коли привиділася хабар, пророкує загострення хвороби. Помітили погіршення самопочуття? Не відкладайте візит до лікаря.

Денниз Лінн, розуміючи, до чого сниться даний сюжет, передбачає проблеми духовного характеру. Якщо не вирішите їх найближчим часом почне погіршуватися здоров’я.

Все вийде

Уві сні довелося дати хабар — в реальності представиться унікальна можливість збагатитися. Якщо наважитесь ризикнути, поєднаний Сучасний сонник передбачає, що вийде спіймати удачу за хвіст.

Секрети

Дівчині, яка бере хабар, Східний Жіночий сонник вказує на ганебну таємницю, яку приховує панночка. Іноді це сигнал: роман з минулого стане причиною розставання з нинішнім чоловіком.

Нюанси мрії

Сонник XXI століття для більш точної розшифровки бачення про хабарі рекомендує згадати подробиці і проаналізувати свій емоційний настрій.

Уві сні з’явиться можливість поліпшити фінансове становище сім’ї.

Якщо в грезе ви мали сумніви, значить, в реальності не вистачає інформації для остаточного рішення.

Відмова прийняти подяку уві сні — наяву провидці не рекомендує йти на ризик.

Взяли на гарячому при отриманні підкупу — життя кардинально зміниться.

Необхідна витримка

Надавали якогось персонажу фінансову подяку? Сонник від А до Я підтверджує легкодухість особистості, нездатність брати відповідальність і вирішувати складні питання. А значить, проблеми будуть рости як сніжний ком. Сонник рекомендує не підлещуватися перед оточуючими. Допомоги ви все одно не дочекаєтеся, тільки зіпсуєте відносини з людьми і загострите ситуацію.

До чого сниться підкуп, якщо взамін ви отримали документи або цінні папери? Зустріч з людиною, яка стане для вас надзвичайно важливим. Ви погодитеся піти на ризик і заплямувати репутацію.

Якщо уві сні дача хабара була скоріше грою і дитячістю, ніж реальною необхідністю, провидці рекомендують розібратися у своїх почуттях. Що заважає вам звернутися до людини безпосередньо? Чого вам не вистачає в житті?

Ви отримали в грезе хабар. Зверніть увагу на персонажа з бачення і які емоції відчували при цьому. Можливо, наяву у відносинах з цією людиною існують складності. Спробуйте вирішити і спілкуватися стане набагато легше.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: