Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник хвороба до чого сниться?

Сонник хвороба до чого сниться?

Хвороба тлумачення сонника

Якщо снився якийсь недугу, то прокинувшись, мимоволі задумаєшся про самопочуття, підозрюючи, що це перший дзвіночок зачаївся захворювання. Сонник попереджає, що бачення про збої в роботі організму, як правило, трактуються не так прямолінійно. Швидше вони свідчать про якісь сумніви, тривоги, болючих питаннях, які не залишають ні вдень ні вночі. Так до чого сниться хвороба?

Це багатозначний символ, який пророкує як позитивні, так і негативні події. Іноді це своєчасне застереження, яким не варто нехтувати.

Різні передбачення

Пора взятися за переоцінку життєвих цінностей, і провести ревізію пріоритетів, ось до чого сняться хворобливі стани за версією Жіночого сонника. Він же рекомендує пригадати всіх, кого ви випадково або навмисно образили. Настає благодатний час для відновлення перерваних відносин, перемир’я. Вам належить зробити перший крок назустріч, і не соромлячись попросити вибачення, або покаятися в думках. Візьміть за правило не здійснювати більше негарних вчинків, і намагайтеся бути м’якше, терпиміше, делікатніше.

Міллер у своєму соннику пише, що хвороби зі сну, можуть провіщати легкі нездужання по пробудженню. Такий сюжет для дівиці, обіцяє їй можливість позбутися від тяготивших її зобов’язань перед чоловіком. Пригрезились психічні захворювання, наприклад сказ, неврози, психози, — будь обережна, — вороги почнуть будувати підступи, і поширять про вас брудні чутки.

До чого сниться хвороба, яка часто загрожує летальним результатом? Це жахливе стану наяву обернеться для вас дивовижним шансом. Якщо ви мрієте поправити своє матеріальне становище і зайняти більш вагоме місце в суспільстві, то зумієте це зробити. Причому, навіть тоді, коли у вас були більш ніж скромні перспективи.

Невиліковна хвороба може привидиться того, хто страждає, зробивши низький вчинок. Кішки на душі будуть шкребти до тих пір, поки гріх не спасенний.

Ванга у своїх пророцтвах, часто згадує про глобальні події, що стосуються не однієї людини, а жителів цілих міст або країн. Так на її думку, що наснилась епідемія, виносить життя тисяч громадян, може в реальності обернутися екологічною катастрофою. Принаймні це лихо може порушити ту місцевість, де проживає сплячий.

До чого сниться онкологічна хвороба? Повірте, це зовсім непоганий знак. Він пророкує деякі тертя, непорозуміння між закоханими або подружжям. Так, імовірна сварка! Але після неї партнери обов’язково помиряться, а стати їх спалахне з новою силою.

Часом людина, не скаржиться на здоров’я, засинаючи, бачить один і той же сон про певний недугу. У такому випадку варто прислухатися до поради Английскогосонника: відвідати лікаря. Може виявитися так, що небезпечна хвороба тільки прокидається, і поки її симптоми не очевидні.

Ви самозакохані і егоїстичні, ось до чого сняться хвороби шкіри, на думку Фрейда. Психіатр радить менше часу і уваги приділяти своїй зовнішності, і не витрачати масу енергії, грошей на неї. Такий перфекціонізм, самозамилування не по душі багатьом з вашого оточення. І може статися так, що навіть друзі відвернуться від вашого красивого, вчиненого особи і ідеальної фігури.

Серед снів про хворобливому стані, є й такі, що на ділі віщують проблеми зі здоров’ям. У їх числі сновидіння, про неприємності з зубами. Якщо різці, ікла уві сні кришаться, хитаються, пожовкло, то це сигнал про небезпеку, що загрожує організму людини. Йому обов’язково потрібно пройти повне обстеження у лікаря.

Допомога спеціаліста медика наяву може знадобитися і того, хто уві сні відчував неприємний запах з рота, шлунка, або помітив незвичайні гнильні фекалії. Якщо ви часто прокидаєтеся від привидевшихся уколів в область серця, то не полінуйтеся записатися на прийом до кардіолога.

Хвороби близьких

Тепер зупинимося на тому, до чого сняться хвороби родичів, друзів? Ці сновидіння, також несуть в собі певний сенс. Вони можуть стати в нагоді тому, хто спить для планування найближчих справ.

Сонник припускає, що бачення про хворого близькому, це сигнал вашого підсвідомості. Десь в глибині душі ви розумієте, що занадто мало часу, уваги приділяєте рідним. Не поспішайте, кинувши всі справи, на допомогу товаришеві. Так, це непросто жертвувати особистими інтересами. А гроші? Не поскупилися ви одного разу, виявивши байдужість і безсердечність? Одним словом зробіть висновки, якщо не хочете доживати свій вік на самоті.

Що означає сон про хворобу мами? Тут важливо пригадати деталі: якщо матінка скаржилася на нездужання, то дуже скоро в дійсності приболеете ви. Ваша мати в даний момент дійсно хвора? Тоді бачити її страждання уві сні не так вже погано. Цей сюжет з протилежним значенням, подсказывающем, що ваша мамуля скоро одужає.

Складніше інтерпретуються нічні фантасмагорії про хвороби батьків. У сні ви бачите його в поганому стані, але розумієте, що він йде на поправку? Значить, вас постійно переслідують страхи і недобрі передчуття, що стосуються здоров’я батьків. Сонник радить розслабитися, перестати думати про погане. В іншому випадку накликати біду.

Страшний сон для матері — хвороба дитини у сні. Але, на щастя, воно не пророкує нічого трагічного, а навпаки, якщо уві сні малюк страждав, то в реальному житті всі недуги, включаючи навіть «традиційні» інфекції ГРЗ будуть обходити його стороною.

У вашому будинку з’явиться поки невідомий вам персонаж, який не просто затишно і зручно влаштується в ньому, але і внесе дисгармонію в склалися між домочадцями відносини, — ось до чого може приснитися хвороба родича!

Вам шкода одного, привидевшегося нездоровим? Не переживайте, з ним все буде в повному порядку, так само як і з вами. Така картина пророкує те, що ви зможете відразу розгребти купу навалилися на вас проблем. Цікаво, що в цьому вам допоможе якась важлива підказка, яку ви помітите в сновидінні.

Що обіцяє сон про хворобу чоловіка? Для його дружини це сприятливий знак, що підказує, що вона доживе до сивого волосся в повному здоров’ї і розум, і зуміє поняньчити не тільки внучат, але і правнуків.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: