Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник хмари до чого сняться?

Сонник хмари до чого сняться?

Хмари тлумачення сонника

Споконвіку людина піднімав голову до неба – в нічний час він любив дивитися на зірки, а вдень спостерігав за хмарами. Не дивно, різноманітність їх форм і донині змушує подовгу розглядати цих «небесних баранчиків». А що означає, якщо ви розглядаєте хмари і в нічних мареннях? До чого можуть наснитися вічні супутники небесних світил? Сонники дадуть відповідь в подробицях.

Світлі та легкі

Хмари у вашому сні були настільки прозорі, що через них пробивалися сонячні промені? У реальності, як би важко вам не було, пам’ятаєте – незабаром проблеми залишаться позаду, адже ви доклали до цього чимало сил.

Сниться, що дивіться на зірки крізь хмари? Як свідчить сонник Густава Міллера, вас чекає безліч приємних моментів.

До чого сниться літати вище хмарної завіси? В житті скоро настане яскрава і радісна смуга.

Якщо бачите сон, в якому торкаєтеся до невеликого хмаринки рожевого кольору, в реальності можете розраховувати на виконання мрії. Ходіть по рожевим хмар? Наяву жадаєте кохання і стосунків. Привиділося хмара у формі серця? Почуття, які ви відчуваєте до предмету пристрасті – взаємні.

А от якщо в сні побачили, що з комфортом влаштувалися на облачках, значить, і наяву ви теж у них літаєте. В переносному сенсі, звичайно. Прислухайтеся до поради сонників і спускайтеся на землю. У тому, щоб поринути в мрії, немає нічого поганого, але не варто забувати і про реальний стан справ.

Грозові хмари

Якщо приснилися темні хмари, на обрії зачаїлися проблеми і невдачі. Може статися і так, що когось з ваших друзів або близьких вразить хвороба.

Хмари чорного кольору швидко бігли по небу? Незабаром вас щось сильно засмутить, каже сонник.

А що значить сон, в якому вам довелося літати серед грозових хмар? Невдачі і труднощі запанують у вашому житті надовго.

Уві сні спостерігаєте за темними хмарами, підсвіченими загравою заходу? Прислухайтеся до поради сонника, і не вплутуйтеся в проекти, які, як здається, вам не по силам. Впоратися з ними справді не вдасться.

Гуляти під дощовими хмарами говорить про те, що незабаром станете жертвою неприємних пліток і чуток.

Всі кольори веселки

Якщо бачите себе летять у різнобарвних хмарах, в реальності будете вражені зустріччю з приємною людиною. На думку сонника, це може бути і просто дружньою зустріччю, і романтичним побаченням.

Сон, у якому ви сиділи на веселці і стосувалися хмар, говорить про те, що незабаром досягнете успіху.

Приснилося, що звалилися з веселки в м’яке хмарка? Якщо за смаком воно було як солодка вата, разом з успіхом прийде і фінансова стабільність – може бути, ви отримаєте премію або істотну надбавку до зарплати.

Довелося побачити і зовсім казковий сюжет, в якому ви пливли на хмарі над величними горами? Щось таємне скоро перестане бути таким, каже сонник.

Хмара у вашому сні постійно змінювало форму і колір? Реальність потішить приємним сюрпризом. Можливо, ви отримаєте подарунок від дорогої людини або близького друга.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: