Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник хочуть убити до чого сниться?

Сонник хочуть убити до чого сниться?

Хочуть убити тлумачення сонника

Страшний і важкий сон, у якому вас хочуть убити, свідчить про випробовуваному нервовому перенапруженні, що загрожує депресією, погіршенням психічного і фізичного стану. Причиною тому можуть бути проблеми на службі, неприємності в сім’ї або нерозуміння з боку оточуючих.

Тому так важливо розшифрувати подібне сновидіння, щоб дізнатися, як діяти, як мінімізувати імовірні втрати і негативні наслідки. Так до чого приснилося, що хтось зазіхає на ваше життя?

Під дулом пістолета

Про необхідність стримувати емоції, не піддаватися на провокації говорить Сучасний сонник, пояснюючи бачення, в якому за сплячим женеться злочинець, озброєний пістолетом.

Уві сні виявилося, що і у вас є вогнепальна зброя, і ви готові дати відсіч зловмиснику, прицілюючись в нього? Радійте, такий сюжет віщує благополучний результат виснажливої тяганини, нудного справи.

До чого снилося, що ви наставили пістолет на когось із близьких? Сонник чаклунки Медеї передрікає конфлікти з родичами, домочадцями.

Холодна зброя

Ванга, інтерпретуючи бачення про те, що сновидица взяла в руки ніж, попереджає про що загрожує жінці ганьбі, безчестя. Втім, Фрейд, коментуючи цей же сюжет, запевняє: спляча легко і швидко позбутися від обтяжливих її зараз відносин.

Нічний кошмар, в якому негідник накинувся на маму з сокирою, пророкує, що мають фінансові проблеми. Та сонник натякає, що потреба викличе чвари між членами сім’ї.

Дивний сюжет про те, що мама має намір зарізати незнайомого персонажа, це порада тому, хто спить: потрібно проявити терпіння, делікатно підійти до вирішення нагальної проблеми.

Сварки в домі — ось що передрікає бачення про те, що сновидець загрожує власної матері ножем.

Рятуючись втечею

Найдрібніші з пам’ятних деталей опівнічної мрії будуть корисні для тлумачення того, до чого кілька разів снилося, що тікаєте від вбивці. Цей сон може послужити цінного підказкою,як поступити в ситуації, де шукати вирішення проблеми?

Так якщо в сновидінні довелося рятуватися втечею від збройного покійника, то тому, хто спить треба терміново розрахуватися з кредиторами, віддати борги. У нічний фантасмагорії вдалося врятуватися від наздоганяючого вас вбивці — мерця? Ура! Сонник обіцяє удачу, везіння.

Спляча жінка, яка бачить, що її хоче вбити чоловік, напевно щось в реальності приховує від чоловіка, але рано чи пізно її секрет стане йому відомий.

На сновидицу ображений колишній чоловік або хлопець, якщо їй примарилось, що саме ця персона замислила вбити її чи переслідує.

Бігли від смертоносного привиди? На жаль, в реальності належить пережити нелегке випробування. Сон про те, що улепетываете з усіх ніг від оскаженілих буйних корів, биків — прикмета, яка обіцяє спадщину.

Фантастичний сюжет про те, що несете геть від смертельно небезпечного інопланетянина, по соннику це передрікає пригоди. Але вони не принесуть вам радості, швидше, засмутять, розбудують.

Трактування Міллера

Американський психолог Густав Міллер з професійної точки зору трактує бачення, в яких присутнє насильство.

Сон про те, що виступаєте в ролі вбивці, на думку Міллера, це застереження про біду. Цілком можливо, що вороги і недруги активізувалися і ось-ось завдадуть нищівного удару.

Полуночна фантасмагорія, у якій сновидець опинився в зоні бойових дій на війні, передує напруження обстановки будинку, сварок, розбратів з рідними, близькими.

Однак, якщо ви берете участь в битві і здобували перемогу, вбиваючи ворогів, то такий сон несе в собі тільки позитивні майбутні події.

Особистість злочинця

Той, кому вдалося по пробудженню пригадати, як виглядав побачений вбивця, вдасться знайти сонники ще більш детальне і точне передбачення. Так у Східному соннику, дивного вигляду незнайомий чоловік, чоловік, що вчинив замах на життя людини, — це чудова прикмета, яка вказує на те, що дуже скоро відбудеться приємна зустріч з друзями або рідними.

Обличчя пригрезившегося кровожерливого маніяка знайоме спить, і він у сні намагався сховатися від нього в людській юрбі? Це вже сигнал — наяву у сновидця є вороги, спритно маскують свою справжню сутність під личиною друзів, приятелів.

Наречений або нинішній залицяльник ще здивує своїми ревнощами — ось до чого незаміжньою жінці або дівчині сниться під виглядом маніяка її залицяльник. А якщо привиділося, що вбити вас хоче рідний папаша, то тримайтеся подалі від активних персон, вони насправді легко зуміють підкорити вас своїй волі, нав’язати свою точку зору.

Кровожерливі помисли

А тепер про те, до чого снилося, що ви обмірковували хитромудрий план вбивства якоїсь персони. Так якщо уві сні мріяли, що позбудетеся від дружини (чоловіка), то наяву проживете з дружиною (чоловіком) довге і щасливе життя.

Якщо в опівнічну бачення довелося взяти кого-то в заручники, то Сучасний сонник підозрює сплячого в некомпетентності в певній сфері. Цей же сонник підказує, що рятуючи в нічному видінні іншого персонажа від загибелі, ви, прокинувшись, знайдете геніальне рішення складної задачі.

Добре, якщо в мріях ви знищили щура. Це означає, що завдяки наполегливості, цілеспрямованості, сміливості неодмінно досягнете визнання, успіху

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: