Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник холодна вода до чого сниться?

Сонник холодна вода до чого сниться?

Холодна вода тлумачення сонника

Уві сні вода — це символ несподіваних, глобальних, стрімких змін у долі людини. А якщо приснилося, що вас облило холодним душем, задумайтеся: чи все у вашому житті вибудовується так, як хотілося б? Про те, до чого може приснитися крижана вода, підкажуть сонники.

Тлумачення Міллера

Густав Міллер досить докладно описує кілька снів про холодній воді. Так якщо в сновидінні людина йде босоніж по крижаній талої кашки, то наяву він втратить спокій через сьогохвилинних спокус, радощів.

А ось обливатися крижаною водою уві сні непогано, це свідчить про щире бажання сплячого позбавитися недобрих помислів, поганих звичок. Як запевняє сонник, все вийде, людина позбавиться від гнітючого відчуття, туги.

У вашому оточенні є лицемірні особистості, які спритно маскують свою неприязнь до вас — ось до чого снилося, що пливете на човні серед крижин.

Облили уві сні холодним душем? На жаль, але по пробудженню отримаєте неприємну звістку.

Бачення про те, що тонете в ополонці, згідно Міллеру обіцяє хвороби, погане самопочуття.

В здоровому тілі — здоровий дух!

Примарилось, що сміливо плаваєте в заледеневшем ставку? Тоді ви на рідкість смілива, відважна особистість, готова до будь-яких випробувань. А якщо при цьому ви ще випробували задоволення, то в критичній ситуації ви ніколи не розгубитеся і зумієте прийняти вірне рішення.

Але якщо під час сонного купання змерзли, змерзли, пам’ятайте: в реальності вам на час варто утриматися від категоричних суджень і прийняття рішень.

Якщо довелося в нічний фантазії взимку пірнати в море, то зможете підкорити оточуючих в реальності своєю далекоглядністю і рішучістю. Східний сонник стверджує, що той, хто в опівнічної дрімоті стрибає в басейн зі студеної водицею, ніколи не кине товаришів, буде відстоювати їхні інтереси і правоту до останнього.

Принципу заради

До чого приснилося, що опустили ноги в крижану воду, сперечаючись з кимось? Виявляється, що подібна ситуація ось-ось станеться в реальності: хтось буде провокувати вас на відчайдушний вчинок. Його наслідки можна передбачити. Так сонник обіцяє перемогу в будь-якому спорі або ризикованому підприємстві тільки в тому випадку, якщо в нічному видінні ви спокійно занурили ноги в холодну рідину.

Якщо уві сні вам було неприємно, страшно, кінцівки судомило, то утримайтеся від участі в палких дискусіях, не намагайтеся показати свою винятковість, перевагу.

Сновидіння, в якому товариші вмовили вас зануритися в ополонку, пророкує поразку в суперечці. Але, як не парадоксально, пастор Лоффа запевняє, що це як раз піде вам на користь. Нарешті, ви немов прокинетеся і почнете активно діяти в заданому напрямку, домагаючись поставленої мети.

Будьте готові до випробувань

Біда, як відомо, не приходить одна. Ось і станеться вона в реальності з тим, хто уві сні впав в ополонку, кричить, кличе на допомогу, тому що ось-ось піде на дно, передрікає Місячний сонник.

Без зусиль подолати будь-які випробування долі зможе лише той, хто в нічному видінні сміливо плив до берега. Ви повністю задубіли і почали тонути? До чого сниться такий моторошний сюжет? До того, що треба бути готовим до великих неприємностей в дійсності.

А по Циганському соннику подібна картина може примаритися в переддень хвороби, травми або аварії. Проявіть акуратність і пильність.

Стан водної гладі

Іноді уві сні ми просто дивимося на водойму. І ця картина теж розшифровується сониками. Так якщо вода видалася темною, каламутною, то наяву сновидець буде мучитися сумнівами перед прийняттям якогось рішення. І його нерішучість цілком виправдана.

Якщо ж вода здалася прозорою, чистою, то наяву все складеться цілком благополучно, так як було задумано.

Сплячий зуміє здобути перемогу над своїми комплексами і страхами — ось до чого приснився напрочуд чистий холодний вир, на дні якого можна було розгледіти навіть дрібні камінці і живність.

Побутові сюжети

Задуматися про взаємини з рідними та близькими варто того, хто уві сні приймав холодний душ. Можливо, спілкування з найдорожчими людьми позбавлене теплоти, довірі, ніжності і щирості.

Людина, яка миє в нічний грезе волосся в прохолодній воді, вміє заощаджувати і вельми розважливий.

По соннику міс Хассе пити холодну воду означає, що наяву сплячого буду оточувати чесні, порядні люди. А ось сьорбнути молочка уві сні з холодильника означає, що в реальності за спиною сплячого хтось почне поширювати чутки, плітки.

До чого сниться вмиватися холодною водою? До того, що за пробудження настане прозріння. Сновидець погляне на світ іншими очима і зрозуміє: хто ворог, а хто друг, хто тримає цегла за пазухою, а хто щирий і прямолінійний. А якщо в нічний грезе ви миєтеся крижаною водою, то, як запевняє Слов’янський сонник, ніхто не дорікне вас ні підступності, ні у брехні. Ви чесна, порядна особистість.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: