Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ходити по снігу до чого сниться?

Сонник ходити по снігу до чого сниться?

Ходити по снігу тлумачення сонника

Бачили уві сні, як ходити по снігу? Відмінна ознака, що означає, що в реальності ви знаходитесь в кроці від заповітної мети. А Сучасні сонники вважають цей сюжет знайомий доходу, прибутку. Втім, точніше дізнатися, до чого сниться ходити по снігу можна тільки з урахуванням усіх приснився деталей і подробиць.

Передбачення Міллера

Американський психіатр Густав Міллер, відомий і як автор популярного сонника, вважає, що білі кучугури уві сні — це символ прекрасного настрою, відмінного самопочуття, прагнення до матеріального добробуту, позитивних змін у долі, якщо сон ви бачите взимку. Проте в літній час такий сон означає зупинку у всіх справах: як у бізнесі, так і на любовному фронті.

І якщо ви, блукаючи по снігах, не відчували незручностей, дискомфорту і не мерзли, то ймовірність втілення в реальності добрих пророкувань сонника тільки зростає.

Скажімо, якщо у сні йшли по снігу босоніж і при цьому відчували почуття радості, то чекайте по пробудженню надбавки до зарплати або інший прибутку в особистий бюджет. Посковзнулися в нічний грезе, крокуючи без взуття по заметах? Тоді майже всі ваші дії і вчинки в реальності справедливі і виправдані.

Ви задумаєтеся над відновленням старих контактів, зв’язків — ось до чого приснилося, що при ходьбі провалилися в замет.

А ось промочити ноги і замерзнути в сновидінні в інтерпретації Міллера — до хвороби, поганому самопочуттю.

Вас пробачать і зрозуміють

Прогулянка по засніжених міських вулицях, згідно сонником, пророкує прощення. Навіть якщо ви вчинили негативний проступок і готові покаятися, то вас неодмінно зрозуміють і приймуть вибачення. Тільки не зволікайте і поговоріть з людиною, перед яким завинили, поки снотолкователи дають такий прогноз.

Іноді дуже важко пережити ситуацію, коли вас призначили, незаслужено звинуватили в чомусь. Сновидіння про те, що ви ходите по снігу, можна трактувати і як знак того, що люди зрозуміють, що були несправедливі до вас. Так що недоброзичливці, які поширювали безглузді слухи про вас, будуть викриті громадськістю у наклепі, але тільки в тому випадку, якщо прогулянка по заметах у нічний фантазії доставила вам задоволення.

Радійте прибутку!

Довгоочікуване матеріальне, грошове винагороду — ось до чого сниться ходити по снігу з видимою радістю, легкістю.

Помітили при цьому, що день видався напрочуд погожим сонячним, і на душі було легко. Відмінно, такий сон пророкує великі незаплановані покупки, які наяву ви з неприхованим ентузіазмом здійсните. І повірте, ви не пошкодуєте про витрачені гроші, стверджує сонник.

Важливий нюанс: чим вище були замети в нічний фантазії, тим більше купюр солідного гідності з’явиться в гаманці сплячого.

Примарилось, що йдете по заметах з насолодою? Без різниці, були взуті чи ні, але якщо прогулянка доставила задоволення, то по пробудженню отримаєте розкішні презенти від родичів або щедрі похвали від начальства.

До чого приснилося, як крокуєте по протоптаними доріжками в снігах? Відмінно, значить, у вашому будинку запанують достаток, стабільність.

«Загартовуйся, якщо хочеш бути здоровим…»

Але не завжди ходіння по снігу безпечно для сплячого. Наприклад, ясновидиця Ванга стверджувала, що, озябнув уві сні, блукаючи по заметах, людина в реальності може серйозно захворіти. Тому потрібно без зволікання вжити заходи профілактики проти сезонних інфекцій.

Разом з цим білосніжні покриви, які дивують, захоплюють, радують в сновидінні — це гарна прикмета. Якщо ви гуляли під сні, насолоджуючись зимовим пейзажем, то знайте, що наяву зумієте незабаром забути про проблеми з шкірою. Зміцняться і волосся, і нігті, обіцяє сонник.

Жінкам, які мріють про материнство, цей сюжет обіцяє довгоочікувану вагітність і народження міцного симпатичного дитини.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: