Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ходити по багнюці до чого сниться?

Сонник ходити по багнюці до чого сниться?

Ходити по багнюці тлумачення сонника

Сновидіння, в якому довелося йти по бруду, трактується неоднозначно. Часом це застереження: сплячий ризикує заплямувати власну репутацію, потрапити в безглузду, неприємну ситуацію. Але відомо, що сонники бруд і нечистоти — це символ багатства і матеріального благополуччя.

Щоб дізнатися, до чого сниться подібний сюжет, треба звернутися до сонникам, які точно розшифрують нічну фантазію з урахуванням цікавих подробиць і навіть найдрібніших деталей.

За фрагментами

У снах не тільки химерно відображаються справжні і минулі події, але і прогнозуються майбутні. Тому, розгадавши таємницю сновидіння, можна запобігти небажані інциденти, убезпечити себе від невірних кроків, помилок.

Виняток не складають сни, в яких сплячий ходить по бруду. Навіть якщо вранці складно відновити в пам’яті все бачення, можна в соннику знайти тлумачення, засноване на яскравій, запам’яталася деталі.

Так якщо в сні довелося йти по бруду у високих ботфортах, то наяву неприємностей, на жаль, не минути. Але сонник запевняє, що вони не позначаться на реноме сновидця, не кинуть тіні на його добре ім’я.

Однак, сновидіння, в якому ходіть босоніж по грязьовий каші, не варто ігнорувати. Це попередження про те, що якась персона планує публічно принизити вас, нанести удар по вашій репутації.

Ви самі спровокуєте конфлікт або неприємний інцидент — ось до чого приснилося, що бігаєте по брудних калюжах, розбризкуючи нечистоти по сторонам.

А ось змивати бруд з тіла та одягу у сні — непогано, це передвістя благополучного позбавлення від проблем, що нагромадилися.

Про що попереджає Міллер?

Американський психіатр Густав Міллер вважає, що ходити по багнюці — недобра ознака. В сім’ї сновидця почнуться сварки, виникнуть чвари. І винуватцем усіх цих непорозумінь і негараздів буде сам сплячий.

Якщо ж у нічний грезе він тупотів по розпусті босими ногами, то виникнуть непорозуміння з друзями, вони перестануть йому довіряти.

Зіпсована взуття

Про те, до чого сниться ходіння по бруду у взутті, докладно розповідає сонник пастора Лоффа. Якщо в нічний фантасмагорії вас попало потрапити в каламутних грязьових хлябях у новенькій взуття, то в реальності неминуче виникнуть нові серйозні проблеми.

А якщо сміливо тупотіли по розпусті в старій взутті, яку не шкода викинути, то доведеться згадати про минулі образи, помилки і труднощі.

У Сучасному соннику описана ситуація, в якій ви втратили в болоті мисливські або рибальські чоботи. Це теж передвістя неприємних інцидентів, але, на щастя, ви про них швидко забудете, так як вони ніяк не вплинуть ні на справах, ні на настрої.

Моральні випробування

Несподіванки, причому не самі приємні, підстерігають того, хто в опівнічної дрімоті ходив босим по болоту. Може статися так, що без видимої причини знайомий чоловік або приятель публічно образить або образить вас.

Сновидіння, в якому спостерігаєте за незнайомцями, бредущими з болотним хлябям босоніж, підказує, що розпускати безглузді чутки і пліткувати будете в реальності ви. Але добре подумайте, перед тим як молвите про кого-то зле слово.

Неочікувані неприємності виникнуть і у того, хто уві сні йде босоніж по заболочених берегах і відчуває, як до стіп присмоктуються п’явки. Врахуйте, якийсь персонаж учинить масу перешкод і бід, причому у справі, яку ви вважали легким і безпрограшним.

Позитивні прогнози

І все ж, не бійтеся побачити в сні бруд. Так якщо ви сміливо в мріях йдете по розпусті, не переживаючи з приводу того, що забрудняться одяг і взуття, то наяву зумієте відважно прийняти єдино вірне, геніальне рішення.

До чого приснилося, що майже посковзнулися в каламутній калюжі, але встояли на ногах? Це добрий знак, що вказує на те, що при самому неблагополучному збігу обставин ви здобудете перемогу, захистіть свою честь і гідність.

Помітне зміцнення матеріального становища обіцяє Місячний сонник того, хто брав грязьову ванну уві сні і знайшов щось цінне. Сміливо крокувати в сновидінні трясовиною, забризкавши при цьому брудом обличчя, теж непогано. Це ознака того, що близька людина любить вас. Забруднили уві сні руки? Радійте, це пророкує величезну прибуток, відмінні доходи.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: