Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ходити в туалет до чого сниться?

Сонник ходити в туалет до чого сниться?

Ходити в туалет тлумачення сонника

Сни, в яких трапляється відвідувати дамську або чоловічу кімнати, як правило, відображають прагнення сплячого до очищення, позбавлення від чогось наносного, непотрібного, зайвого. Іноді це передвістя того, що доходи сім’ї сновидця помітно збільшаться, тому що він отримає можливість просунутися по службі.

Але це далеко не всі варіанти прогнозів. Так до чого сниться ходити в туалет? Для вірного тлумачення потрібно пригадати деталі, і, власне, яку потребу (маленьку або велику) довелося справляти уві сні.

Що підкаже Міллер?

У соннику знаменитого американського психолога Густава Міллера описується сюжет, в якому сплячий в паніці шукає туалет, так як немає більше сил терпіти або по-маленькому, або по — великому. І якщо в нічний фантазії він сходив у туалет в непотребном місці, то наяву йому варто очікувати гніву начальника або старших членів сім’ї.

Так само погано, коли в сновидінні ви ходили в туалет в чистому приміщенні, кімнаті. Це пророкує участь у неприємних сценах, скандали, розборки. Єдиний вихід — триматися подалі від начальства, не піддаватися на провокації і не вплутуватися ні в які конфлікти.

Разом з цим Міллер вважає, що той, хто уві сні сходив в туалет по-великому, знайшовши підходяще місце, в реальності зможе без зусиль позбутися від порожніх турбот, нав’язливих людей.

А якщо в сновидінні він забіг в кабінку по малій нужді, то є підстави сподіватися на те, що зміцниться імунітет, покращиться загальний фізичний стан.

Як не дивно, але в соннику Міллера є вказівка на те, що, справив нужду в нічний грезе прилюдно, людина насправді може отримати нове, давно бажане призначення, злетіти по кар’єрних сходах.

А якщо це сталося в зовсім невідповідному місці, то сплячий отримає можливість налагодити зв’язки з вигідним діловим партнером.

Гроші, добробут

До чого приснилося, як заходите в розкішну туалетну кімнату з сучасним обладнанням? За сонником це сигнал: бізнес та інші справи настільки налагоджені, так і обставини складаються так щасливо, що ви можете перепочити. Навіть без ваших зусиль запущений процес буде протікати в стабільному режимі, і, що важливо, з пристойним, стабільним доходом.

Багатство, що звалилося на голову — це вираження як не можна краще описує події, наступні за сновидінням, в якому людина бачить уві сні нечистоти, екскременти. За сонником Цвєткова пригрезившиеся фекалії пророкують швидку і вагомий прибуток.

І якщо вже ви у сні, зайшовши в туалет, вельми пристойно полегшали, то грошиків у вашому особистому бюджеті додасться рівно настільки, наскільки багато привиділося випорожнень.

Суспільне становище

Якщо хочете дізнатися, до чого приснилося, як сходили в туалет при скупченні людей, то пригадайте: як ви вели себе в цей момент. Якщо не ховалися і не соромилися при цьому, то, згідно з трактуванням традиційних сонників, ви особистість досить відома, що заслужила високу репутацію в певних колах. Швидше за все, професійних, тому що це бачення пророкує підвищення по службі.

Інше значення, в якому було соромно, незручно уві сні справляти нужду при людях. Це збентеження і конфуз у сні — підказка, каже Мусульманський сонник, що в дійсності ви ніяк не зважитеся відсторонитися від особистостей, які лише стомлюють і згубно впливають на вас. До того ж сонник у даному випадку рекомендує замислитися: можливо, що пора відмовитися від деяких проблем, рішення яких не принесе вам ні вигоди, ні задоволення.

Якщо ви, проаналізувавши сновидіння, зумієте вчинити так, то незабаром ваш соціальний статус помітно підвищиться, ви досягнете нових кар’єрних висот, почнете спілкуватися з цікавими, неординарними особистостями.

Здоров’я і відпочинок

Хворим людям сон про відвідування вбиральні передрікає поліпшення здоров’я або повне одужання. Чим легше стало уві сні після виправлення фізіологічної потреби, тим швидше сплячий піде на поправку.

До цікавого дозвілля, захоплюючого відпусток пригоди, вечірці з друзями— ось до чого сниться використаний туалетний папір, а також іноді сеча і фекалії.

Найдивніша нічна фантазія про те, що попрямували в одну із знакових, визначних громадських місць з метою справити нужду, інтерпретується сониками, як унікальна можливість, яка надається для того, щоб ви змогли вирватися з суєти буднів і відмінно відпочити.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: