Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник хліб з цвіллю до чого сниться?

Сонник хліб з цвіллю до чого сниться?

Хліб з цвіллю тлумачення сонника

Досить неприємно виявити, що хліб запліснявів. Але це в реальності, а уві сні такий зіпсований продукт може виявитися символом успіху і багатства. Втім, сонники попереджають, що таке оптимістичне тлумачення не єдине, і є менш радісні передбачення. Все залежить від деталей сновидіння, які допоможуть точно розібратися в тому, до чого сниться хліб з цвіллю.

По крихтах спогадів

Що робити, якщо, прокинувшись, не можете відновити у пам’яті те, як розвивалися події в нічний дрімоті? Не страшно, адже можна дізнатися про своє майбутнє навіть по крупинках, найдрібніших подробиць бачення. Важливу роль при цьому відіграють дії сплячого.

Так якщо довелося їсти цвілу хлібну кірку, то наяву йому варто побоюватися лицемірства, зради з боку друзів і близьких.

Сон, у якому людина намагається очистити кусень від цвілі і розмочити у воді, дає надію на те, що ситуація в реальності незабаром зміниться на краще, всі проблеми залишаться у минулому.

Доведеться повернутися в минуле, про щось згадати, що-то зробити — ось до чого приснилося, що знайшли уражений грибком хліб у помойном відрі.

Той, хто в нічних мареннях торгує зіпсованими хлібобулочними виробами, тішить себе марними надіями наяву. А покупка такого продукту в сновидінні обіцяє неприємності. Поки спали, сушили сухарі? Тоді по пробудженню належить зайнятися справами, які довго відкладали «на потім».

Застереження Міллера

Густав Міллер стверджує, що їсти в сновидінні пліснявий хліб — до віроломному поведінки близької людини. Реальна гіркоту зради близького буде сильніше, якщо і в нічному видінні відчули, що хлібець мав явно виражений гіркий присмак.

Приснилося, що вкрилася грибком здобна будочка з солодкою десертній начинкою? На жаль, але надії на краще життя поки що неможливі, це ілюзії, поки далекі від дійсності.

Наче ніж у спину

До чого приснилося, що надкусили батон і побачили, що всередині нього розвинулася цвіль? За версією Весняного сонника в реальності вас можуть жорстоко і підло «підставити» люди, від яких ви найменше очікуєте такого віроломства.

Нескладно здогадатися, чому дівчині примарилось, як її коханий подає їй шматок хліба з цвіллю. Це бачення ознака того, що шанувальник нещирим і брехливий, та до того ж має зв’язки на стороні з іншими представницями прекрасної статі або задивляється на сторонніх красунь — натякає сонник чаклунки Медеї.

Сталося в опівнічної фантазії їсти зіпсований кусень, відчуваючи солодкувато-гіркий присмак? На жаль, це знак того, що друг або родич виявиться зрадником.

Купівля та продаж

Смуток — ось що пророкує Мусульманський сонник того, хто в сновидінні продавав пліснявий хліб. А якщо товаром були булочки, то наяву буде привід для сліз.

Дивно, але купуючи зіпсований хліб у сні, ви точно купіть щось дуже корисне, причому на досить вигідних умовах. І покупка буде довго радувати вас.

Непогано, коли в нічний грезе ви придбали сухарі з цвіллю. Такий сюжет підказує, що гряде весела вечірка з друзями та однокласниками.

Недоїдки, знайдені на смітнику

Не пора терміново взятися за справи і проекти, які так довго відкладали — ось чому ви побачили себе у ролі бомжа уві сні, поїдає запліснявілі хлібні кірки зі смітника. Якщо ви не станете тягнути час і проявіть силу волі, ініціативу, то результат виконаної роботи явно стане для вас приємною несподіванкою, обіцяє сонник пастора Лоффа.

В інших снотолкователях цей сюжет інтерпретується трохи інакше. Виявляється, зараз для сплячого саме час спробувати власні сили в якійсь новій справі, проекті. Це починання, по-перше, допоможе йому відкрити в собі раніше невідомий талант. По-друге, підвищить настрій, додасть впевненості.

Прекрасні перспективи

Згідно соннику міс Хассе, якщо в нічний грезе знайшли цвілу окраєць, стерли з неї цвіль і намагаєтеся розмочити у воді, то наяву у вашій долі відбудуться чудові зміни. Фортуна явно повернеться до вас обличчям.

У Фрейда передбачення, як правило, пов’язаний з інтимним життям. Так бачення про те, що людина зчищав або зрізав ножем грибок з хліба — це досить гармонійним стосункам із статевим партнером.

Того ж, хто в сновидінні займався розпарюванням кірок і побачив, як плісняві фрагменти зникають з їх поверхні, сонник передвіщає виконання заповітного бажання. Правда, це може статися не так вже скоро.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: