Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник хліб з маслом до чого сниться?

Сонник хліб з маслом до чого сниться?

Хліб з маслом тлумачення сонника

Співпраця з надійними колегами і партнерами, втілення планів і бажань, здобуття нових корисних знань, вигідні контакти з відомими персонами — ось до чого сниться, що їсте хліб з маслом. А ще сонники знайдеться багато передбачень, пов’язаних з радощами інтимного життя: любовні пригоди, кипучі пристрасті, реалізовані сміливі сексуальні фантазії.

Але все не так просто і однозначно, адже інтерпретація будь-якого бачення соннику залежить навіть від самих незначних і дрібних деталей, які запам’яталися тому, хто спить.

Трактування Міллера

Якщо довелося уві сні намазувати масло на хліб і їсти з задоволенням, то наяву все складеться досить благополучно — обіцяє сонник Міллера. Імовірні великі надходження в сімейний бюджет, прибуток. Але іноді смачна їжа уві сні — це передвістя того, що сновидінню належить подолати спокусу в реальності і не піддатися спокусам.

У снотолкователе під авторством американського психолога Густава Міллера докладно сказано, до чого може приснитися та чи інша маніпуляція з хлібобулочним виробом і вершковим маслом.

Приміром, намазуючи уві сні житнє окраєць маслом, сплячий може сміливо сподіватися на те, що в дійсності всі його починання увінчаються успіхом.

Біла булка, присмачена вершковим кремом і варенням, сниться до цікавим і вигідним знайомствам. А якщо в сні з ким-то люб’язно поділилися бутербродом, то по пробудженню вас чекають незабутні сексуальні задоволення, обіцяє сонник. Погано, коли в нічному видінні ви роняете хлібний кусень — це передрікає серйозні випробування наяву.

Райдужні перспективи

Найсміливіші проекти зуміє втілити в реальності той, хто уві сні їв хліб з маслом. Ще ширше Фортуна посміхнеться того, хто самостійно намазав шматочок булки, та ще й пригостив бутербродом іншого персонажа в сновидінні. Цей сюжет, по Сучасному соннику, передбачає схвалення з боку оточуючих і широко двері відриті в будь-якій інстанції.

Тлумачення сновидіння про те, як ви намазываете булку маслом і з’їдаєте її з видимим задоволенням, запиваючи чаєм або молоком, обіцяє, що будь-який новий проект не тільки вдало стартує, але і завершиться тріумфом і величезною прибутком.

Коли ж здивовані тим, наскільки смачним виявився у сні хліб з маслом, то реальність перевершить всі очікування, здійсняться найзаповітніші мрії.

Любовні пристрасті

До чого сниться, що нарізати хліб для того, щоб з’їсти його в компанії з сексуальним партнером? Це передвістя сімейних скандалів і бурхливого з’ясування відносин з чоловіком на грунті ревнощів. Але не все так вже погано. Тому що, як відомо, милі сваряться — тільки тішаться, а значить, за сваркою буде примирення і спалах пристрасті: здоровий секс, прилив ніжності, підвищена чуттєвість — такий прогноз дає відомий психіатр Зигмунд Фрейд.

Не менш знаменитий провісник Нострадамус вважав, що побачити уві сні тільки що приготовлений бутерброд, залишений на столі — відмінна прикмета. Вона віщує тому, хто спить щастя в шлюбі і успіх у всіх починаннях.

Зіпсовані продукти

Згадати прислів’я про те, як корисно сім раз відміряти, а потім лише різати, — рекомендувала ясновидиця Ванга того, хто в сновидінні з’їв шматок погано пропеченного хліба з прогірклим маслом. Вона ж застерігала, що після такого бачення сплячий може втратити довіру партнерів.

Потрібно терміново подбати про здоров’я — ось до чого приснився пліснявий хліб і прострочений вершковий спред. Найкращим рішенням буде на час залишити справи і змінити обстановку, відправитися у відпустку. Не хвилюйтеся, потім з новими силами ви швидко все наверстаете, стверджує сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: