Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ходити босоніж до чого сниться?

Сонник ходити босоніж до чого сниться?

Ходити босоніж тлумачення сонника

Деякі нічні бачення сонники інтерпретують абсолютно несподівано. До чого, як ви думаєте, приснилося, що ходите босоніж? Такий сюжет у більшості випадків передбачає, що наяву настають конфлікти, втрати, розчарування. Але не все так сумно, тому що багато залежить від деталей сну. Саме вони допомагають точно і правильно розшифрувати будь-який сюжет і можуть абсолютно змінити його значення.

Думка Міллера

Передбачення Густава Міллера, на жаль, досить песимістичні. Він вважає, що ходіння босим у сні — це передвістя невдач, краху планів і надій. Ще гірше, якщо в нічному видінні ви були не тільки без взуття, але і ще одягнені в лахміття. Такий спосіб попереджає, що найближчим часом не потрібно братися за нові проекти, так і розпочаті варто відкласти, так як всі спроби щось зробити, зробити, поки приречені на провал. Але зауважте, що ключовим тут є слово «поки», значить, незабаром темна смуга в житті зміниться світлою. Не турбуйтеся.

Хвилини слави

У Східному соннику описано, до чого жінці може приснитися, що вона босий ходить по калюжах. Це бачення обіцяє сновидице благополучний результат будь-якого заходу. А якщо вона помітила відбиток своєї ступні на піску, то в реальності чекає справжній тріумф. Правда треба зауважити, що хвилини слави будуть швидкоплинними. Цей же сюжет підказує, що до сплячої дамі будуть проявляти підвищену увагу представники протилежної статі.

Тлумачення сну про те, що ви втратили взуття і змушені ходити по землі босоніж, пов’язане з особливостями характеру. Ви давно вже втратили віру у власні сили і можливості. І ця непевність, як підказує сонник, є головною перешкодою на шляху до успіху і поставленим цілям.

А якщо при цьому ще й переживаєте, турбуючись про втрачених черевичках, то по пробудженню вас чекають неприємні сюрпризи «з минулого». Ви змушені будете, по ряду причин, ще раз повторити помилки, які вже зробили колись.

Невтішні прогнози

Найнеприємніше передбачення можна знайти в Ісламському соннику, що припускає, що сюжет, в якому чоловік ходить босоніж по бруду, передрікає нещасний випадок з дружиною сплячого наяву. Наприклад, це можуть бути хвороби, або станеться щось таке, що послужить головною причиною для розлучення подружньої пари.

До бідності, незгод, страждання — ось до чого снилося, що бігли босоніж.

А якщо в нічний грезе ви стояли без взуття на підлозі, то в дійсності зіткнетеся з зрадою і брехнею. Привиділося, що встали голими ступнями на траву? На жаль, це знак того, що ви можете застудитися.

Помітили на босих ногах кров? Стережіться, вороги не дрімають. А якщо забруднили босі ступні, радійте, тому, що це ознака великого прибутку!

Що було під ногами?

Приснилося, що несете босоніж по снігу? Це свідчення того, що гостру потребу в любові, уваги, розуміння. Відчуття самотності, нікчемності гризе зсередини, псує настрій, позбавляє сил, життєвої енергії.

Сталося так, що впали в замет, послизнувшись, поки бігли по снігу без взуття? Це ознака того, що будете мати потребу в грошах. А якщо сніг був сірим, брудним, то кріпіться, належить пережити ситуацію, в якій ви будете принижені, несправедливо звинувачені. Цей інцидент може надовго вибити з колії, попереджає сонник.

А ось у того, хто топал босоніж по асфальту уві сні, все складеться на рідкість щасливо. По-перше, здійсняться всі плани. По-друге, доля подарує період повний гармонії і спокою, і кожен день буде приносити лише радісні сюрпризи. Якщо вже довелося бігти по асфальту без взуття, то реалізація всіх задумів буде просто миттєвою. Чи здійсниться заповітна мрія.

Суєта суєт — ось до чого сниться ходити босоніж по воді. На сновидця звалиться відразу величезну кількість різних справ, турбот. Виконати їх буде важко. Але якщо вдасться впоратися, то сплячий отримає небачену прибуток, вигоду.

Ще одна інтерпретація цього сюжету припускає, що доля підготувала глобальні зміни. На щастя, вони, швидше за все, будуть добрими. Наприклад, сновидець отримає звістку про переведення на вищу посаду або отримає вагому прибавку до зарплати.

Інші корисні тлумачення

До чого сниться, що ходите босоніж по кладовищу? Це знак туги і смутку. Ймовірна сварка з коханим, чоловіком, яка може завершитися повним розривом відносин.

Іноді ходіння босоніж в нічний грезе — це попередження: за вашою спиною хтось активно поширює безглузді і злі плітки, чутки. Можна було б не звертати на них уваги, але так станеться, що ці наклепи можуть затьмарити ваш настрій, нашкодити репутації.

Також сонники сказано, що ходіння босоніж може передувати якимсь проблем. Але якщо зрозумієте, що не в змозі впоратися з ними, терміново кличте на допомогу рідних, друзів, колег. Не соромтеся просити про підтримку. Просто пам’ятайте про те, що борг платежем красен, та в другий раз не відмовте тим, хто простягнув вам руку допомоги.

Нічна фантазія, в якій вирішили прогулятися босоніж, тому що хтось вкрав вашу взуття — це застереження. В реальності з’явилися сильні вороги, небезпечні і підступні суперники, конкуренти. Будьте уважні і обережні!

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: