Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ходити по воді до чого сниться?

Сонник ходити по воді до чого сниться?

Ходити по воді тлумачення сонника

До одним з найзагадковіших, містичних видінь відносяться сни, в яких людина, подібно Всевишньому, йде по воді. Про це диво складно забути після пробудження, і тому багато хто задається питанням: до чого сниться ходити по воді?

Відповіді підкажуть сонники, в яких зібрані найбільш точні описи з урахуванням найдрібніших пригрезившихся подробиць.

Загальні тлумачення

Везунчиком, до якого явно Фортуна прихильна — ось як можна назвати людину, що ходила по водній гладі уві сні. Але це узагальнене передбачення, а ось його деталі можуть істотно змінити трактування сну.

Так якщо сновидець рухається по воді подібно Христу, то в реальності у нього легкий, веселий, компанійський характер.

Уві сні побачили, як інший персонаж крокує по воді, наче по рівній дзеркальної поверхні? В такому випадку сонник обіцяє, що по пробудженню вас щось або хтось приємно здивує, здивує.

Сонне пригода, в якому спритно шльопає по калюжок, підказує, що ваша відмінна риса — прагматичність, практичність. Ви вмієте будь-яку ситуацію звернути на свою користь.

Слово Міллеру

Густав Міллер, американський психолог і упорядник популярного сонника, вважав, що персонаж, ходить в нічний грезе по воді, доволі відсторонений від повсякденних турбот і хвилювань. Він живе у своєму світі і задоволений цим.

А ще цей провісник стверджував, що, крокуючи в сні по воді, ви можете бути спокійні — наяву точно впораєтеся з будь-якими труднощами, минаєте всілякі перепони.

На жаль, сновидіння про те, що ви йдете по затянутому льодом водойми, передрікає охолодження любовного запалу і навіть можливе розставання з партнером.

Вищі матерії

В Езотеричному соннику знайдуться, мабуть, найбільш цікаві тлумачення щодо того, до чого снилося, що ви чудесним чином йшли по воді. Пригадали, що в такому фантастичному сні були босоніж? Тоді езотерики вважають, що немає причин для занепокоєння про «тонкому тілі». Воно зараз знаходиться в стані спокою, умиротворення.

Прокинувшись, згадали, що ходили по штормовим морським просторам і не тонули? Значить, ви живете в злагоді з собою і навіть не міркуєте про злих вчинках.

Рухалися босоніж по поверхні бурхливої гірської річки з численними вирами і жодного разу не оступилися, не впали у воду? Чудова прикмета, яка вказує на те, що в реальності ви також впевнено минете будь-які спокуси, залишитеся вірними своїм моральним переконанням.

Не турбуйтеся, якщо в нічний дрімоті ви пару раз все ж впали, але не потонули. Це передвістя того, що стійко витримайте жорстокі удари долі.

Стан водойми

Ваші помисли чисті, наміри щирі і чесні — ось до чого за версією Мусульманського сонника примарилось, що ходите по воді. Але тільки в тому випадку, якщо вона була прозорою, чистою.

Нострадамус, описуючи подібний сюжет, прогнозував тому, хто спить успішне завершення розпочатих проектів, благополучне завершення робіт.

До чого ж тоді сниться, що ступаєте по мутної, брудної водиці? У Місячному соннику сказано, що таке бачення випадає людям, які перебувають у невіданні. В реальності вони не помічають багатьох речей, тому що не хочуть вникати в їх суть. А шкода, так як часом цікавість (в розумних дозах) буває дуже корисно.

В сонник Ванги ходіння по брудних вод — це тривожний знак, що вказує на конфлікти з родичами, близькими.

Холодно чи гаряче?

Настав час відновити в пам’яті відчуття, випробувані у сні. Якщо в опівнічної дрімоті відчули дискомфорт від того, що ступали по холодній воді, то сонник Білого Мага дає пораду: будьте завбачливі як ніколи раніше, обмірковуйте кожен крок, кожне слово.

Міс Хассе інтерпретує це бачення інакше. Вона дотримується тієї думки, що сплячий надзвичайно байдуже і холодно ставиться до близьким, рідним.

Пам’ятайте, що вода в нічний фантасмагорії була теплою, майже гарячою? Ванга підказує: не втрачайте часу дарма, зараз настав найкращий момент для того, щоб втілити плани і мрії.

Сновидіння про те, що водна гладь немов потеплішала, поки йшли за нею, дає впевненість у тому, що за допомогою особистого шарму розтопити лід у відносинах з потрібними людьми, які поки з побоюванням і недовірою поглядають у вашу сторону.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: