Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ходити голим до чого сниться?

Сонник ходити голим до чого сниться?

Ходити голим тлумачення сонника

В оголеному стані люди зазвичай відчувають себе ніяково, незручно. А якщо в сні ви бачите себе без одягу, причому в громадському місці, то це не дуже добрий знак. За сонником це можна вважати провісником хвороб, неприємностей. Але все ж не турбуйтеся завчасно, тому що в залежності від запам’яталися деталей, це нічне бачення може бути витлумачено цілком сприятливо.

Загальні передбачення

Щоб дізнатися, до чого приснилося, що ходити голим, подумайте, де це відбувалося і як навколишні ставилися до вашого незвичайного виду?

Так, припустимо, якщо ви крокували в сновидінні повністю голим або топлес, але пишалися своїми формами, то, на жаль, сонник передрікає хвороби.

А от коли в нічний грезе було ніяково, і ви намагалися приховати від сторонніх оголене тіло, то наяву вірогідні конфлікти, серйозні скандали.

Привидівся сюжет про те, що не тільки ви, але і всі люди ходять як нудисти? Знайте, що всі ваші таємниці й секрети в реальності будуть розкриті, стануть надбанням громадськості.

У сновидінні ви не наділи одяг тільки тому, що страждаєте якоюсь недугою, що не дозволяє зробити цього? Що ж, в реальності ви, мабуть, страждаєте від самотності або нерозуміння близьких.

Думка Міллера

Густав Міллер вважає, що сновидіння, в якому ви випробували сильне збентеження з-за того, що постали в оголеному вигляді перед публікою, відображає ваші негідні помисли і плани, які відкриються суспільству.

Трохи по-іншому трактується американським психологом сюжет, в якому людина спокійно розгулює по місту без одягу. Виявляється, благородним намірам і почуттів сплячого чекають випробування забороненими пристрастями, бажаннями.

Цікаво, що нічна фантазія дівчини, в якої вона без збентеження ходить перед чоловіком голою, демонструючи красиву груди, обіцяє сплячої красуні швидке досягнення поставленої мети. Але, на жаль, тріумф і радість перемоги будуть недовгими.

Незвичайна поведінка

До чого жінці приснилося, що вона гола постала перед перехожими на вулиці, і їй дуже ніяково, соромно? До того, що постраждає репутація сплячої, стверджує Місячний сонник. Особливо погано, якщо серед пригрезившихся людей виявився чоловік, якому симпатизує дама. Може статися так, що він в реальності повірить пліткам, наклепам, поширюваним наклепниками про сновидице.

У сні ви йдете по вулиці в оголеному вигляді, червоніючи від сорому, але ніхто вас не помічає, не звертає уваги? В такому випадку, зверніть увагу: після пробудження ви станете свідком якогось сандалу або інциденту. Але не втручайтеся в чужі чвари!

У нічний фантасмагорії побачили приятеля, який нагим простує в людному місці, і вам стало незручно за нього? На жаль, але в реальності дуже ймовірна сварка з цією людиною.

Подумайте про здоров’я

За версією Мусульманського сонника пишатися своїм оголеним тілом — до хвороби. Так що пам’ятайте, побачивши на власні досконалі форми в сновидінні, не полінуйтеся записатися на прийом до лікаря, щоб перевірити стан організму.

На думку пастора Лоффа сонний сюжет про те, що ви впевнено шествуете по вулиці, не прикривши наготу, відображає те, наскільки уразлива сплячий в реальності. Це тонка, ніжна натура, яка страждає від найменшої несправедливості.

За медичними показаннями

Дивний сон про те, що ви в божевіллі ходите в голому вигляді, лише прикривши тканиною обличчя, характеризує вас, як особистість сором’язливу, скромну, у якої виникають труднощі у спілкуванні з людьми, особливо сторонніми. Постарайтеся бути трохи сміливіше і впевненіше.

А ось той чоловік, який в нічний грезе змушений був оголитися з-за того, що при зіткненні з будь-яким одягом тіло свербить і свербить, навпаки, повинен утриматися від контактів, особливо з незнайомцями, рекомендує снотолкователь.

Привиділося, що роздяглися на прийомі у лікаря? Постарайтеся ні з ким не вступати в сварки і суперечки в найближчу добу. Переконати опонента вам точно не вдасться, ви лише наживете собі зайвого недруга.

Тонкощі професії

Стережіться, якщо в нічний фантасмагорії ви постали в ролі професійного виконавця стриптизу. Оголившись в дрімоті перед публікою, ви ризикуєте потрапити в поле зору розгніваного начальства. До того ж на службі, як прогнозує сонник, відбудеться ціла низка неприємностей.

Бути натурницею у фотографа або художника, що працює в стилі «ню», теж досить сумно, тому що наяву доведеться заплатити солідний штраф або отримати повідомлення про зниження окладу, передрікає Жіночий сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: