Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ходити по магазинах до чого сниться?

Сонник ходити по магазинах до чого сниться?

Ходити по магазинах тлумачення сонника

Ви не дуже любите шопінг, а уві сні довелося годинами бродити по магазинах або гастрономах? Отже, в реальності все частіше замислюєтеся над тим, наскільки ви успішні, що відбулися як особистість, як професіонал?

Проте можна знайти і інші цікаві та корисні тлумачення. Щоб розшифрувати сон, згадайте, яким був пригрезившийся асортимент товарів, інтер’єр торгового приміщення, і чим, власне, ви займалися в нічному видінні: продавали або купували?

Версії Густава Міллера

До чого сниться ходити по магазинах? Густав Міллер вважає, що це бачення — прогноз комерційної діяльності сплячого. Якщо привиділося, що на полицях торговельного залу безліч товарів, то бізнес буде успішним. А ось напівпорожні стелажі — прикмета того, що високого прибутку найближчим часом чекати не варто із-за виниклих різного роду проблем.

Побачений величезний супермаркет — це символ того, що сплячий звалив на свої плечі непосильну ношу. Маленький, тісний магазинчик у сні — підказка: сновидець не задоволений своїм теперішнім становищем, незадоволений, роздратований.

Сновидіння чоловіка, в якому він під час походу по магазинах придбав жіночі рукавички, це натяк: тому, хто спить потрібно бути більш уважним до своєї половині, в іншому випадку, можлива сварка.

Муки вибору

В сонник Мандрівника описано, до чого сниться, що ходите по магазинах одягу. Такий сюжет часто бачать люди, які усвідомлюють, що у них є певні проблеми зі смаком в реальності. Їм не дано вміло поєднувати вбрання, кольору, підбирати зачіску, але вони прагнуть навчитися мистецтву стилю і досконалого іміджу.

Що ж, це похвально. Для початку можна слідувати порадам глянцевих видань, придивлятися до людей, одягненим «з голочки». Поступово з’явиться досвід, впевненість і навіть власний неповторний стиль, обіцяє сонник.

Приснилося, що годинами ходите по бутіках, які торгують одягом, але нічого не підібрали? Тлумачення цього сюжету дає Англійський сонник, що вказує на те, що потрібно діяти чітко і поетапно за заздалегідь складеним планом — тільки так вдасться втілити свої мрії.

Пригоди в гастрономі

Побачили в нічний грезе, що прогулюється по продовольчим магазинам? За роз’ясненнями звернемося до Мусульманського сонником. У ньому сказано: той, хто придбав товари у молочному відділі, випробує яскраві емоції, пов’язані з любовними переживаннями, пригодами.

Здійснюючи уві сні купівлю хліба, будьте впевнені в тому, що наяву не буде проблем з грошима. І чим більше хлібобулочних виробів придбали в сновидінні, тим вище буде реальний дохід.

Хвороби, погане самопочуття — ось до чого сниться, що отоварились в м’ясній крамниці. Зате візит до зеленщику, навпаки, пророкує відмінне самопочуття. Але тільки в тому випадку, коли ви в сновидінні купили у нього свіжі, якісні фрукти і овочі.

Невеселі прогнози

Примарилось, що ходите по магазинах побутової техніки? Трактування цього бачення залежить від того, що саме мають намір купити. Якщо електричний чайник, то в реальності вас чекає низка клопоту, турбот по дому. А ось якщо доглядаєте холодильник, то сонник Лонго попереджає: не сперечайтеся зі своєю «другою половинкою», інакше з’ясування «хто правий, хто винен» плавно перетече в цей затяжний скандал.

Ви занадто вразливий, тонкий людина — ось до чого приснилося, що купили бракований товар. Прислухайтеся до рекомендації сонника: не приймайте близько до серця всі неприємності, невдачі. Адже від цього ніхто не застрахований, а зайві переживання можуть стати причиною нервового стресу, депресії. Бережіть себе і не картайте за прорахунки і помилки.

Інші передбачення

Тепер про те, що значить ходити уві сні по магазинах «вузької спеціалізації». Поки спали, зайшли в меблевий? Прокинувшись, займатиметеся благоустроєм свого житла, намагаючись надати йому затишок, створити сучасний дизайн. Такі ж прогнози дає сонник і в тому випадку, якщо в нічний фантазії ви вивчали прилавки господарського або будівельного супермаркетів.

Похід в торгове підприємство, що спеціалізується на канцтоварах, вказує на те, що в дійсності ви дуже багато сил і часу присвячуєте роботі, бізнесу.

Візит в кондитерську, за сонником, віщує радісна подія, прекрасний настрій. Якщо снилося, що забрели в сні в книжковий, наяву більше часу присвячуєте улюбленому захопленню, ніж навчанні або роботі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: