Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ходити по льоду до чого сниться?

Сонник ходити по льоду до чого сниться?

Ходити по льоду тлумачення сонника

Відчуття безпорадності, незручності відчуває людина, який втратив рівновагу на слизькій поверхні. Ось і сонники запевняють, що ковзання на льоду в нічний дрімоті відображає, насамперед, страх і невпевненість сплячого, неготовність протистояти усталеним неблагополучним обставинами. А до чого сниться ходити по льоду? За відповіддю звернемося до різних джерел, пам’ятаючи про важливість деталей, примеченных в сновидінні.

Трактування Густава Міллера

Побачений льодохід на річці, на думку американського психотерапевта Міллера, передрікає крах надій і планів. А станеться це через підступи заздрісників. Якщо в ночі ви ходите по крижина, значить, ризикуєте втратити авторитет з-за того, що не можете встояти перед теперішніми спокусами наяву. Однак, взимку такий сон великих неприємностей не передрікає.

До чого жінці наснилося, ніби вона ходить по заледеневшей поверхні? Міллер упевнений, що гріхи і помилки того, хто бачить сон поки приховані від очей оточуючих, але їй пора задуматися над своїм далеко не бездоганною поведінкою.

Не поспішайте!

Не виключено, що спляча людина ось-ось вчинить щось безрозсудне, про що потім буде шкодувати, — ось що означає бачення про те, що довелося пересуватися по тонкій крижаній кірці. Чаклунка Медея у своєму соннику дає порада: не поспішайте, спочатку спробуйте розібратися в своїх почуттях, не піддавайтеся скороминущим емоційним сплескам.

Випробувані відчуття

Більш точним опис того, до чого сниться ходити по льоду, буде, якщо пригадати випробувані в сновидінні емоції, відчуття.

Так, якщо у нічний фантазії ви, переходячи по льоду річку, боїтеся, то, швидше за все, у вас є підстави не довіряти оточуючим в реальності.

Відчули уві сні, під вами тріснула крижана кірка? На жаль, але це вказівка на нестабільність у справах, особливо фінансових.

Якщо в нічний грезе провалилися під лід, стережіться небезпеки і справді підстерігають вас, попереджає сонник.

Нічне бачення про те, що перейшли через заледенілий ставок або річку, підказує, що ви скоро минете чорну смугу проблем і невдач. А ось привидевшаяся пливе велика крижина або айсберг обіцяють в реальності багато складної, непосильної роботи. Іноді цей сюжет сниться напередодні несправедливості по відношенню до сплячого.

Не все коту масляна

Якщо довіритися Мусульманським сонником, то людина, якій довелося уві сні ходити по льоду, досить егоїстичний і схильний до різного роду афер. На жаль, ці особливості характеру можуть згубно позначитися найближчим часом на його репутації і подальшої долі.

Про те, що удача дуже примхлива, і за низкою задоволень вживатимуться суворі будні, і нагадує Сучасний сонник. У ньому сказано, що рух по льоду уві сні, — натяк: не пора згадати про те, що за все доведеться заплатити, в тому числі, і за легковажність, за дозвільний спосіб життя.

Наболіла проблема

Езотерики вважають, що ходити уві сні босоніж по льоду — до загострення старих образ, проблем. Як не крути, а зовсім піти від минулого, забути про негаразди вдається не всім і не завжди. Французи тлумачать такий сюжет трохи інакше: вони стверджують, що сплячий страждає через те, що вчасно не зайнявся власним духовним розвитком, особистісним ростом.

Чого чекати?

Живучи у суспільстві, ми не можемо бути вільні від їх впливу. Ось тому і на світогляд сновидця, якому уві сні довелося переходити річку, перестрибуючи крижини, відбудуться істотні зміни. Шкода тільки, що це буде наслідок людської заздрості, уточнює Східний сонник.

На жаль, плани сплячого на довгоочікуваний відпустку поки що нездійсненні — ось чому приснилося купатися в крижаній водиці. Зате якщо людина уві сні сміливо і рішуче пересувається по крижаній гладі, то затіяне ним підприємство буде успішним, прибутковим.

В полоні ілюзій

Приснилася ополонку в заледеневшем водоймі? Тоді немає сенсу витрачати час, подовгу мріючи про щось грандіозне, але, на жаль, нездійсненне. Спустіться на грішну землю і займіться справою, натякає сонник.

Нерви пустують?

У сні ви пересуваєтеся по крайці тонкого льоду? У такому разі провидиця Ванга впевнена, що ви відчуваєте колосальне напруження, тому що змушені постійно стримувати свої емоції.

В опівнічної фантазії ледь втрималися на ногах, послизнувшись на заледеневшем тротуарі? Це теж показник реального психологічного дискомфорту, спричиненого постійними сумнівами, страхами.

Удача на вашому боці

Не гальмуйте, не сумнівайтеся, а сміливо рухайтеся до наміченої мети — ось який таємний сенс у сновидіння, в якому відважно ходіть босоніж по льоду, намагаючись загартувати організм.

Фантастичний сонний сюжет про те, що влітку крокуєте по льоду, пророкує великі зміни у діловій сфері.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: