Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ходити до чого сниться?

Сонник ходити до чого сниться?

Ходити тлумачення сонника

Ходіння в сновидіннях — дія досить поширене. І рідко хто замислюється над тим, що пророкує такий сюжет. Зате майже завжди звертають увагу на незвичайні деталі. Приміром, примарилося, що людина гуляє по даху або по воді. Ось тоді він звертається до соннику з бажанням дізнатися, до чого приснилося.

Але щоб правильно розшифрувати таке бачення, необхідно відновити в пам’яті найдрібніші деталі привидевшегося. Саме вони відіграють важливу роль при тлумаченні.

Скористайтеся шансом!

За сонником будь-яка прогулянка з невідомих місцях пророкує грандіозний успіх. Це передвістя того, що заслуги сплячого нарешті будуть оцінені належним чином, його помітять, похвалять чи нагородять.

У зв’язку з цим та сонник Цвєткова дає позитивні прогнози, які особливу увагу приділяють тому, по чому прийшлось ходити в нічному видінні людині.

Так якщо він пересувався по небу, то дуже скоро зможе втілити свою заповітну мрію. А якщо по горах — то доб’ється громадського визнання, популярності.

До чого приснилася прогулянка по лісі? До того, що наяву влаштуватися працювати, увіллєтеся в дружний колектив цікавих особистостей. Ходіння по хмарах передбачає нехай невеликі, але успіхи в творчості.

Комерсантам буде цікаво тлумачення сну про те, що вони ходять по березі моря. Цей сюжет обіцяє наплив клієнтів.

Хворих людей порадує інтерпретація щодо того, до чого сниться ходити по зораній землі. Це прикмета, що гарантує швидке одужання. А хліборобам — до хорошого врожаю.

Прогулянковим кроком ви пересуваєтеся в хмарах? Тоді по пробудженню отримаєте добрі вісті. А ходити по річці означає те, що сплячий наяву вирушить в далекі краї.

Будьте обережні і уважні!

Коли в нічний фантазії ви йдете по місцях не настільки приємним та ще в неналежному, непрезентабельному вигляді, то потрібно проявити обережність, акуратність — рекомендує Ванга. Особливо варто прислухатися до порад ясновидиці людей, зайнятих бізнесом.

Так якщо привиділося, що йдете голим, значить, в реальності вас спіймають на брехні, викриють. Ходіння без штанів у сні пророкує сором, ганьба, а по канату — марна ризик. Той хто спав і одночасно гуляв по рейках, прокинувшись, може опинитися в безвихідному становищі.

Якщо в сновидінні ходили по краю прірви або обриву, знайте, старі плани, проекти потрібно залишити, нічого хорошого з них не вийде.

Той, хто в нічний грезе навчився пересуватися на ходулях, може різко піднятися по кар’єрних або соціальній драбині наяву. Але, на жаль, тріумф виявиться короткочасним. Сновидець також швидко впаде вниз, втративши кошти і повагу оточуючих.

Що радить Міллер?

Густав Міллер переконаний в тому, що сновидіння про те, що ви ходите по вулицях в шкарпетках або босим — поганий знак, так само як рвана одяг або лахміття, віщують невдачі і повне фіаско тому, хто спить.

А от ходити по гостях на звані прийоми, з багатим ринковими рядами, згідно соннику Міллера, зовсім непогано. Якщо ще при цьому ви гарно одягнені і пробуєте різні страви, то, прокинувшись, купіть річ, про яку давно мріяли. Причому покупка буде здійснена вкрай вдало, на вигідних для вас умовах.

Приміром, якщо у сні ходите по ринку, то купіть щось нове в свій гардероб. У нічний дрімоті зайшли за покупками в продовольчий магазин? Тоді до вас завітають гості незабаром після пробудження. Якщо ходите по торговому центру, то наяву намічається якесь грандіозне захід, скажімо, банкет, весілля, ювілей.

Нові знайомі виявляться не просто цікавими особистостями, але й вигідними партнерами або могутніми покровителями — ось до чого приснилося, що ходите по багатого міста.

Той, кому довелося дефілювати подіумом у сні, доб’ється широкої популярності.

Так що ходіння уві сні по ринках, магазинах і гостям, на думку Міллера, досить сприятливі. Це вказівка на те, що сновидець відкрита, товариська людина, якій багато навколишні симпатизують і готові допомогти.

Подбайте про себе

Приснилося, ніби насилу пересуваєте ноги? Це симптом загальної втоми організму. Сонники радять у такому разі знайти можливість для повноцінного відпочинку: все одно в такому стані не зможете осилити всі заплановані справи. Особливо варто подбати про свій фізичний стан, якщо вам довелося уві сні ходити по не самим приємним для прогулянок місцях або пересуватися в дивному вигляді.

Так ходіння по болоту — ознака короткочасного нездужання. Але якщо приснилося, що рухаєтеся по дну, то терміново зверніться до лікаря, наполягайте на повному обстеженні вашого організму.

До чого снилося, що бродили по лабіринту? Настав час розбавити низку буднів, відправившись у відпустку. Серйозне захворювання може підкосити вас зненацька в самий невідповідний момент — ось до чого сниться, що йдете по мосту.

Незвичайне сновидіння про те, що йдете кудись без трусів — це підказка, що потрібно перевірити стан сечостатевої системи.

Втома — ось що означає сон про ходіння по городу. А рух за лікарняними коридорами, згідно сонником, вказівка на те, що варто проявити увагу по відношенню до оточуючих, близьким людям.

Приємні сюрпризи

Часто те, що сниться, може бути інтерпретовано вельми несподівано. Так, згідно сонникам, бруд, нечистоти зазвичай обіцяють прибуток і багатство. Тому і прогулянки в досить специфічних місцях можуть уві сні означати зовсім не погані події в майбутньому.

Наприклад, якщо ви ступаєте по гною, то прокинувшись, отримаєте премію чи іншу матеріальну винагороду. Ходіння по калюжах обіцяє подарунки, приємні сюрпризи. Здивувалися тому, як тупотіли по сиру уві сні? Належить далека поїздка.

Кохана людина чимось порадує і здивує вас — ось до чого снилося, що йдете в новому одязі. А якщо сміливо взули ковзани і пересуваєтеся на них, то знайте, це знак того, що наяву розбагатієте, багаторазово примножите свої заощадження.

Справи сердечні

Вважається, що пригрезившийся уві сні малюк — це передвістя любовних клопоту. А до чого приснилося, як водите його за руку, вчіть ходити?

Так сонник стверджує, що той, хто в нічний фантасмагорії спостерігав за вже навчилися пересуватися самостійно дитиною, вступить у нову фазу взаємин з коханою людиною.

Але якщо крихта тільки робить перші боязкі кроки, то чекайте наяву пропозиції руки і серця від свого коханого.

Приснилося, що малюк тупотить по підлозі босими ніжками? Тоді ви і ваш партнер будете більше довіряти один одному.

А якщо привидевшееся дитя вже досить підросло для того, щоб піти в дитячий сад або школу, то сонник віщує підвищену увагу з боку осіб протилежної статі.

Сприятливі прогнози

В опівнічної фантазії гордо ступаєте, надівши плаття нареченої? Чудова прикмета, що гарантує нові враження. Потрапити в білосніжному вінчальному вбранні під дощ у сновидінні теж непогано, це передбачає щасливе і довге життя в подружжі.

Якщо юнакові привиділося, що він ходить по колу, тримаючи на руках наречену, то дуже скоро його підвищать у посаді.

Уві сні бачите себе вагітної та ще йде під дощем? В такому разі можете розраховувати на великий виграш, наприклад, в лотерею, обіцяє сонник.

Приводом для тривоги і деяких сумнівів у щирості і чесності обранця (обраниці), за версією сонників, вважаються бачення про те, що ви гуляєте в одному черевику, в валенке або в гумовому чоботі.

Сімейні секрети

Примарилось, що бродите по великому будинку? Це бачення — підказка, що ваші близькі, рідні люди порадують вас в реальності. Залежно від того, в якій частині будови відбулася привидевшаяся прогулянка, можна точно дізнатися, що ж відбудеться насправді зі сплячим і його родичами.

Так, гуляючи в сплячому стані по даху, людина наяву познайомиться з впливовою обличчям, здатною надати допомогу, заступництво.

Якщо в сновидінні бродили навколо новобудови, то скоро здійсніть плани щодо купівлі нерухомості.

Фантазійний сюжет, в якому ви ходили по стінах будинку, припускає більш довірчі, близькі взаємини з рідними. Вдалося просочитися крізь стіни? О, тоді сонник обіцяє, що стануть відомі всі таємниці коханого.

Примарилось, що йшли по сходах? Тоді порадуєте близьких своїми успіхами і досягненнями. А якщо переходили з кімнати в кімнату, то сонник підказує: по пробудженню буде легше знайти спільну мову з домочадцями.

Дивний сюжет, в якому рухалися по стелі — передбачення, що в домі запанує достаток.

Чекайте на гостей, якщо уві сні йшли по коридорах, а якщо по ринку — поповнення в сімействі.

На жаль, але блукання по чужому пустельному будинку пророкують період туги і самотності.

Але не впадайте у відчай, адже у багатьох снотолкователях бродити по великій квартирі означає зовсім інше: череду гостей або сімейне свято наяву. А якщо наснилося приміщення здалося вам маленьким, то значить ви ще тільки плануєте якісь справи на майбутнє.

Прогулянка по кладовищу

До чого сниться, що ходите з небіжчиком по кладовищу, склепам або навіть по підземних катакомбах? Лякатися не потрібно, тому що часто це лише передує переміну погоди в реальності.

Але якщо побачили, що йдете в компанії безголового мерця, то не ризикуйте даремно, не вплутуватися ні в які сумнівні підприємства, авантюри.

Привиділося, що йдете до церкви? Саме час покаятися за скоєні гріхи, попросити вибачення у скривджених вами людей — підказує ясновидиця Ванга. Вона ж вважала, що паломництво на літургію або до тіла померлого — це ознака того, що вийде вирішити давню проблему.

Слизький шлях

Невипадково говорять: згорнув на слизьку доріжку, маючи на увазі те, що людина зробила хибний крок, помилився або веде праведний спосіб життя, близький до кримінальних кіл.

Ось і уві сні ступати по слизькій поверхні — не дуже хороший знак, що попереджає сонник.

У Мусульманському соннику сказано, що якщо снилося, як йдете по битому склу, то хто-то в дійсності веде проти вас нечесну гру, будує таємно інтриги. Ковзали по льоду? Остерігайтеся змов. А коли уві сні йшли по піску, пам’ятайте про те, як важко втриматися в числі лідерів.

Пішли в нічний грезе до ворожки? Схоже, що вас лякають змови і брехня.

Пробиралися через глибокі замети? Дуже може бути, що партнери відвернуться від вас, втративши будь-який інтерес.

А якщо йшли в сні на милицях — заручіться підтримкою людей наяву, рекомендує сонник. Він же нагадує про те, до яких сумних наслідків призводить безпечність, якщо ви в сплячому стані ковзали по льоду.

Похід за грибами

Тлумачення бачення, в якому пішли за грибами, буде точним, тільки якщо пам’ятаєте, з ким і як саме подалися в ліс. Так Фрейд, описуючи сюжет, в якому за вами між ялинок і дубів слід на деякому віддаленні чоловік, запевняє в тому, що у вас з’явиться новий кавалер, шанувальник. А ось якщо компанію склав колишній коханий, сварки і неприємності неминучі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: