Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник хом’як до чого сниться?

Сонник хом'як до чого сниться?

Хом’як тлумачення сонника

Кумедний хом’ячок, набирає запас їжу в свої щічки-кишені, уві сні може бути передвісником радісних, безтурботних днів. Хоча у багатьох сонники цей гризун, відомий своєю хазяйновитістю та жадібністю, асоціюється з випробуваннями, матеріальними нестатками і навіть із захворюваннями внутрішніх органів.

Цей звір у нічному видінні може попереджати про необхідність суворо контролювати фінанси і не піддаватися на підступи шахраїв і злодіїв, які полювали за гаманцем сновидця.

Детально і точно дізнатися, до чого приснився хом’як, допоможуть привидевшиеся деталі і подробиці.

Думка Міллера

На думку Густава Міллера один хом’ячок в нічний грезе обіцяє зміцнення матеріального статусу, вдасться навіть заповнити понесені раніше збитки.

Здивувалися, побачивши у своїй квартирі гризуна, хоча його ніхто не приносив до вас в будинок? Отже, готуйтеся до новосілля — радить снотолкователь. Новий друг, надійний товариш з’явиться у долі тієї людини, якій в сновидінні довелося вибирати і купувати хом’яка.

Клітка гризуна

Справи явно підуть в гору, якщо в нічному видінні ви помітили, що хом’як сидить у клітці. Звичайно, досягти успіху неможливо без певних зусиль і старання, але іноді обставини складаються явно на користь спить, і тоді йому залишається лише спочивати на лаврах. Так чи інакше, але хом’ячок, що знаходиться в клітці — дуже добрий знак, що передвіщає тріумф, перемогу.

Розставання з вихованцем

На думку провісниці Гришиній померлий хом’як — це погана прикмета, яка вказує на те, що планам не судилося втілитися в життя, мрії сплячого не здійсняться. Принаймні, найближчим часом.

Якщо привиділося, що продали чи віддали хом’яка, або,ще гірше, вбили крихту, то наяву доведеться жити в режимі жорсткої економії, так як серйозно похитнеться матеріальне становище.

Згідно Сучасному соннику побачити мертвого хом’яка в нічний грезе — до завершення кар’єри або до переводу на більш оплачувану посаду.

Біла масть

Колір шерсті приснившегося гризуна теж стане підказкою. Так білий сниться хом’як напередодні зустрічі, знайомства з персоною, яка кардинально змінить життя сновидця, переверне його свідомість, змусить переглянути принципи, переконання.

Трапеза і пологи

Поки спали, спостерігали за хом’яком, який їв або набивав щоки? Відмінно, такий сюжет обіцяє зміцнення матеріального становища. І це стане можливим тільки завдяки вашій дбайливості, вміння економити, планувати витрати.

Обрадує сонник і того, хто в нічний фантазії дивився за тим, як народжуються хом’яки. Подібний сон пророкує збільшення доходів і швидке просування по службі. Відмінні перспективи відкриються перед тим, хто займається комерцією, бізнесом.

Агресивна поведінка

Жадібність, скупість можуть стати причинами зниження грошових надходжень в особисту казну сновидіння — ось до чого приснилося, що хом’як кусається і дряпається.

Якщо ж наляканий гризун уві сні тікає від вас, то в реальності чекають непередбачені витрати. Тому Універсальний снотолкователь рекомендує заздалегідь планувати витрати і не спокушатися на рекламу всіляких розпродажів.

Інші цікаві тлумачення

Багатство і благополуччя, нові джерела доходів — ось що випадає на долю того, хто в сновидінні побачив безліч хом’ячків, що бігають по будинку.

Приснилося, що у вашому будинку розлучилися хом’яки? Це теж віщує підвищення добробуту, процвітання сім’ї.

За версією Східного сонника пригрезившиеся гризуни підказують, що сновидець незабаром познайомиться з важливими, впливовими персонами, які працюють у сфері фінансів, комерції, у банках.

Однак сюжет про кількох, сваряться між собою, хом’яках іноді може передрікати помилки у прийнятті важливих для сплячого рішень.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: