Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник храм і церква до чого сниться?

Сонник храм і церква до чого сниться?

Храм і церква тлумачення сонника

Сни, в яких є храми і церкви, це приємна звістка про те, що ми знаходимося під захистом ангелів-хранителів. І чим вишуканіше була архітектура будівлі, багатше його внутрішнє оздоблення, тим більше яскравих подій станеться в реальному житті. Так до чого сниться храм, церква? За детальними роз’ясненнями звернемося до найпопулярнішим сонникам.

Що підкаже Міллер?

Зі сну храм або церква можуть дати точну характеристику тому, хто спить. На думку американського психіатра Густава Міллера це людина, схильна до самотності, замкнутий, не любить шумних компаній і зборищ. Як правило, такий персонаж рідко відверто з оточуючими, воліє вирішувати свої проблеми самостійно.

Залежно від стану культової споруди сонник під авторством Міллера дасть більш точні пояснення з приводу того, до чого приснився храм.

Так якщо він був прикрашений численними маківками куполів, то в реальності всі справи сновидця завершаться успіхом.

Оздоблення пригрезившейся церкви здалося надміру скромним? Тоді сонник підказує: пора подумати про те, як зміцнити стосунки з рідними і близькими.

Помітили, що у сні у церкві були розбиті стекла, потріскана штукатурка на стінах? Це ознаки душевного сум’яття, розгубленості і невпевненості в завтрашньому дні. А ось зруйновану будівлю — знак того, що сплячий не задоволений нинішнім партнером по сексу.

Добрі передбачення

В інших сонники також є тлумачення, зміст яких безпосередньо залежить від стану і вигляду будівлі. Так якщо помітили величні стіни багатого монастиря, то в дійсності можете сміливо сподіватися на те, що отримаєте щедру винагороду за працю. Якщо в нічний грезе вас вразили блискучі в променях сонця золоті куполи, значить справа, яке ось-ось завершіть, принесе чималий прибуток.

Сон про храм, який ви зазвичай відвідуєте в реальності, також вважається добрим знаком, що обіцяє швидке одужання хворого, благополучне повернення коханого, дорогого людини з відрядження або подорожі.

Тлумачення з інших джерел

В сонник Цвєткова описується сюжет про те, що ви увійшли в храм, щоб сотворити молитву. Виявляється, це ознака того, що наяву потрібно чийсь рада, мудре повчання, або просто виникла необхідність вилити комусь душу, поділитися сокровенними таємницями. Просте, украй скромне оздоблення приснившегося храму підказує, що сплячий вкрай потребує підтримки та участі.

У вас скоро з’являться нові знайомі, друзі — ось до чого, за прогнозом Ванги, снилася порожня церква. Уві сні зайшли в порожній храм, в якому немає ні прихожан, ні священиків? Сумно, але це бачення передрікає розрив зв’язків з родичами та приятелями.

Добре ім’я під загрозою

Якщо в опівнічної фантасмагорії ви, перебуваючи в церкві, відчуваєте характерний запах ладану, милуєтесь переливами свічок, сонник обіцяє позбавлення від недуг, зцілення від серйозного захворювання. Це пророцтво стосується як самого сплячого, так і дорогої йому людини, яка в реальності хворий.

А ось відвідування напівзруйнованого храму в сновидінні — це погана прикмета, що попереджає про те, що чесне ім’я сплячого може бути зганьблено або його репутація підірвана. Крім того, подібний сон може передувати раптового захворювання.

Зрозуміло, що будь-які непотрібні дії, що опоганюють місце, де підносять молитви до Бога, навіть уві сні не віщують нічого доброго. До чого сниться таке святотатство? Наруга над святинею, якщо це було баченням молодої людини або дівчини, попереджає про те, що нескінченні романи, зміна статевих партнерів може призвести до сумних наслідків: честь, треба берегти змолоду. При такій поведінці навряд чи вдасться знайти вірного, гідного супутника, створити міцну сім’ю.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: