Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник храм до чого сниться?

Сонник храм до чого сниться?

Храм тлумачення сонника

У житті відбувається щось важливе, що вплине на подальшу долю — ось чому у сні ви бачите храм. Це бачення підказує сновидінню: настав час принести вибачення за свої гріховні вчинки, переосмислити поведінку. Тільки так можна вступити в новий життєвий етап з чистою совістю і новими силами.

Але сонники можна знайти і більш докладні і корисні тлумачення щодо того, до чого сниться храм.

Передбачення Міллера

Нічне бачення про те, що дивіться на храм здалеку, за твердженням Густава Міллера підказує, що справа, якій присвятили чимало часу і сил, в підсумку принесе лише розчарування.

Сон про те, що зайшли в покинуту темну церква без хреста, це порада: не будьте занадто самовпевненими і легковажні, інакше розпочатий проект провалиться. Тому забудьте про «авось» і ретельно обмірковуйте кожен етап.

Цікаво, що незвичайний сонний сюжет про те, що трапезничаете під склепінням храму, пророкує в реальності умиротворення, духовне насичення і гармонію в душі.

Православні храми

Символом радості, благодаті вважається сонники білокам’яна, велична православна церква із золотими куполами. Якщо в сновидінні приступили до зведення такої споруди, то наяву зможете завести багато корисних знайомств, налагодити ділові зв’язки. Адже як пророкує Ванга, ви після такого нічного бачення зробите щось таке, що приверне увагу багатьох людей. І вони переймуться повагою до вас, а значить, захочуть наблизитися, спілкуватися, співпрацювати.

В сонник Мандрівника описаний сюжет про те, що на горі розпочато будівництво храму з чорними стінами й золотими куполами. До чого сниться подібна картина? На жаль, але це свідчення того, що сплячий, не замислюючись про наслідки, діє за принципом: мета виправдовує засоби. Марно, рано чи пізно він зрозуміє, що в гонитві за золотим тельцем зробив помилку, забув про совість і борг.

Приснилося, що стоїте в соборі, де на стінах немає жодної ікони, але батюшка проводить службу? Згідно сонником, це відображення порожнечі, що панує в душі. Подумайте, може бути в суєті буднів ви втратили здатність співпереживати ближньому, зачерствіли серцем? І чим старше був пригрезившийся священик, тим байдужіше ви ставитеся до оточуючих.

По імені святого

До чого приснився храм, названий і зведений на честь певного Святого? Якщо вам вдалося пригадати вранці такі подробиці, вони можуть істотно вплинути на тлумачення.

Так, наприклад, коли в нічний фантазії ви бачите Собор, названий на честь Христа Спасителя, то знайте, попереду вас чекає чимало важких випробувань, і тільки пройшовши їх з гідністю, ви знайдете щастя.

Діти будуть здорові, їх долі складуться благополучно — ось до чого сниться храм Пресвятої Богородиці.

Храм Василя Блаженного в нічному видінні служить підказкою: нічого не бійтеся, все вам по плечу, минувши перешкоди, ви досягнете бажаної мети.

Культова споруда на честь Матрони Московської — це передвістя відмінного самопочуття сплячого і його рідних. Нескладно здогадатися, до чого приснився храм Миколи Чудотворця. Цей добрий святий, шанований у всьому світі, завжди приносить в дім радість, чудо, допомагає виконати бажання, втілити мрії.

Місця поклоніння католиків

Відвідування служби в католицькому костелі, згідно соннику міс Хассе, передує великим змінам в особистому житті сплячого. Події можуть бути різними, але якщо на привидевшейся месі ви були одягнені в чорні шати, то наяву належить готувати весільне торжество. А ось якщо одяг на вас була білою, то, на жаль, в реальності доведеться побувати на похороні.

До чого сняться парафіяни католицького костелу? У соннику Гришиній сказано, що якщо пригрезившиеся люди моляться перед вівтарем, то, прокинувшись, зумієте знайти річ, яку вважали безповоротно загубленою. А от почути в сні, як співає хор в костелі, до того, що наяву не уникнути докорів совісті, каяття.

Розмова зі священиком уві сні — це ознака відновлення перерваних відносин і навіть примирення з ворогами.

Святині буддистів

Місце, де живуть ченці буддистів, називається віхар, і якщо в нічний грезе ви потрапили в настільки екзотичне молитовне споруда, то, згідно з Китайським сонником, повинні на час відмовитися від гучних банкетів і інших заходів, де щедро пригощають алкоголем.

Обман і контакти з нечесними на руку особистостями пророкує і сновидіння про буддистському монастирі, де ви не помітили статуї Будди. Довелося уві сні служити в такому храмі послушником і займатися господарськими питаннями? Схоже, що в реальності ви готові до переосмислення життєвих очищення душі від скверни і грішних думок.

Схід — справа тонка

До чого приснилася велика багата мечеть? Ісламський сонник у такому разі підозрює, що сновидець щиро помиляється, слідуючи певним ідеалам, які взагалі далекі від досконалості і не принесуть йому нічого хорошого. Палаюча мечеть в сновидінні — застереження від спокус, які будуть підстерігати на кожному кроці.

Цікаво, але бачення про жінку, яка прийшла в мечеть — підказка тому, хто спить: настав час діяти рішуче і сміливо, не замислюючись про наслідки. Зараз можна ризикнути по-крупному, зробити, на перший погляд, нерозумний крок. А все тому, що Фортуна явно прихильна до сновидця.

Веселка над синагогою в сновидінні обіцяє тому, хто спить заступництво Вищих сил. Він може бути впевнений в тому, що біди і страждання обійдуть стороною.

Помітили в нічному видінні покинутий іудаїстська храм, над яким майорить різнобарвна стрічка? Настільки дивне бачення пророкує відродження минулих почуттів.

Індійські мотиви

Удача, везіння — ось до чого, згідно Сучасному соннику, примарилася мандира — індуїстський храм. А якщо в сні ви комусь описуєте місце поклоніння індусів, то знайте — всі ваші думки матеріалізуються, причому досить скоро. Звідси висновок: треба думати про добре, хороше.

Захоплююче, але пізнавальну подорож належить тому, хто в опівнічної дрімоті сфотографував кришнаїтів, виконують ритуальний танець біля храму.

У соннику Лонго сказано, що сидіти на порозі мандиры — до періоду спокою і гармонії в реальності. А от якщо ви зробили в храмі індійців щось непотрібне в нічний фантазії, тоді врахуйте, що в дійсності будете дорікати, докоряти, лаяти себе за щось.

Капища язичників

Відкривши сонник Білого Мага, ви дізнаєтеся про те, до чого приснилося руйнування давнього язичницького святилища. Якщо в момент катастрофи ви перебували всередині ритуального споруди, то побоюйтеся брехні і лицемірства з боку товариша. А якщо уві сні просто проходили або проїжджали повз розвалюється будівлі, то наслідуйте раді: не приймайте за чисту монету все, що почуєте з вуст малознайомих людей.

Старі проблеми і незавершені справи знову дадуть про себе знати, коли вранці ви пригадаєте, що уві сні йшли крізь дрімучий ліс і несподівано вийшли до руїн язичницького капища.

Загадки давнини

Нові знайомства — це добре, але не варто забувати про те, що особи, які вам поки що маловідомі, можуть піднести неприємні сюрпризи, розчарувати. Ось саме про це і натякає сновидіння, в якому ви опинилися на руїнах стародавнього храму зниклої цивілізації. Сонник нагадує про те, що старий друг, часом, краще нових двох!

Впевненість у своїх силах, рішучість — ось до чого може приснитися загублене в горах храм з звалився куполом. Однак, якщо таке бачення випало на долю юної дівчини, то їй треба взяти до відома те, що її сором’язливість, замкнутість неабияк заважають будувати особисті стосунки, попереджає сонник.

Фантастичні бачення

Чудове осяяння відвідає сплячого, і він зрозуміє, що незалежно від віку і соціального становища, можна почати життя з чистого аркуша — от яке тлумачення у сновидіння, в якому був помічений нерукотворний храм, що ширяє в повітрі. А якщо в нічний грезе бродили в стінах цього чудового святилища і милувалися його розписом, оздобленням, то не бійтеся того, що незабаром почнете сумніватися в істинності колишніх пріоритетів. Все логічно: ви подорослішали, стали мудрішими і тепер готові до переосмислення багатьох речей.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: