Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ховатися до чого сниться?

Сонник ховатися до чого сниться?

Ховатися тлумачення сонника

У сні ви намагалися втекти, сховатись від когось? Такі дії, згідно сонникам, є підтвердженням того, що ви знаєте собі ціну, і досить цілеспрямований, впевнений чоловік.

Втім, вірно тлумачити сновидіння, найчастіше, допомагають дрібні деталі, відчуття, емоції, випробувані сплячим. Давайте спробуємо з урахуванням цих нюансів дізнатися точніше: до чого сниться ховатися.

Часом втікаючи від кого-то в нічних мареннях ви, за версією сонника, маєте сумнів щодо своїх вчинків у реальності в даний момент. Швидше за все, ви подумки укоряете себе за поспішність рішень, припускаючи, що не прорахували всі їх наслідки. Прокинувшись, ще раз проаналізуйте свої дії, і по можливості виправте недоліки. Це позбавить від тяжких думок, не залишають навіть під час нічного відпочинку.

До чого жінці приснилося, ніби ховається від чоловіка? Це відображення занепокоєння і передчуття, яке наяву обернеться масою перешкод, непередбачених обставин на шляху до поставленої мети. Для юної дівчини таке бачення може викликати страх перед близькими стосунками з коханим, або підозри в щирості намірів і почуттів шанувальника.

Сховатися під ліжком

Тлумачення сну, пов’язано предметами, поміченими сплячим або запомнившимися йому. Наприклад, ліжко, на думку Фрейда, символізує материнську утробу, в якій маленька дитина відчував безпека і теплоту. До чого дорослій людині снилося, що він сховався від когось під ліжком? Це ототожнюється з його підсвідомим бажанням, повернуться в далеке дитинство, під опіку старших. Таке бачення часто випадає людям, які загрузли у вирі повсякденних турбот і проблем. Їм потрібно відпочити, зібратися з силами. Інша інтерпретація цього ж сюжету, передбачає, що спальне місце асоціюється з бажанням розслабитися, побалувати себе, або зайнятися сексом, стверджує сонник.

Мій дім — моя фортеця?

Якщо будинок по соннику ототожнюється з внутрішнім світом і фізичним станом людини, то неважко здогадатися, до чого сниться, що ви намагаєтеся сховатися в ньому. Подібний сюжет безпосередньо пов’язаний з подіями реальності. Не виключено, що над сновидцем нависла загроза, він передчуває небезпеку або вже твердо знає: треба вжити всіх заходів для захисту. Часом це бачення точно відображає прагнення сновидця абстрагуватися від усіх негараздів, сховавшись, наче равлик у раковині. Сонник припускає, що ховаючись в будинку, сплячий наяву дуже боїться смерті.

Тлумачення Міллера

Міллер порадує тих, хто бажає знати: до чого приснилося ховатися в траві. На думку провісника, трава в сновидіннях символізує збагачення, благополуччя, фінансову стабільність. Якщо привиділося, що ховаєтеся в зеленій, густий, свіжій траві, то це ознака успіху в особистих справах і на професійному поприщі. Але якщо рослинність, в якій ви пробували замаскуватися виявилася завядшей, пожухшей, то приготуйтеся до застою, животіння і прикрих неприємностей.

В залежності від виду рослин на лузі або газоні, сонник пояснює, бачення про те, що сонце сховалося за гору, пагорб і перестало висвітлювати місцевість. Цей сон — попередження про небезпеку. Якщо трава, прихована від сонця була молодою і запашною, то всі негаразди минуть сплячого, а ось жовта, суха, сигналізує про неминучі втрати.

Таємниця кошмарів

До чого сняться страшні сюжети, в яких треба втекти, сховатися від вбивць, маніяків і інших лиходіїв? Сприймайте ці бачення, як рекомендації бути уважніше і обережніше, — пояснює сонник. Зараз у житті сновидца відбуваються події, які визначають його подальшу долю. Тому необхідно вберегтися від негативних наслідків в майбутньому.

А що означає страшний сон про переслідує, розлютованому ведмедя? Розшифровка цієї фантасмагорії буде особливо цікава для парубків і дівчат на виданні — сонник обіцяє їм швидке весілля. Якщо ви зразковий сім’янин, зайнятий бізнесом, то це бачення застерігає — у вас з’явилися небезпечні, сильні конкуренти. А якщо дівчині під маскою дикого звіра привидівся її кавалер, то треба придивитися до цього претендента на руку і серце пильніше— не виключено, що він погано вихований, грубий.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: