Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник хмари чорні до чого сняться?

Сонник хмари чорні до чого сняться?

Хмари чорні тлумачення сонника

Як свідчать сонники, зі сну чорні хмари обіцяють сновидінню сварки і неприємності. Щоб правильно витлумачити, до чого могло приснитися подібне, потрібно постаратися пригадати якомога більше деталей сну – вони допоможуть дати точне значення.

Згідно соннику Ніни Гришиній, сплячий, побачив темні хмари, підсвідомо відчуває страх. Він охоплений тривогою і зломлений відчуттям безвиході. Якщо довелося побачити, як хмарами закритий увесь небозвід, слід зібрати в кулак всі терпіння і волю, щоб протистояти обставинам.

Якими були хмари?

Чорні, предгрозовые хмари у вашому сні майже закрили собою сонце? У вашій душі накопичується негатив, який ось-ось вийде назовні. Постарайтеся позбутися від них, щоб не зіпсувати відносин з оточуючими.

Значення цього сну є і у сонника Міллера. На його думку, темні хмари попереджають сплячого про небезпеку, яка вже нависла над його головою. У сні крізь хмари проглядав шматочок місяця? Особисте життя насупиться дрібними проблемами і сварками, але вони не затягнуться надовго і благополучно вирішаться.

Краї хмар у вашому сні серебрились? Життя буде легкою і безтурботною, обіцяють сонники. Але якщо побачили такі хмари в ночі, дізнаєтеся новину, яка неприємно вразить. Крізь хмари у вашому сні вдалося розглянути зірки? Ви впораєтеся з усіма труднощами, досягнувши багато чого.

Хмари незвичайної форми, на думку Сучасного сонника, говорять про те, що сплячий володіє великою часткою фантазії, яка, втім, у реальному житті лише заважає. А до чого цей же сюжет сниться жінці? В її житті з’явиться кавалер, який буде брехати на кожному кроці, видаючи себе за того, ким насправді не є, попереджає тлумач.

Те, до чого ще сняться хмари, пояснює та сонник Хассе. Він обіцяє швидкі біди. Зі сну хмари вітер гнав по небу? Події в реальності будуть розгортатися також швидко, несучи в життя зміни. Маленькі й кучеряві обіцяють безтурботне життя, наповнене щастям, а ось жовті говорять про небезпеку.

Негода

Як свідчить тлумач Надії і Дмитра Зими, хмари чорного кольору відображають тяжкі передчуття сновидця. Удар долі виявиться тим сильніше, чим чорніше і ближче були до нього хмари. За порадою тлумача, слід бути готовим до труднощів, щоб вийти з них з найменшими втратами.

Існує думка, що грозова хмара на небі обіцяє удачу і щастя, але слід бути обережніше і не злякати її своєю поспіхом. Темні хмари у сні наповзли на горизонт? Вам слід перестати бути пасивним і дозволити розкритися того, що закладено всередині.

Темна неласкава хмара нависла над вашим будинком? Цей сон може означати як негоду, так і майбутню війну. Спостерігаєте скупчення хмар? Романтичне побачення не відбудеться за будь-якої причини.

Те, до чого можуть снитися грозові хмари, говориться і в соннику Морозової. Таке бачення попереджає сплячого про інтриги, які плетуть недруги за його спиною. Побачив хмари також слід перевірити здоров’я – ймовірно, воно похитнулося.

Хмара похмура, гнітюча, говорить про те, що сплячий знаходиться під чужим впливом, яке не приносить йому нічого хорошого.

Іноді такий сон бачать ті, хто здався і перестав рухатися до досягнення поставлених цілей. Слід не опускати рук, і всіма силами домагатися задуманого.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: