Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник хворий до чого сниться?

Сонник хворий до чого сниться?

Хворий тлумачення сонника

Хвора людина або тварина, що привиділися в сновидінні, не принесуть нічого хорошого в реальності для сплячого. Але, побачивши такий сон, не варто відразу ж впадати в депресію. Адже він є попередженням і виходить з його наслідками цілком можна впоратися. Отже, для того, щоб зрозуміти, до чого сниться хворий, необхідно звернутися за допомогою до сонником.

Швидке зцілення

Сонник вважає, що бачити себе в сні хворим для дійсно ослабленого людини є хорошим знаком. У цьому випадку ви можете розраховувати на швидке зцілення. А ось здоровій людині такий сон є попередженням, так як в дійсності йому і його рідним може загрожувати небезпека. До чого сниться хворий і що принесе такий сон в майбутньому?

Знак небезпеки

Більшість тлумачень по соннику віщують тільки погане. Однак такі картини слід сприймати як попередження і починати діяти.

Отже, якщо вам довелося бачити себе хворим в темряві, то у вас, швидше за все, почнуться проблеми зі здоров’ям. Якщо ж сон був світлим, значить, наяву можливі неприємні розмови та чутки навколо вашої персони.

Бачити себе хворим уві сні смертельною хворобою такий як рак, віщує якісь руйнування, що в підсумку призведуть до чогось кращого.

Що на серці

Іноді уві сні можна не тільки бачити себе хворим, але і відчувати біль. Сонник вважає, що такий епізод говорить про те, що сновидець лежить в незручній позі. Найчастіше від таких страшних снів ранок не залишається ні сліду.

Якщо ж сон хвилює і не стирається з пам’яті, то слід обов’язково розтлумачити, до чого він снився. Так, хворе серце ототожнює ті емоції, що у житті відчуває сновидець. Може бути, в його реальності вже почалося пристрасне захоплення, якась нерозділене кохання чи щось інше.

Що всередині

У багатьох випадках сонник вважає, що хвороба сновидця уві сні не несе загрози для сплячого, а лише є відображенням його стану. Приміром, хворі вуха уві сні можуть провіщати погані вісті, ноги — крах задуманого, горло — безліч скарг.

Роздумуєте над тим, до чого сниться якийсь один хворий орган? Хвора спина уві сні свідчить про те, що тому, хто спить слід трохи відпочити. Печінка — про те, що слід обмежувати споживання жирної і гострої їжі, руки — що у вас занадто багато важкої роботи. Нігті свідчать, що вам слід зайнятися своїм зовнішнім виглядом.

Ваше оточення

Сонники вважають, що в першу чергу необхідно прислухатися до тих знаків у сні, у яких присутні сторонні люди або хтось із вашого близького оточення. Наприклад, хворий брат уві сні може передвіщати фінансові втрати в реальності. А сестра — сльози і переживання.

Болюча подруга уві сні, на думку сонника, сигнал до того, що і в повсякденності у неї виникнуть проблеми зі здоров’ям. Друг, що захворів і приснився вночі, передвіщає вам пристрасне захоплення, яке призведе в результаті до шлюбу.

Занемогший коханець може обіцяти серйозні проблеми на службі, а суперниця — обіцяє: всі справи, що ви запустили благополучно вирішаться.

Батьки

Безумовно, мати і батько — це найближчі люди для кожного. Тому їх хвороба у сні є дуже важливим знаком. Так, якщо у сні вам довелося побачити хвору маму вашого знайомого, то це віщує йому біду в будинку.

А ось якщо ваша мама занедужала уві сні, то це свідчить про нестачу уваги до неї в реальному житті з вашого боку. Швидше за все, ви часто не знаходите для неї часу.

До чого ж ще можуть снитися близькі і рідні, що захворіли? Бабуся уві сні завжди попереджає, що в дійсності ви дуже слабкі і не може за себе постояти. Батько обіцяє проблеми і неприємності. А ось якщо у сні вам привидівся брудний і хворий небіжчик, то в якнайшвидшому часі ви повинні його належним чином пом’янути.

І любі дружини

Коли хворіють близькі, це завжди неприємно, в тому числі це стосується і епізодів у сні. Однак такі картинки в нічних мареннях можуть свідчити про швидкі зміни, що очікують сплячого. Наприклад, хворий чоловік може передвіщати зраду в реальності, а дружина — брехня і обман.

Якщо ж приснилося, як захворів улюблений, то вам слід зібратися. Можливо, в недалекому майбутньому відбудеться подія, що сильно потрясе вас. Колишній залицяльник, що занедужав, говорить про те, що в дійсності він потребує чиєїсь допомоги.

Діти

Не завжди сни про хворих дітей є зловісними. Так, якщо мати побачила уві сні хвору дочку, то, на думку сонника, насправді їй чекають фінансові витрати. Якщо ж привидівся хворий немовля, то здоров’ю вашої дитини нічого не загрожує.

А ось якщо приснилася хвора дівчинка, то вам слід насторожитися. Так як на питання, до чого сниться хвора дівчинка, є неприємне тлумачення. До того, що в реальності ви будете чимось неприємно здивовані. Занемогший хлопчик же зазвичай обіцяє безліч турбот і тривог для сновидця.

Інші персонажі

Сонник дає тлумачення і снам, де з’являються інші хворі персонажі. Наприклад, хвора жінка завжди несе з собою в реальність інтриги і підступи ворогів.

Чужий нездоровий чоловік обіцяє самотність і розчарування. Однак доглядати за ним у сні, означає отримати в дійсності тільки хороше.

Хвора свекруха найчастіше символізує сімейні сварки, свекор — проблеми на роботі. Хворий і незнайомий старий предубеждает про серйозну хворобу, що може призвести до смерті.

Хворі тварини

Сонник вважає, що сни, в яких привиділися хворі тварини, не можна ігнорувати. Так як найчастіше їх тлумачення переноситься на дітей.

Так, якщо у сні привидівся хворий кролик, то постарайтеся більше піклується про здоров’я власної дитини, і при щонайменших ознаках хвороби відразу ж звертайтеся за лікарською допомогою. Таке ж тлумачення і сну, в якому ви побачили ослаблену птицю. Точно зрозуміти, до чого сняться хворі тварини і птахи, можна з допомогою інтерпретатора. Голуб сповіщає про проблеми в особистому житті, кінь — про неприємності на роботі, риба уві сні попереджає про хворобу сплячого.

Здобути вгору над ворогами

Вважається, що корова є символом блага і спокою в будинку, тому хвору тварину, як вважає сонник, віщує грошові труднощі, чвари і розбіжності. Подібне тлумачення і сновидіння про слона, що занедужав. Крім цього він обіцяє мізерну оплату вашої праці.

Але от якщо привидівся хворий крокодил, то ваші вороги насправді для вас не небезпечні якийсь час. А хвора хижий птах і зовсім віщує їх крах.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: