Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник хвора людина до чого сниться?

Сонник хвора людина до чого сниться?

Хвора людина тлумачення сонника

Роздумуєте над тим, до чого сниться хвора людина? Більшість сонників вважають, що такий сюжет в сновидінні свідчить про те, що режим не має серйозних проблем у житті, інакше страждання іншого обійшли його стороною.

А ось якщо довелося побачити хворим себе, значить, насправді вас не уникнути тривог і неприємностей. А в разі, якщо хворим був сторонній чоловік, то вони розвіються без вашого втручання.

Хвороби свої і чужі

Якщо чоловікові довелося побачити себе в лікарні уві сні, то, на думку Фрейда, йому слід побоюватися імпотенції в житті. Якщо той же сон привидівся жінці, то насправді навряд чи комусь з її партнерів їй вдасться доставити сексуальну насолоду.

Медея пояснює, до чого сниться бути тяжкохворим. Швидше за все, в реальності сплячий звалив на себе непідйомну ношу. Постарайтеся реально оцінювати свої можливості. Довелося уві сні бачити незнайомого хворим? У реальному житті займіться власним здоров’ям.

Якщо ж у сні занедужав ваш знайомий, значить і насправді у нього можуть виявити схожу захворювання. Побачили уві сні хворим давно померлого друга? Наяву будете відчувати нездужання. А якщо він прийшов до вас у сні здоровим, то в житті вас буде сприяти у всьому удача.

Онкологія

Сучасний сонник розтлумачує, до чого сниться хворий на рак. На його думку, сплячий занадто недовірливий, йде на приводу будь-якого тривожного знак. Насправді ж йому необхідно придивитися до своїх близьких. Можливо, у когось з них почнуться серйозні проблеми зі здоров’ям.

А, на думку тлумача Іванова, якщо уві сні вам довелося себе закарбувати онкологічним хворим, то в житті ви проживете тривале життя. Більшість сонників сходяться, що подібний сон є лише попередженням. Вас багато що турбує наяву. До чого сниться незнайомець, що хворий на рак? Він провіщає — всі ваші зусилля будуть марними.

Смерть

Підлітку, якому довелося уві сні оплакувати смерть рідної людини, не варто чекати чогось глобального наяву. Адже діти часто бажають смерть «понарошку» і це бажання відбивається в їх снах. А якщо уві сні він не оплакував родича, значить, насправді дуже по ньому нудьгує.

Ванга вважає, що бачити уві сні, як хтось помирає сам, обіцяє щасливий шлюб наяву. Її сонник пояснює, до чого сниться, як хворий помирає. Насправді вам слід прийняти важливе рішення — як встояти перед спокусою і спасти душу від диявола.

Якщо ж у сні ви бачите смерть багатьох людей, значить, в реальності станете свідком страшної епідемії. Бачити клінічну смерть хворого, значить, ваші брехливі друзі зможуть обплутати вас підступними інтригами.

Душевні муки

Якщо вам у сні довелося побачити душевнохворої людини, то наяву вам належить довге життя. Проте якийсь час вона буде затьмарена сварками і чварами. Чути маячня душевнохворого — до обману, епілептика — до пророцтва.

Старовинний тлумач вважає, що психічно хвора людина, що сновида, говорить про необхідність прислухатися до власної інтуїції. Якщо ж вам довелося з ним посваритися, значить, ви підсвідомо боїтеся власних бажань.

Муки совісті

Смертельно хворий, що з’являється в нічних мареннях, наче докоряє за ваші вчинки в дійсності. Якщо уві сні помирає від раку ваш родич, значить, на думку Ванги, ви шкодуєте про охолодження ваших взаємин. Проте не варто побоюватися того, що сон виявиться пророчим.

Довгоочікуване одужання

Побачили хворого на лікарняному ліжку? В недалекому майбутньому він вдало зцілиться. Якщо ж ви в сні побачили здоровим хворого, значить, наяву ви можете захворіти. Чоловікові, що побачив, як хворий уві сні зцілюється, слід чекати великих змін у майбутньому.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: